Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bosogolf

Jak to funguje z hlediska hygieny? Dnes nikdo nejde bos do bazénu, do šatny ve fitku atd. Ani boty v obchodě nenechají dítě zkusit bez fusekle. Řešíte nějak dezinfekci nebo nic?
No občas je to peklo, když se zujou.....
 
No nevím, zřejmě činnost navíc, nauč je raději se spajkama chodit, aby nešourali nohama po zemi. Co budou dělat při turnaji, hrát bez spajků?

O tom to není, málo váhy, málo obratnosti a kroutiš trávu, nové spiky tomu jen napomůžou....
 
@Trenér - jestli nelze vystupovat slusne, a byt nad veci, prosim, na tomto foru se neprojevuj. Od PROfesionala (ale nejen) i ja osobne ocekavam vetsi nadhled, ke kteremu rozhodne nepatri urazeni typu hovado atd - i kdyz dokazu pochopit, ze ujet to muze sem tam kazdemu.



Zpet k tematu a diky vsem diskutujicim, kteri se tematu bez vulgarit a zbytecnych osobnich urazek drzi.
 
Upraveno:
@Trenér - jestli nelze vystupovat slusne, a byt nad veci, prosim, na tomto foru se neprojevuj. Od PROfesionala (ale nejen) i ja osobne ocekavam vetsi nadhled, ke kteremu rozhodne nepatri urazeni typu hovado atd - i kdyz dokazu pochopit, ze ujet to muze sem tam kazdemu.



Zpet k tematu a diky vsem diskutujicim, kteri se tematu bez vulgarit a zbytecnych osobnich urazek drzi.

Už jsem tu jednou zmiňoval, že pokud tu bude někdo jízlivý a urážet osobně, tak mu bude ve stejné rovině vráceno. Hovado je intelektuální nadávka pro člověka, který mne uráží v profesní rovině (viz i jiní "borci" před ve zrušeném vlákně) . Já to nezačal a nadhled mám dostatečný! @requo ho ale zřejmě ztrácí, bohuže, protože jestli chceš někoho kárat, tak jsi na špatném místě...
 
Upraveno:
Už jsem tu jednou zmiňoval, že pokud tu bude někdo jízlivý a urážet osobně, tak mu bude ve stejné rovině vráceno. Hovado je intelektuální nadávka pro člověka, který mně uráží v profesní rovině (viz i jiní "borci" před ve zrušeném vlákně) . Já to nezačal a nadhled mám dostatečný! @requo ho ale zřejmě ztrácí, bohuže, protože jestli chceš někoho kárat, tak jsi na špatném místě...

Na to ti odpovim jedine. Moje forum, moje pravidla. Nelibi se ti to, je mi lito, ale nikdo te tu nedrzi.
 
Upraveno:
Na to ti odpovim jedine. Moje forum, moje pravidla. Nelibi se ti to, je mi lito, ale nikdo te tu nedrzi.
Ale on je PROFÍK, kdysi úspěšný sportovec, TRENÉR velmi úspěšných hráčů a ví všechno nejlíp. A my ostatní jsme pro něj nuly, kteří musí jeho slovo brát jako slovo svaté. Sice v diskuzi nereaguje na to, co mu ostatní píší (asi má trochu problém s chápáním psaného textu), ale to je jeho právo. A poměrně rychle startuje do urážek.
Přestal jsem ho brát vážně, když jsem zjistil, že se s ním diskutovat nedá, protože se dostanu rychle do situace, že mě nazve trolem. Asi mu vadí, že se snažím argumentovat věcně a pochopit argument druhé strany.
Zablokoval jsem si ho, protože mi za nic jiného nestojí.
 
Ale on je PROFÍK, kdysi úspěšný sportovec, TRENÉR velmi úspěšných hráčů a ví všechno nejlíp. A my ostatní jsme pro něj nuly, kteří musí jeho slovo brát jako slovo svaté. Sice v diskuzi nereaguje na to, co mu ostatní píší (asi má trochu problém s chápáním psaného textu), ale to je jeho právo. A poměrně rychle startuje do urážek.
Přestal jsem ho brát vážně, když jsem zjistil, že se s ním diskutovat nedá, protože se dostanu rychle do situace, že mě nazve trolem. Asi mu vadí, že se snažím argumentovat věcně a pochopit argument druhé strany.
Zablokoval jsem si ho, protože mi za nic jiného nestojí.
Ale jedno mu upřít nelze. Jen díky němu jsem našel chybu v Tapatalku. A sice, že když někdo cituje mnou blokovaného, já tu citaci kua normálně vidím [emoji2961]
 
Ale on je PROFÍK, kdysi úspěšný sportovec, TRENÉR velmi úspěšných hráčů a ví všechno nejlíp. A my ostatní jsme pro něj nuly, kteří musí jeho slovo brát jako slovo svaté. Sice v diskuzi nereaguje na to, co mu ostatní píší (asi má trochu problém s chápáním psaného textu), ale to je jeho právo. A poměrně rychle startuje do urážek.
Přestal jsem ho brát vážně, když jsem zjistil, že se s ním diskutovat nedá, protože se dostanu rychle do situace, že mě nazve trolem. Asi mu vadí, že se snažím argumentovat věcně a pochopit argument druhé strany.
Zablokoval jsem si ho, protože mi za nic jiného nestojí.
Nebuď jízlivej a neurážej ho - zejména profesně, nebo to “schytáš” jako já a pro jistotu ti to několikrát zopakuje a to VELKÝMI PÍSMENY 🤭
 
Prosim zpet k tematu. Bosogolf.
Tady jedno vysvětlení, k čemu je dobré občas trénovat bosky - je to z Golf Digest, tak to snad není až tak “mimo mísu” a má to své opodstatnění.
 
Hráli jsme klubovou jamkovku s klukem týnejdžrem, kterému se udělaly puchýře po asi třinácti jamkách (nové botky) a tak dohrával bos. Trochu se mu zkrátily rány, ale jinak to nebylo poznat. Nemohl se do švihu tolik opírat, ale jak hrál lehce, tak mu to pořád lítalo krásně. Takže to asi je jen o zvyku a umění. Prohrál jsem až na osmnáctce, takže dobrý :)
 
Za me je to hlavne ne uplne bezpecne... nikdy nevis, na co muzes slapnout a uklouznout pri svihu lze snadno i s botami se spiky. Navic flight v kombinaci hrebiky-na boso muze vyustit v oslavu hezkeho patu, ktera konci nohou typu cednik.
Kdybych byl provozovatel, tak to preventivne zakazu, neb bych se chtel vyhnout problemum.

Ale zas chapu lidi, co tak chodi a nejak jim to vyhovuje... at si kazdy dela co chce. Za me maji boty na golf velky smysl... az diky nim jsem se naucil trosku finish, kde stojim na spicce. V bezne tenisce mi to neslo, neb je mekci. :)
 
Za me je to hlavne ne uplne bezpecne... nikdy nevis, na co muzes slapnout a uklouznout pri svihu lze snadno i s botami se spiky. Navic flight v kombinaci hrebiky-na boso muze vyustit v oslavu hezkeho patu, ktera konci nohou typu cednik.
Kdybych byl provozovatel, tak to preventivne zakazu, neb bych se chtel vyhnout problemum.

Ale zas chapu lidi, co tak chodi a nejak jim to vyhovuje... at si kazdy dela co chce. Za me maji boty na golf velky smysl... az diky nim jsem se naucil trosku finish, kde stojim na spicce. V bezne tenisce mi to neslo, neb je mekci. :)

Konečně rozumný názor. ;-)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom