Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bükfürdo Grenfield (Birdland) golf club Maďarsko

Pechy

Aktivní člen
na rekreaci dokonalá destinace s 18ti jamkovým hřištěm v rekreačně sportovním duchu (občas i stavu) + super hotel s komplet zázemím a skvělou kuchyní .. podle termínu cena za 3 dny golfu a 4 dny válení v termálních bazénech cca 6500-8000
 

Přílohy

  • IMG_3791.JPG
    IMG_3791.JPG
    142,9 KB · Zobrazení: 389
  • IMG_4986.JPG
    IMG_4986.JPG
    63,1 KB · Zobrazení: 341
chci ty modry kalhoty, kde se to da koupit?? :D jinak o tomto hristi taky uz dlouho premyslim, letos se do madarska chystam, ale na tohle hriste asi nedojde :(
 
kalhoty koupíš u nás ve Svratce .. www.golfuk.cz ... jezdím sem každý rok na jaře a na podzim jezdíme už 2 roky o kousek dál, do ZALA resortu, to je TOP v Maďarsku
 
kalhoty koupíš u nás ve Svratce .. www.golfuk.cz ... jezdím sem každý rok na jaře a na podzim jezdíme už 2 roky o kousek dál, do ZALA resortu, to je TOP v Maďarsku
diky, Zala v planu mam :)
 
To je ale hodně hezký tip! Myslím to hřiště. Ne kalhoty. Pokud by tam přeci jen někdo chtěl jet tak bych se pravděpodobně přidal.
 
Já tam byl vloni v říjnu. Lázně paráda ale z hřiště jsem byl dost otráven. Ne že by bylo špatný ale špatně se o něj starají. Přišel jsem tam asi o pět míčků a z toho o tři na fervejích. Prostě jsem je nenašel ve vrstvě listí, které se nikdo nenamáhal odklízet. Takže když do Bukfurdo , tak dřív než začne opadávat listí.
 
To je ale hodně hezký tip! Myslím to hřiště. Ne kalhoty. Pokud by tam přeci jen někdo chtěl jet tak bych se pravděpodobně přidal.

Pojedeme spolu Davide?!
 
Javor! [emoji571]
David s Martinem jedou v Mini do Madarska, nova reality show, chci live stream z cesty :D
 
proto tam jezdím na jaře, to listí z topolů nehrozí, a že jich tam je ... hřiště má cca 100ha a z toho podle mě je tak 10ha vodních překážek, rybníků a sruh, které jsou více či méně ve hře ... na první den to chce víc obyč míčů do bagu a hlavně, nehrát tam, kam nevidím :D ... jinak jako komplex za tu cenu to je super ... vloni na jaře jsme si tam udělali takový malý jarní výjezdní turnájek pro lidičky ze Svratky a naše golfové kamarády .. bylo nás tam 36 golfistů a golfistek :)

buk.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Tedy, to zní skvěle, mohli bychom tam udělat inspekční cestu. :)
 
kalhoty koupíš u nás ve Svratce .. www.golfuk.cz ... jezdím sem každý rok na jaře a na podzim jezdíme už 2 roky o kousek dál, do ZALA resortu, to je TOP v Maďarsku
uz mam dvoje objednane primo od vyrobce :D
 
Tedy, to zní skvěle, mohli bychom tam udělat inspekční cestu. :)
Na inspekční cestu mi to přijde daleko ale třeba takový výjezdní víkendový zasedání na Mnich+Haugshlag ... do toho bych šel
 
Na inspekční cestu mi to přijde daleko ale třeba takový výjezdní víkendový zasedání na Mnich+Haugshlag ... do toho bych šel
takova zasedani bych si nechal libit :)
 
David s Martinem jedou v Mini do Madarska, nova reality show, chci live stream z cesty :D
Bilbo, proč ty pořád chceš vědět jak probíhá naše společná cesta mým Mini? [emoji57]
 
Bilbo, proč ty pořád chceš vědět jak probíhá naše společná cesta mým Mini? [emoji57]
protoze, kdyz jsem vas videl na srazu, musi to byt docela sranda :D
 
...byla by z nich pekna moderatorska dvojice. uz jsme ale tedy hodne OT.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom