Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz BOMBA! Skvělý Ondřej Lieser získal kartu na Challenge Tour

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
BOMBA! Skvělý Ondřej Lieser získal kartu na Challenge Tour (GolfExtra.cz)

Ondřej Lieser to dokázal. Přestože opět neodehrál na Pro Golf Tour plnou sezonu, dokázal se propracovat mezi pět nejlepších hráčů v pořadí Order of Merit, což znamená zisk karty na Challenge Tour pro příští rok. Děkuje za to druhému místu z finálového turnaje.

Pokračovat ve čtení...
 
Koukám, že odehrál jen 10 turnajů a ostatní kolem 20. Klobouk dolů.
1570084282057.png
 
Za tohle klobouček a hodně štěstí do další sezóny..:up:

Mj se potvrdilo že když by ostatní nejraději zalezli do chalupy, tak Ondřej si půjde zahrát..:), jen nechápu jak to v tomto počasí zvládá s brýlemi, mě to dost vadí, páč na nich sakra nejsou stěrače, ostřikovače ani ventilátor..:p:D
 
jen nechápu jak to v tomto počasí zvládá s brýlemi, mě to dost vadí, páč na nich sakra nejsou stěrače, ostřikovače ani ventilátor.

Mám stejnej problém:(. Řešil jsem to jednodenními čočkami, ale letos na jaře jsem si všiml, že mi při impaktu tím zachvěním celého těla v očích drobně poskočí a na několik vteřin se mi lehounce rozmaže vidění. Možná by to vyřešili jiné čočky, ale je to tak extrémně nepříjemné, že jsem je na golf přestal nosit:(
 
Mám to stejný, fotbálek, nohec odehraju slepej, je tam větší míček, ale na golfu už to prostě nejde, když chci aspoň občas něco najít.. :)
 
Mám to stejný, fotbálek, nohec odehraju slepej, je tam větší míček, ale na golfu už to prostě nejde, když chci aspoň občas něco najít.. :)

u ostatních sportů ten problém s čočkama nepozoruju nebo je v tý rychlosti (hraju volejbal) tak zanedbatelnej, že ho nevnímám a nevadí mi. ale jako nemoct si vzít v létě sluneční brýle a na podzim utírat 4x za jamku skla je fakt vopruz. na tomhle by inženýři z NASA mohli zamakat
 
Už jsme trošku OT, ale mám přesnou kopii dioptrických brýlí se zatmavenými skly..neb navíc mě s...ou samozabarvovačky.. :)
 
Už jsme trošku OT, ale mám přesnou kopii dioptrických brýlí se zatmavenými skly..neb navíc mě s...ou samozabarvovačky.. :)

takže sebou taháš dvoje brejle?!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom