Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bravo online

alda

Guru fóra
Dnes jsem poprvé videl naživo golfový simulator BRAVO ONLINE


IMG_0173.jpg


Ke snímaní se pouzivaji jen 2 vysokorychlostní kamery. Grafika je docela povedena

Hlavně, ze bylo k dispozici pivko :)
 
Vypadá to zajímavě .. kde jsi to viděl naživo?
Jsem koukal na ty promo videa a v Korei snad nemají jediného levorukého hráče :-D :-D .. všechny simulátory stavěné na pravoruké ..

Jinak cena nevim, pro běžné smrtelníky i ten Skytrack je drahej :-D Hlavně, když jseš bez garáže a v panelákovém bytě tak jediný co můžeš je patovat a dívat se na GolfChannel :)
 
Vypadá to zajímavě .. kde jsi to viděl naživo?
Jsem koukal na ty promo videa a v Korei snad nemají jediného levorukého hráče :-D :-D .. všechny simulátory stavěné na pravoruké ..

Jinak cena nevim, pro běžné smrtelníky i ten Skytrack je drahej :-D Hlavně, když jseš bez garáže a v panelákovém bytě tak jediný co můžeš je patovat a dívat se na GolfChannel :)
Garáž sice mám, ale konstrukce vrat degraduje možnosti na úroveň toho paneláku [emoji19]
 
Vypadá to zajímavě .. kde jsi to viděl naživo?
Jsem koukal na ty promo videa a v Korei snad nemají jediného levorukého hráče :-D :-D .. všechny simulátory stavěné na pravoruké ..

Jinak cena nevim, pro běžné smrtelníky i ten Skytrack je drahej :-D Hlavně, když jseš bez garáže a v panelákovém bytě tak jediný co můžeš je patovat a dívat se na GolfChannel :)
Cena viz můj příspěvek výše

Skytrak pro náš asi dražší je, ale pro např. Američany jsou to 4fee na PGA hřišti.

Já jsem si ho pořídil a za dvě zimní sezóny se mi zaplatil tím, že jsem ušetřil za komerční simulátory. Navíc ho v průběhu venkovní sezóny používám i jako „domácí” driving, pokud potřebuji něco potrénovat či opravit na švihu, nebo nemám jen čas jet na hřiště. A popravdě - vystřílet každý den 100 (a více) míčů na drivingu také není nejlevnější ;)
Navíc chodí přes zimu hrát i kamarádi, takže „klubový” život je udržován i přes zimu.

A neposlední výhodu to má na Vánoce, že mi rodina nemusí vymýšlet blbosti pod stromeček.
Stačí mi koupit novou sadu hřišť 🤭
 
Já i pokoj v bytě
No byt by asi nestačil - min. rozměry pro instalaci Bravo online jsou 3m výška, 4m šířka a 7m délka.
Takže i garáž @mkopcak na Trabanta je mimo 🤭😂
 
Vypadá to zajímavě .. kde jsi to viděl naživo?
Jsem koukal na ty promo videa a v Korei snad nemají jediného levorukého hráče :-D :-D .. všechny simulátory stavěné na pravoruké ..

Jinak cena nevim, pro běžné smrtelníky i ten Skytrack je drahej :-D Hlavně, když jseš bez garáže a v panelákovém bytě tak jediný co můžeš je patovat a dívat se na GolfChannel :)

Byl jsem s kamarádem na otevření indoor sezony :) v golfovém klubu Marco Polo ve Vídni. Trenér predvadel nastaveni hry a tam je samozřejmě možnost nastavit u hraje ci je levák nebo pravak ( to jsem si myslel, ze je snad základní věc :) )

Rozjeli se pekne... mají koupeny 3 sety. Ale za ty ceny to mají za chvíli zpátky....
 
Proč neeee. Nesmíš bejt línaj a občas si vsadit.:p
Ale do paneláku to stejně nenacpeš ;)
 
No, proto si máš vsadit. Aby sis mohl koupit haciendu. :p
Tak to jo ... taková hacienda ve Španělsku ... ale to bych zase asi nepotřeboval simulátor 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom