Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Callaway Supersoft Magna - Oversize golf ball

Trochu mně zaráží, že je možné v případě, když se zvětší průměr koule, posunout jeho těžiště. Mám slabé znalosti fyziky, ale myslím si, že poloha těžiště se nemění. Dnes už fakt asi neplatí fyzikální zákony, ten golf opravdu předběhl dobu :):)
No teziste bude asi uprostred, ne? A diky vetsimu diametru o neco vyse vuci podlozi. A je dost dobre mozne, ze ten milimetr hrat nejakou roli... who knows... mozna jen mkt bullshit :D
 
No teziste bude asi uprostred, ne? A diky vetsimu diametru o neco vyse vuci podlozi. A je dost dobre mozne, ze ten milimetr hrat nejakou roli... who knows... mozna jen mkt bullshit :D
Zvednutí vůči podloží bude tedy cca o 0,5 mm. No, podle mně to bude spíš psychická záležitost.... ale když to bude u někoho fungovat, proč ne? :-O
 
Upraveno:
No teziste bude asi uprostred, ne? A diky vetsimu diametru o neco vyse vuci podlozi. A je dost dobre mozne, ze ten milimetr hrat nejakou roli... who knows... mozna jen mkt bullshit :D
Téměř všechno je placebo. Já to vnímán tak, že pokud cokoli hráče zklidní je v pořádku. Byť to třeba nemá ve fyzice oporu. Spousta lidí si vybírá barevné míčky. Údajně proto, že jsou lépe vidět. [emoji848] Růžové zase ladí k oblečení apod. Některým se prostě líbí. Viz kopačáky Callaway (opraveno, zatrolená T9. S @mkopcak ten míček nemá nic společného. Tedy až na to, že jsou oba divní). Mně rozptylují. Nebo věčná klasika Pro Fau Einz. Určitě by se našel více než jeden míček co je technologicky na lepší úrovni. Ale dejte ho uctívačům Titleistu a zahrají čočku a budou celé kolo pindat. CRIVIT!!! [emoji869][emoji868]
c4e68458932a2486d255080eda5f02b0.jpg
76cb95ae052d3ae582d0a56632595c66.jpg
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jen pro doplnění ohledně absence dimplů u míčku Callaway - nemají dimply ale hexa něco. Vždy to hodně zdůrazňují. Jsou na to pyšní a dimply je skoro až uráží. [emoji2]
34be6bd64b4f725f749daedc32c2c051.jpg
 
Mě by hrozně zajímal pořád ten rozdíl v té vzdálenosti. Když by se někomu podařilo najít nějaká praktická čísla, sem s tím.

Furt se mi to zda víc jako PR. Já nejsem žádný dobrý golfista, ale nemyslím, ze by mi pomohl mírně větší míček. Zpravidla dělám chyby úplně jiné... příliš brzo u míčku, pozdě, otevřená, zavřena hůl... a pak ještě vnímám jako případně blbě, pokud to nějaký výrazný efekt má, ze pak při přechodu na standard budu záse v háji?
 
Upraveno:
Mě by hrozně zajímal pořád ten rozdíl v té vzdálenosti. Když by se někomu podařilo najít nějaká praktická čísla, sem s tím.

Furt se mi to zda víc jako PR. Já nejsem žádný dobrý golfista, ale nemyslím, ze by mi pomohl mírně větší míček. Zpravidla dělám chyby úplně jiné... příliš brzo u míčku, pozdě, otevřená, zavřena hůl... a pak ještě vnímám jako případně blbě, pokud to nějaký výrazný efekt má, ze pak při přechodu na standard budu zádě v háji?
az se bude hrat venku, tak je koupim a zmerim na flightscope oproti normalnimu supersoftu :)
 
teziste se zmeni jedine tak, ze se posune trosku vys vzhledem k zemi nebot ma trochu vetsi prumer
ale pan ho trefite hlavou nad sweetpotem? tim by mel byt kratsa a ledet vys... co ja vim
 
Jen pro doplnění ohledně absence dimplů u míčku Callaway - nemají dimply ale hexa něco. Vždy to hodně zdůrazňují. Jsou na to pyšní a dimply je skoro až uráží. [emoji2]
34be6bd64b4f725f749daedc32c2c051.jpg
Však si všimni, na omak je to cítit, že to nejsou jen "ďolíčky", mám jeden darovany od jednoho malého kluka a ten míček má hrany těch "dimplů" svítivě zelené a je to zřejmé.
 
teziste se zmeni jedine tak, ze se posune trosku vys vzhledem k zemi nebot ma trochu vetsi prumer
ale pan ho trefite hlavou nad sweetpotem? tim by mel byt kratsa a ledet vys... co ja vim
Je to vidět na obrázku. Ano měl bys ho trefit nad sweet spotem. Jenže právě ti "horší" hráči většinou přijdou s holí do impaktu výš tak se to "srovná". Opět slova školícího.
 
Jak bylo psáno výše, tady bude hlavně zpočátku do hry velice výrazně vstupovat placebo efekt. Míček je nepatrně větší a pokud tomu budu věřit , že ho lépe trefím, tak i stane. U někoho to fungovat bude a bude je nějakou dobu kupovat, u jiných ne a ti pak zase přejdou na jiné míče.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom