Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bosogolf

Já v ní nevidím žádný přínos, nemůžeš se do švihu opřít a máš jiný set up, tak si odporuj jak chceš, moje odpověď je ze zkušenosti, co jsem s klienty řešil. Nic víc, nic míň. @requo se ptal na názor, tak je tu.

Tvoje argumentace o holích a náklonech je dost mimo mísu, ale to už tak prostě bývá...
Tak mi to vysvětli s tím set upem s botama a bez bot.

Prostě plácl jsi blbost a nechceš si to přiznat.
Zamysli se nad tím, jednotlivé hole jsou různě dlouhé (pokud nepoužíváš Ping se stejnou délkou) a tím pádem máš s každou jiný set up. Navíc spikless boty mívají slabší podrážku než spikové. dle tebe tedy po změně obuvi je třeba jít a znovu hledat set up? Pokud si chytnu hůl níž na gripu - zase budu hledat nový set up?
Pokud si s klienty řešil set up podle toho, co mají zrovna obuté, tak jsem rád, že jsem tě nikdy na rohožce nepotkal.

To, že při hře bosky je větší nebezpečí podklouznutí je pravda, to ti neberu.
 
Tak mi to vysvětli s tím set upem s botama a bez bot.

Prostě plácl jsi blbost a nechceš si to přiznat.
Zamysli se nad tím, jednotlivé hole jsou různě dlouhé (pokud nepoužíváš Ping se stejnou délkou) a tím pádem máš s každou jiný set up. Navíc spikless boty mívají slabší podrážku než spikové. dle tebe tedy po změně obuvi je třeba jít a znovu hledat set up? Pokud si chytnu hůl níž na gripu - zase budu hledat nový set up?
Pokud si s klienty řešil set up podle toho, co mají zrovna obuté, tak jsem rád, že jsem tě nikdy na rohožce nepotkal.

To, že při hře bosky je větší nebezpečí podklouznutí je pravda, to ti neberu.

Co ti mám napsat, já žádnou blbost neplácl, při ráně ti občas ujedou i boty se spajkama, tak tu nespamuj blbosti, golf na boso viz můj první komentář, nemá žádné opodstatnění a ty si chytej hůl kde chceš. Prostě je to stejně hloupé jako chodit po Praze bos.

Neber si do úst moji rohožku jenom proto, že jsem napsal můj názor, mí klienti hrají golf podle možností velmi dobře a někteří reprezentují i ČR, víš o tom nula, tak se prosím nevyjadřuj bezmyšlenkovitě a neurážej!
 
Co ti mám napsat, já žádnou blbost neplácl, při ráně ti občas ujedou i boty se spajkama, tak tu nespamuj blbosti, golf na boso viz můj první komentář, nemá žádné opodstatnění a ty si chytej hůl kde chceš. Prostě je to stejně hloupé jako chodit po Praze bos.

Neber si do úst moji rohožku jenom proto, že jsem napsal můj názor, mí klienti hrají golf podle možností velmi dobře a někteří reprezentují i ČR, víš o tom nula, tak se prosím nevyjadřuj bezmyšlenkovitě a neurážej!
Co sem taháš pořád to uklouznutí, s tím souhlasím.
Pořád jsi mi nevysvětlil KONKRÉTNĚ tebou uváděný set up bez bot a s botama a ten vliv 2cm (výšky podrážky) na dobrou a špatnou hru.
Čím jsem tě urazil? Pokud se tě dotklo, to, že jsem rád, že jsem nikdy nevyužil (a evidentně ani nevyužiju) tvých služeb, tak je to tvůj problém.
To, že někteří tví klienti reprezentují mě má omráčit? Mám se tedy od této chvíle klanět a tvé názory brát za ty jediné správné?
Toť k tématu z mé strany vše a přeji hezký večer.
 
Co sem taháš pořád to uklouznutí, s tím souhlasím.
Pořád jsi mi nevysvětlil KONKRÉTNĚ tebou uváděný set up bez bot a s botama a ten vliv 2cm (výšky podrážky) na dobrou a špatnou hru.
Čím jsem tě urazil? Pokud se tě dotklo, to, že jsem rád, že jsem nikdy nevyužil (a evidentně ani nevyužiju) tvých služeb, tak je to tvůj problém.
To, že někteří tví klienti reprezentují mě má omráčit? Mám se tedy od této chvíle klanět a tvé názory brát za ty jediné správné?
Toť k tématu z mé strany vše a přeji hezký večer.

Zřejmě ti co píší, že máš problém s normálním chováním mají pravdu. Já napsal názor profesionálního trenéra, poněvadž jsem byl o něj ve zmínce požádán. Nicméně už jsi mi tu několikrát dost jasně napsal, že nemáš zájem o mé služby, ok a sedej si na co chceš! Je mi to vážně fuk...

Jsi prostě normální hovado!
 
Jsi prostě normální hovado!
O mé vychování se nestrachuj, poradím si s ním sám. Na rozdíl od tebe jsem tu nikoho hovadem nenazval.
Je tu spousta daleko arogantnějších příspěvků, než jsou moje. Nic ti nebrání se mým příspěvkům vyhýbat.

Prosím admina @requo aby vysvětlil zásady slušného chováni členu fóra @Trenér
 
O mé vychování se nestrachuj, poradím si s ním sám. Na rozdíl od tebe jsem tu nikoho hovadem nenazval.
Je tu spousta daleko arogantnějších příspěvků, než jsou moje. Nic ti nebrání se mým příspěvkům vyhýbat.

Prosím admina @requo aby vysvětlil zásady slušného chováni členu fóra @Trenér

K tomu jsem pořád ještě slušný. Klidně se mým komentářům můžeš vyhýbat, já jsem jen reagoval na tvé hloupé a arogantní příspěvky, co o mně víš, aby jsi soudil moji profesionalitu.

To že si myslím, že hra na boso nemá opodstanění, je můj pohled na techniku. Nemyslím si, že vymýšlení nových věcí někam vede, já mám můj "otčenáš" u B. Hogana a B. Harmona. Ostatní pro mě neexistují... Jestli nějaký trenér řekne, že je dobrý hrát na boso, tak ok, zřejmě už neví co říkat...
 
... Jestli nějaký trenér řekne, že je dobrý hrát na boso, tak ok, zřejmě už neví co říkat...
Vzorová ukázka arogance.

Já jsem jen rozporoval toto tvé tvrzení “Hraní na bosou nohou je k ničemu, když si posléze obujete obuv která je cca o 2 cm vyšší máte úplně jiný "set up"
Tvého vysvětlení jak to ovlivní hru jsem se (i když jsem dotaz několikrát opakova) nedočkal. Naopak si se profesionálně vyhnul odpovědi a vše stočil jiným směrem (že bosá noha klouže).

Jinak je fajn vědět, že nejsi ochoten se učit novým věcem (tím nemyslím hru naboso) a neakceptuješ poznatky i jiných profesionálů než tebou zmiňovaných H+H.
 
Vzorová ukázka arogance.

Já jsem jen rozporoval toto tvé tvrzení “Hraní na bosou nohou je k ničemu, když si posléze obujete obuv která je cca o 2 cm vyšší máte úplně jiný "set up"
Tvého vysvětlení jak to ovlivní hru jsem se (i když jsem dotaz několikrát opakova) nedočkal. Naopak si se profesionálně vyhnul odpovědi a vše stočil jiným směrem (že bosá noha klouže).

Jinak je fajn vědět, že nejsi ochoten se učit novým věcem (tím nemyslím hru naboso) a neakceptuješ poznatky i jiných profesionálů než tebou zmiňovaných H+H.

Mění se materiály a systémy "couchingu", ale technika zůstává stejná. Tělesnou schránku nikdo moc nezmění, ale co se týče bot a tréninku v nich beru jako naprosto základní otázku návyku, dokonce bych označil za důležité i používaní stejného modelu. K tomu prostě není co dodat ani vysvětlit, uvedl jsem to jako jeden z důvodů proč netrénovat na boso, vedle stability, hnojiv, ostrých předmětů a jedů.

Jen závěrem, vlastní zkušenost ze sokolovského hřiště, v noci chemička v Sokolově vypouští regulerně do ovzduší chemii, když ráno půjdeš na boso, tak můžeš mít seriózní problémy, mně se dělaly vyrážky a puchýřky, kde se mě dotkla rosa... Tak asi tak, hra na boso není "kool" a zase jsi si neodpustil připomínku jak jsem špatný, jenž já na rozdíl od tebe projezdil řadu seminářů po Evropě a nic nového ani zásadního ti neřeknou, protože není co, snad jen hrát naboso, ale to není rada pro toho, kdo se chce naučit hrát golf.

Jsi prostě hovado!
 
@requo
Zkusím svůj zážitek k tématu.
Bos jsem sice nikdy hrát nezkoušel, ale mám nové boty. Jiné než všechny mé ostatní, s vyšší porážkou a tvrdými spiky. Minulou hru jsem prvních šest jamek s nimi nedal ránu, jiný pocit, jiný postoj. Pak jsem se přezul do jiných (kvůli rodícímu se puchýři) a trvalo mi další tři jamky, než jsem si opět zvykl na boty, které nosím třetí sezónu.
Takže můj osobní závěr je, že pro mě je problém i změnit obuv, natož střídat hru bez bot a s botama. Když to budeš furt střídat, budeš si furt zvykat.

Btw. Řešili to nedávno na golfchanelu, že kdosi změnil tip bot v kterých hrál léta a hrozně se tomu divili. Snad říkali něco ve smyslu, že na boty jsou profíci ujetí a radši změní hole než boty. Ale třeba to byl jen televizní kec...
 
Mění se materiály a systémy "couchingu", ale technika zůstává stejná. Tělesnou schránku nikdo moc nezmění, ale co se týče bot a tréninku v nich beru jako naprosto základní otázku návyku, dokonce bych označil za důležité i používaní stejného modelu. K tomu prostě není co dodat ani vysvětlit, uvedl jsem to jako jeden z důvodů proč netrénovat na boso, vedle stability, hnojiv, ostrých předmětů a jedů.

Jen závěrem, vlastní zkušenost ze sokolovského hřiště, v noci chemička v Sokolově vypouští regulerně do ovzduší chemii, když ráno půjdeš na boso, tak můžeš mít seriózní problémy, mně se dělaly vyrážky a puchýřky, kde se mě dotkla rosa... Tak asi tak, hra na boso není "kool" a zase jsi si neodpustil připomínku jak jsem špatný, jenž já na rozdíl od tebe projezdil řadu seminářů po Evropě a nic nového ani zásadního ti neřeknou, protože není co, snad jen hrát naboso, ale to není rada pro toho, kdo se chce naučit hrát golf.

Jsi prostě hovado!
Opět si psal o něčem jiném, než jsem se ptal.
Nevšiml jsem si, že bych ti nadával, takže si to laskavě také vůči mé osobě odpusť.
Nadávky místo argumentů bych od “profíka” nečekal.

Jestli chceš být drsnej, tak choď podle zdí 🤭
 
Opět si psal o něčem jiném, než jsem se ptal.
Nevšiml jsem si, že bych ti nadával, takže si to laskavě také vůči mé osobě odpusť.
Nadávky místo argumentů bych od “profíka” nečekal.

Jestli chceš být drsnej, tak choď podle zdí 🤭

Nezlob se Mirku, ale když dojdou argumenty, tak použiješ profesní urážky, proto jsi HOVADO!

Nemusí se ti líbit můj názor, už jen proto, že hru na boso beru jako nehygienickou bláznovinu, protože se na hřištích hnojí... Nicméně bych podotkl jen fakt, že jsem ti vyjmenoval několik bodů a "set up" ohledně obuvi je důležitý, je totiž i velký rozdíl v rozložení váhy z chodidla do boty a následné využití ve švihu. Samozřejmě, že jsou stovky možností jak si vysvětlovat dynamiku švihu a stabilitu v postoji. 90% dělá vhodná obuv.

Jinak jsem jen člověk a na hloupé narážky můžeš očekávat adekvátní (záměrnou odpověď). Tak tu nefňukej, co si mám odpouštět a začni u sebe.
 
Nezlob se Mirku, ale když dojdou argumenty, tak použiješ profesní urážky, proto jsi HOVADO!

Nemusí se ti líbit můj názor, už jen proto, že hru na boso beru jako nehygienickou bláznovinu, protože se na hřištích hnojí... Nicméně bych podotkl jen fakt, že jsem ti vyjmenoval několik bodů a "set up" ohledně obuvi je důležitý, je totiž i velký rozdíl v rozložení váhy z chodidla do boty a následné využití ve švihu. Samozřejmě, že jsou stovky možností jak si vysvětlovat dynamiku švihu a stabilitu v postoji. 90% dělá vhodná obuv.

Jinak jsem jen člověk a na hloupé narážky můžeš očekávat adekvátní (záměrnou odpověď). Tak tu nefňukej, co si mám odpouštět a začni u sebe.
Ty mi taky ... HOWGH
 
Vím, že někde neradi vidí, kdysi klasické boty s hřeby(2*16ks), že jim to ničí hřiště a grýny, jedny mám a pokud nesmýkáte nohy , tak grýn místně provzdušňuji. Do restaurace s nimi nechodím, jdu se přezout.

Když se s nimi nevrtíš na grýnu, tak proč ne, kdo nehrál hřeby, tak neví co je se opřít do nohou. Jediný problém vidím v šourání nohama po grýnech, zažil jsem to a toho chlapa na třetí jamce maršál vyzul.

Osobně jsem měl a stále mám dva páry, ale už jsem si tak zvykl na soft, že by mě vyzuli taky... Chce to umět s tím chodit. Na druhou stranu už se na grýnech může opravit vše, tak tě hned nezabijí.
 
Přečetl jsem to celé.... a je to moc pěkné....
Abych to doplnil, tak na boso švihají děti z rohožce v indooru, nebo z bublin... ale jinak je to peklo pánové, nechci Vás soudit, ale jeden o voze druhý o koze, hlavně proti!!
 
Ostatně není nic horšího než 4-5 leté díté v botách se spiky na greenu....
 
Přečetl jsem to celé.... a je to moc pěkné....
Abych to doplnil, tak na boso švihají děti z rohožce v indooru, nebo z bublin... ale jinak je to peklo pánové, nechci Vás soudit, ale jeden o voze druhý o koze, hlavně proti!!
Jak to funguje z hlediska hygieny? Dnes nikdo nejde bos do bazénu, do šatny ve fitku atd. Ani boty v obchodě nenechají dítě zkusit bez fusekle. Řešíte nějak dezinfekci nebo nic?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom