Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Březen, za kamna vlezem (i s bagem)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Aneb kecací téma průběžných prožitků pro březen 2016. :)

Březen, už se to blíží, cítíte to? Dneska je pátek 4.3., před námi první březnový víkend, chystáte se někdo vzít pár holí s sebou na procházku? Takže, kdo kam? Já tedy mám teď smůlu, budu na horách, ale o to víc se budu těšit. Pořádá nějaké hřiště něco teď v březnu zajímavého?
 
Pro změnu Benátky TT 11:30 jsou tam ještě dvě místa volná. Bude 14 stupňů sluníčko. Přidá se někdo? :idea:
 
bude krasny vikend, dnes jsem hral v tricku :) bohuzel jsem oba dny v praci :( muzete se za mnou stavit v Hodkovickach v Proshopu, at mi neni smutno :D
 
Před pár hodinama jsem z Hodek přijel. Ty greeny jsou čím dál tím horší a horší.
 
horsi?? ja tam na hriste moc nechodim, ale pokud chces hezky greeny, tak stara boleslav je ted ma suprovy, lepsi nez vetsina hrist v lete :)
 
Dneska je fakt zima. Ja tedy bohuzel tenhle vikend hrat nemohu, ale jiste si to vy ostatni uzivate. :) kdo domluvil tohle pocasi, ctvrtek, patek krasne, v sobotu zase takhle hnusne vlezlo... hrajete nekdo? Jak to jde?
 
Dnes ne, ale zítra mám v plánu se kousnout a vyrazit ať se děje co chce..
 
Ja po vcerejsi trpke realite zrusil ranni pysely. :)
 
Ja jsem dneska dal patnáctou 18 v tomto roce :)
Napred se hralo z modrych.... to ještě slo, ale ted od ctvrtka se uz hraje regulerne z prislusnych odpalist a ty zlute to pekne prodlouzily a ztizily....
 
Dnes první letošní turnaj v Benátkách.  Hřiště je ve velmi slušném stavu. Teplota 10
stupňů a na Benátky nezvyklé bezvětří. Hra nic moc ale, ostatní hráli ještě hůř.
Skvělé jídlo po hře. ;)
 
 
22.3.2016 - trosku kroupy na greenu
micek alespoň pekne klouza :)
 

Přílohy

  • 20160322_154513.jpg
    20160322_154513.jpg
    307,9 KB · Zobrazení: 759
Alda: :)) Moc pěkné, kde tě to chytlo? To je ta Vídeň?
 
Chtěl jsem založit úplně stejné vlákno, jako tady bylo před dvěma lety. Tak ho obnovuji, pro březen se hodí. Cítíte to blížící se jaro v kostech? Mrazy jsou snad za námi, první předsezónní víkendy a golfové dny před námi. Kdo bude první? :)) Výletníci do teplých krajin se nepočítají.
 
Doufám, že se vyplní předpověď na neděli a budu moci vyrazit do Hodkoviček, nikde jinde to asi jen tak neotevřou. Možná Beroun? Každopádně driving to jistí...
 
Já nevím tedy...jaro necítím, několik dní po sobě bylo ráno mínus 14, jeden den dokonce mínus 17,5 a na dnešek už tedy jen mínus jedenáct.:eek: Na Broumaru na Opočně dnes bruslilo několik lidí, skoro celý den proletoval sníh. Aspoň že je už déle světlo, to už naznačuje, že třeba to jaro i bude. 'Takže o tom, že bych vyrazila na promrzlé hřiště vůbec neuvažuji.
 
Já nevím tedy...jaro necítím, několik dní po sobě bylo ráno mínus 14, jeden den dokonce mínus 17,5 a na dnešek už tedy jen mínus jedenáct.:eek: Na Broumaru na Opočně dnes bruslilo několik lidí, skoro celý den proletoval sníh. Aspoň že je už déle světlo, to už naznačuje, že třeba to jaro i bude. 'Takže o tom, že bych vyrazila na promrzlé hřiště vůbec neuvažuji.

Ono se to prezit da :)

07C077AD-4DFC-40AF-9588-B9A691DE2419.jpeg
 
Vcera Jsem studoval předpověď. Mělo být už pozitivní teplo, kolem 7 st. Rano vstanu a napadány sníh venku a cely den sněží .... tak to pozitivně nevidím hraní venku :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom