Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Čapí hnízdo

Tak @JanKostalCZE, jaky to bylo? Koukal jsem ze te karma dohnala...
Hard to say, hriste je skvely, jamky 70-230m, uprava a kvalita hriste se rovna Albatrossu, celou devitku se mnou sel head greenkeeper a nejvyssi osoba v resortu, ktera rozumi golfu, dozvedel jsem se dost zajimavych veci :)
Karma me dohnala do hodiny, oprava 25K :cry:
27527865-B969-4943-84CC-E556FDBCA894.jpeg
F0F87AFA-9562-4EF3-B8B8-42179AC2E19D.jpeg
6AE7CB52-D85C-4DBE-AE3C-003DDE968011.jpeg

9ADFCDBC-AADC-40F0-8EB4-8394948CE0AF.jpeg
392DBF9D-935E-4E65-AEFE-D4394520ADBB.jpeg
 
@JanKostalCZE - tohle mi nedělej, příspěvek má být buď pozitivní, nebo negativní. Jaký ho mám dát teďka k tomu lajka? Tak na první půlku :up:, na druhou :(

Jak si na poprvé zahrál? Podle fotek to fakt vypadá naprosto parádně.
 
díky, hřiště vypadá z fotek fantasticky....
 
Jak si na poprvé zahrál? Podle fotek to fakt vypadá naprosto parádně.
-3 :) ten greenkeeper byl uplne nadseny :D
 
Jak jsi to dokázal? To kolo, myslím...
rikali v servisu, ze jsem ho prednim kolem musel zvednout a zadnim jsem ho nabral
BF4AE074-CEF8-47EB-A462-95AFEEABD00D.jpeg
 
Tak domů dojdu pěšky..:):):), v dnešním chladném dni jsem to šel třikrát, mj jsem málem zdechnul..:):):). Ale vůbec tady neslyším remcání na rychlost greenů, jsou hezký, neprošlapaný, ale rychlost jako nic moc.. Hřiště nemá velkou návštěvnost, takže je takový panenský, žádný divoty, mj ani není kde, greeny luxusní povrch bez pitch mark.. @JanKostalCZE to tady moc nerozebíral, moje zkušenost, být buď naprosto přesný nebo radši o hůl míň a kratší, skoro za všema greenama hrozí průser, kdežto před nima krásně vyseknuto, na chip bez problémů.. Asi často chodit nebudu, ale za dnešních 550 celodenní fee, tak jsem to prostě zkusil, jednou to přijít muselo..;):D

ČH II.jpg



ČH.jpg
 
kdo by chtel, na Golfcourses jsou prelety vsech jamek, at vidite realny pohled :)
 
Vypada to moc hezky.
Kde se tam parkuje? Je to stejne jako hospoda nebo zoo? Nebo nejak separe?
 
Vypada to moc hezky.
Kde se tam parkuje? Je to stejne jako hospoda nebo zoo? Nebo nejak separe?
stejne, bud musis dojit 500m nebo zavolat pro shuttle
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Vypada to moc hezky.
Kde se tam parkuje? Je to stejne jako hospoda nebo zoo? Nebo nejak separe?
Jako hospoda nebo zoo..na jedničku to pár metrů je, je to až na zadní hranici za rybníkem. Letní fee 550, ale trošku mi trvalo to z nich vymámit při platbě na recepci, při platbě přes TeeTime asi bez problému..
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hriste vypada fantasticky, z fotek. Fascinuji me ta odpaliště. Tak krásně velká, pravidelného tvaru, zelená... pecka. Až skoro zamrzí, ze nikdy nepoznaji svist driveru!
 
Jako hospoda nebo zoo..na jedničku to pár metrů je, je to až na zadní hranici za rybníkem. Letní fee 550, ale trošku mi trvalo to z nich vymámit při platbě na recepci, při platbě přes TeeTime asi bez problému..
Prave proto se ptam :). Tam bude clovek s vozikem za debila. :)))
A jde se skrz hotel/restauraci asi, ne pres zoo, ano?
 
Prave proto se ptam :). Tam bude clovek s vozikem za debila. :)))
A jde se skrz hotel/restauraci asi, ne pres zoo, ano?
Sorry, dlouho jsem sem nečuměl..:),. Jj, horní bránou přes hotelovou recepci. Já vozík měl, a nikdo na mě nečuměl, páč tam nikdo nebyl..:)
 
Cestou z jižních Čech jsme se se ženou stavili na devítku v Čapím hnízdě. Ženě se do Babišova moc nechtělo, já žádnej politickej fanatik nejsem, takže jsem to z tohohle pohledu nijak neřešil. Beru to jako golfový hřiště, který jsem chtěl zkusit.

Zaparkovali jsme nejdřív na parkovišti pro veřejnost, došel jsem na recepci zaplatit a cestou zpátky mi vrátnej řekl, že můžu zaparkovat až v areálu na konci asfaltky, takže jsme to nakonec z auta měli na hřiště celkem kousek. Driving menší, ale na zdejší návštěvnost úplně dostatečný. Hrálo se z trávy. Jeden putting a jeden chipping green.

Hřiště se hodnotí trochu těžko z toho pohledu, že kromě jedné jamky jde jen o tří pary. Takže taková akademie. Ale kvalita je naprosto famózní. Nebál bych se srovnávat třeba s Albatrosem a možná ani s Oaks. Odpaliště super a i přesto, že se ze všech hraje jen železem, tak po divotech skoro ani památky, což je hodně dáno malou návštěvností. Fairwaye se těžko hodnotí, protože z ní člověk hraje jen na jedné jamce. Greeny parádní, neskutečně tvrdý, bez sebemenších nerovností, konzitestní. I když oproti Oaks byly přecejenom pomalejší.

Jamky jako takový hezký, ale prostě jen tří pary. Velká škoda, že v týhle kvalitě to není plnohodnotná aspoň devítka.

Jídlo jsme si dali v "letní kavárně", kde je to o fous levnější než v normální restauraci, ale žádná lidovka to není teda. Nicméně jídlo dobrý bylo, to zase jo.

IMG_2710.JPG


IMG_2711.JPG


IMG_2712.JPG


IMG_2714.JPG


IMG_2716.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom