Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HrejGolf.cz Bude letos na greenech modro?

Vždyť Pro 2020 je Classic Blue 19-4052
Ano, ale v článku je číslo barvy uvedeno chybně.
 
Hledala jsem jak ta barva vypadá. A ať jsem dělala co jsem dělala, 5052 jsem nenašla, jen 4052....

Dano, děkuju za upozornění a omlouvám se za kolegy. Správnou barvou roku je samozřejmě PANTONE 19-4052 Classic Blue. Jak vypadá najdete přímo na stránkách Pantone: https://www.pantone.com/color-intelligence/color-of-the-year/color-of-the-year-2020. Na webu to opravíme.
 
Klíčový dotaz: @requo a @kristyna , je předmětná barva pro náš tým použita na DRESECH pro REQUO CUP 2020? ;)

Abychom byli IN i na nejvýznamější akci roku....

A pak že je golf zelený sport - nene, MODRÝ JE !!!
 
Klíčový dotaz: @requo a @kristyna , je předmětná barva pro náš tým použita na DRESECH pro REQUO CUP 2020? ;)

Abychom byli IN i na nejvýznamější akci roku....

A pak že je golf zelený sport - nene, MODRÝ JE !!!

Ne. Vybraná modrá je víc modrá. Ta barva roku má tóny trochu nachové, tzn lehce do červena, a to jsem prostě nemohl dopustit! Zároveň jsem poslal výběrové komisi stížnost!
 
Hledala jsem jak ta barva vypadá. A ať jsem dělala co jsem dělala, 5052 jsem nenašla, jen 4052....


Dobrý den Dano. Vřelé díky za komentář k Pantoneho modré. Číslo dotyčné barvy je skutečně se čtyřkou na začátku a institut Pantone opravdu modrou vyhlásil barvou roku 2020. Nedal mi ale váš komentář k tomu, že se vám nepodařilo najít onu „správnou“ barvu a tak jsem místo čísla do vyhledávače napsal výraz „barva roku 2020“ a byl jsem až překvapen množstvím těch "správných" odkazů. :) Jak ale vidím - ve vláknu diskuze, téma opravdu o modré vzbudilo velkou pozornost. 😊 Děkuju za odezvu a přeji příjemný den. Pavel Daniel, šéfredaktor HrejGolf.cz
 
Dobrý den Dano. Vřelé díky za komentář k Pantoneho modré. Číslo dotyčné barvy je skutečně se čtyřkou na začátku a institut Pantone opravdu modrou vyhlásil barvou roku 2020. Nedal mi ale váš komentář k tomu, že se vám nepodařilo najít onu „správnou“ barvu a tak jsem místo čísla do vyhledávače napsal výraz „barva roku 2020“ a byl jsem až překvapen množstvím těch "správných" odkazů. :) Jak ale vidím - ve vláknu diskuze, téma opravdu o modré vzbudilo velkou pozornost. 😊 Děkuju za odezvu a přeji příjemný den. Pavel Daniel, šéfredaktor HrejGolf.cz
Tak nějak mi tenhle další komentář připadá zbytečný. Tu barvu roku jsem si přece stejně našla. Reakce od @Zdeněk Fekar ze včerejška byla úplně v pohodě a dostačující. A můj původní komentář? No, nechtělo se mi do komentářů napsat rovnou: "opravte si to, máte to tam blbě....". Takže tak.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom