Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Březen, za kamna vlezem (i s bagem)

Chtěl jsem založit úplně stejné vlákno, jako tady bylo před dvěma lety. Tak ho obnovuji, pro březen se hodí. Cítíte to blížící se jaro v kostech? Mrazy jsou snad za námi, první předsezónní víkendy a golfové dny před námi. Kdo bude první? :)) Výletníci do teplých krajin se nepočítají.

Tak my ten jarní měsíc přivítali 1.3. s @MilanU v Hodko na tréninku a muzu ti říct, ze jsem se cca po 1,5 hod těšil do auta až si zatopím :devil:
 
Tak jsem ve 12:00 byl prvním člověkem, který vyrazil po mrazech na hřiště v Hodkovičkách. Po mě šel flight za flightem. Občas sluníčko, přišlo mi i teplo, hřiště super a výsledek 41 nad očekávání po tý pauze... Sbohem zimo
 

Přílohy

  • IMG_20180304_121053.jpg
    IMG_20180304_121053.jpg
    116,2 KB · Zobrazení: 207
Hm, tak jsem pomalu juchal, jak to bude venku vypadat krásně a zima se nám pomalu ještě na chvíli vrací. Pls. kdo víte, udělejte seznam, kde se stopro (nebo alespoň na 90%) z vašeho regionu da hrat, resp. kde je otevřeno... samozřejmě je jasné, že málokde to bude v kvalitě stoprocentni, po mrazu, desti atp...
 
Zatím dle webu 17/3 Beřovice ale moc tomu nevěřím, svojí rezervaci sem zrušil, měl sem v plánu jít.
 
V neděli nás vytáhlo jarní počasí na naše hřiště na Vrších, ale obešli jsme asi 3 jamky akademie, a 3 "zadní jamky" (4, 5 a 6), protože hřiště je šíleně podmáčené - není divu, zem ještě promrzlá a navrch voda z roztátého sněhu, srážky...nemělo se to kam vsáknout a počasí tohoto týdne k vysušení jistě také nepřispělo. Myslím, že je takový stav v tuto dobu zcela pochopitelný, ostatně oficiálně je naše hřiště stále uzavřené. Ale ono to jaro bude...určitě jo!
 
Hm, tak jsem pomalu juchal, jak to bude venku vypadat krásně a zima se nám pomalu ještě na chvíli vrací. Pls. kdo víte, udělejte seznam, kde se stopro (nebo alespoň na 90%) z vašeho regionu da hrat, resp. kde je otevřeno... samozřejmě je jasné, že málokde to bude v kvalitě stoprocentni, po mrazu, desti atp...
Třeba Belek, tady je to kvalitativně i kvantitativně stoprocentní :up: ... až teda na ty výkony ... :down:
 
Třeba Belek, tady je to kvalitativně i kvantitativně stoprocentní :up: ... až teda na ty výkony ... :down:
Těm výkonům nevěřím. Určitě jedete malé dvouciferne výsledky.................100% i na hřišti a ne jen na baru :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom