Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Čapí hnízdo

karlos

Guru fóra
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
Nevím jestli nám tu potichoučku polehoučku nevzniká nová devítečka z nějakých možná dotací..? Areál Čapího hnízda, driving a cvičné greeny jsou tu od začátku.. Mám to daleko(asi 1km), dnes zjištěn při návštěvě jistý stavební ruch...:):):). Někdo víte něco bližšího...?
 

Přílohy

  • Čapák (1).jpg
    Čapák (1).jpg
    94,1 KB · Zobrazení: 763
  • Čapák (2).jpg
    Čapák (2).jpg
    109,9 KB · Zobrazení: 597
  • Čapák (3).jpg
    Čapák (3).jpg
    104,9 KB · Zobrazení: 640
  • Čapák (4).jpg
    Čapák (4).jpg
    121 KB · Zobrazení: 603
  • Čapák (5).jpg
    Čapák (5).jpg
    121,4 KB · Zobrazení: 627
Cetl jsem o tom v clanku spicich projektu, plan byl par 28, ale uvidime, az to vyroste :) Odkaz na clanek bude nekde v sekci nova hriste :)
 
Myslim, ze to neni dobre predvoleni tema :D
 
Co je na těch fotkách to velký bílý? Pískoviště?
 
Zaplachtovanej green, na důvod se mě neptej, nevím.. Možná Martin by tušil proč je pod plachtou..
 
Pod plachtou je proto , aby ptáci nevyzobávali čerstvě zasazená semínka trávy.

Oddělá se až potom co semínka vyklíčí
 
Tak to vypada, ze se nam ve ctvrtek otevre nove hriste. Zatim neni znormovane, ale muzete si ho zarezervovat v Teetimu a to vcetne buggy :D
Ano, devitka se otevre na farme Capi Hnizdo, ktere samozrejme patri do holdingu :D
Hriste ma par 28 s nejdelsi jamkou cca 220m, plan hriste s jamkami
nebude to lacina hra za akademii, viz cenik
kdo tam z politickeho presvedceni nepujde?? :D
 
Tak to vypada, ze se nam ve ctvrtek otevre nove hriste. Zatim neni znormovane, ale muzete si ho zarezervovat v Teetimu a to vcetne buggy :D
Ano, devitka se otevre na farme Capi Hnizdo, ktere samozrejme patri do holdingu :D
Hriste ma par 28 s nejdelsi jamkou cca 220m, plan hriste s jamkami
nebude to lacina hra za akademii, viz cenik
kdo tam z politickeho presvedceni nepujde?? :D

Super, to je panečku info z první ruky! :) No, ty tam musíš, jinak nejsi všudehrál! Očekávám podrobnou recenzi. A doufám, že se na to patřičně oblékneš!
 
Super, to je panečku info z první ruky! :) No, ty tam musíš, jinak nejsi všudehrál! Očekávám podrobnou recenzi. A doufám, že se na to patřičně oblékneš!
zatim se do vsudehralu nepocita, neni znormovane ani clenem cgf
mam se obleknout za OLAFa?? :D
e72faec6ed73e67a722913979ba00d45.jpg
 
Upraveno:
Tak to vypada, ze se nam ve ctvrtek otevre nove hriste. Zatim neni znormovane, ale muzete si ho zarezervovat v Teetimu a to vcetne buggy :D
Ano, devitka se otevre na farme Capi Hnizdo, ktere samozrejme patri do holdingu :D
Hriste ma par 28 s nejdelsi jamkou cca 220m, plan hriste s jamkami
nebude to lacina hra za akademii, viz cenik
kdo tam z politickeho presvedceni nepujde?? :D
Asi já.
 
Dost mi s...e že byl @JanKostalCZE rychlejší, teď jsem dorazil z práce a chtěl zamachrovat..:):):)
Já z přesvědčení půjdu, byl bych golfový analfabet abych to nevyzkoušel kilometr od baráku, žádná láce to není, ale jednou to dám..:):):)
 
Tak tohle hřiště opravdu už jen z principu nenavštívím, ani zadarmo ne, i když bych už nadosmrti musela hrát jen na Nebeské Rybné a nebo na louce za barákem.
 
Podle posledních informací nejde o golfové hřiště, ale o nový projekt pasení krav podle jejich HCP (Hloubka Citového Prožívání). Evropská komise je nadšena z inovativního přístupu Agrofertu a premiér, ačkoliv nemá s touto společností absolutně nic společného, usoudil, že to pomůže rozvoji ČR. Podklady pro to podepsal 14.2. 2019 večer a vůbec mu nebylo divné, že je připravila paní, co s ním bydlí (zatím).
Všechno ostatní je jenom demagogie od Kalouska a tradičních politických stran, kteří rozkrádají tuto republiku,
Zprávu odsouhlasil i Vojtěch Filip, takže to musí být pravda!

Konec zpráv ;)🤩
 
Asi já.


Snažím se nekupovat věci od STBáka. Neposlouchám Michala Davida, to byl taky bolševický protégé. Relativizace Babišovy minulosti mi způsobuje nauseu a alvei profluvium, česky je mi z toho na blití a k pos.ání.

Nebyl jsem na Národní třídě, abych podporoval tyhle zmetky.
 
Snažím se nekupovat věci od STBáka. Neposlouchám Michala Davida, to byl taky bolševický protégé. Relativizace Babišovy minulosti mi způsobuje nauseu a alvei profluvium, česky je mi z toho na blití a k pos.ání.

Nebyl jsem na Národní třídě, abych podporoval tyhle zmetky.
Jen pro přesnost ( protože si nejsem jistá, jak si mám odpověď k mému komentáři vyložit):

Otázka byla :
"kdo tam z politickeho presvedceni nepujde??"
Moje odpověď byla:
"Asi já"

Nerada bych, aby se souvislosti ztratily " v překladu"....
 
Jen pro přesnost ( protože si nejsem jistá, jak si mám odpověď k mému komentáři vyložit):

Otázka byla :
"kdo tam z politickeho presvedceni nepujde??"
Moje odpověď byla:
"Asi já"

Nerada bych, aby se souvislosti ztratily " v překladu"....
Je to tak.

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk
 
Tak mi dnes přistál v emailu Teď Time hot news a už je tam nabídka a odkaz na hřiště na Čapáku...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom