Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Byl pro vás rok 2019 golfově uspokojivý?

Byl pro vás rok 2019 golfově uspokojivý?


  • Hlasovalo
    21

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Pojďme se v aktuální anketě společně ještě naposledy ohlédnout za minulým rokem. Když už máme všichni dostatečný odstup.
Byl pro vás minulý rok 2019 golfově uspokojivý? Zkusme svoji odpověď v anketě následně vysvětlit. 🏌️‍♂️
 
správná anketa!
nejprve jsem zaškrtla "moc ne" a chystala se rozepisovat, co se nepovedlo atd.
a pak jsem se vzpamatovala a změnila hlasování na "ano, naprosto"
protože mám za sebou první rok
a který děcko běhá v roce maraton?
v roce je rádo, že udělá pár dobrých samostatných kroků... a to se přihodilo i mě
byl to první rok a měl dočista normální průběh!
takže: ano, jsem naprosto spokojená. A jsem fakt moc, moc ráda, že:

hraju golf ;)
 
Naprosto ANO, odehrála jsem několik bezva turnajů (výsledky nejsou důležité - ale jeden vlastně ano, skleněná trofej za výhru v ženské kategorii), zúčastnila jsem se Requo Cupu a to byl jeden z nejlepších golfových zážitků, poznala nové lidi, užívala si hru s přáteli, potkávala golfové přátele, a hlavně jsme hráli celá rodina a teamová výhra putovního poháru za nejrychleji zahranou jamku mě hřeje u srdce pořád, mini výjezd klubu do Hořehled a na Darovanský Dvůr byla taky bezva akcička. A 4 dny na Kaskádě s manželem v říjnu, to bylo taky parádní. Takže pro mne rok 2019 byl plný golfu, bezvadných zážitků. Doufám, že letošní jej trumfne ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom