Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Brýle, které vám na hřišti řeknou, jak máte hrát!

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Brýle, které vám na hřišti řeknou, jak máte hrát! (GolfExtra.cz)

Nejsme až tak staří, přesto nad některými technologickými novinkami kroutíme nechápavě hlavou. A to stále častěji. Tou poslední je informace o těchto slunečních brýlích od Bose, které vám na hřišti dokáží do detailu naplánovat vaši hru.

Pokračovat ve čtení...
 
Lepší bude opravdu rozšířená realita, až tam bude online promítat nějaká GPS navigace vzdálenosti k jednotlivým objektům (křoví, bunker, grýn) a optimální dopadové plochy. A ještě optimálně s doporučením, jakou holí to hrát. Když to jde ve městě, kde to píše informace k jednotlivým budovám a ulicím, půjde i tohle.
A protože je to určené pro drahý koníček, kde jsou vzdálenosti důležité, tak to bude mít i dostatečnou cílovou skupinu, aby se toho někdo chytit a vyrobil je. Jen ta baterka asi bude trochu větší :)
 
Lepší bude opravdu rozšířená realita, až tam bude online promítat nějaká GPS navigace vzdálenosti k jednotlivým objektům (křoví, bunker, grýn) a optimální dopadové plochy. A ještě optimálně s doporučením, jakou holí to hrát. Když to jde ve městě, kde to píše informace k jednotlivým budovám a ulicím, půjde i tohle.
A protože je to určené pro drahý koníček, kde jsou vzdálenosti důležité, tak to bude mít i dostatečnou cílovou skupinu, aby se toho někdo chytit a vyrobil je. Jen ta baterka asi bude trochu větší :)

Byť jsem zastáncem pokroku, na druhou stranu.... budeme muset chodit pak ještě na hřiště? Můžeme se pak zavřít ve virtuální realitě v pokoji. Ty brýle vypadají podle videa fakt dobře (nenápadně s technologii), ale už to pak hodně usnadňuje i podvádění - zakázané rady. A to teprve, až se bude green promítat na sítnici kontaktních čoček atd. Holt budoucno. Jsem zvědav, jak si s tím golf poradí.

 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Jen ta baterka asi bude trochu větší :)
No co, tak si ji povezeš na náklaďáku za sebou 🤭
Ale stejně si myslím, že by to vyřešila dobrá omotávka ;)
 
Už s hodinkama nebo dálkoměrem mám pocit že fixluju:).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom