Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Buldok

C48BA843-1A80-4F86-B6CB-AE7E7A6E4B1F.jpg


Ten podivný název příspěvku je o tom, co je alfou a omegou zvláštního přátelství, které jsme navázali.
Kdo?
No přeci já a golf!
A nebudu daleko od pravdy, když ukážu prstem i na tebe čtenáři. Kdo jiný by četl povídání někoho zcela neznámého jen proto, že očekává, že bude řeč o golfu?

Povaha psa anglického buldoka se dá popsat takto: odvážný, smělý, neohrožený, spolehlivý, věrný, inteligentní, pozorný, divokého vzhledu, ale s milou povahou. A především silný, vytrvalý a odolný.
Prostě džus smíchaný s ginem.
Anebo možná spíš gin smíchaný s džusem...

Spolehlivé zdroje tvrdí, že na golfovém tréninku můžete strávit mnohem více času než u většiny sportu. K dosažení vrcholové úrovně ve většině oblastí je potřeba minimálně 10 let (10 000 hodin) Golf je ale zařazován do aktivit, kde na dosažení špičkové úrovně sportovec potřebuje 20 let.

A už je asi jasné, proč s golfem lze začít kamarádit, jen když sebereme všechny buldočí vlastnosti, které máme.
Kdybych to v posledním roce neudělala téměř každé ráno, asi bych měla lepší spaní. Nebudila bych se v noci při pootočení bolestí toho či onoho svalu. Nepadala bych spoustu večerů únavou těžkou jako deka. Nespolkla bych hořkost, když po dvou dobrých ranách zase přijde ta úplně špatná.
Ale hlavně bych nedokázala znovu a znovu začínat.
Každý den.

Přijde den, kdy mě golf už vezme na milost. A začneme si tykat. 🏌️‍♀️
Anebo mě umlátí holí. 🤪
Nic mezi tím nevidím. Proto ten název...

Přeji hezkou každou hru. ⛳
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom