Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Bleskovka: Kdy v Manažerovi rupnou letos saze poprvé? :)

Bleskovka: Kdy v Manažerovi rupnou letos saze poprvé (od 1.3. v 11:00)? :)

  • Do minuty

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nene, do deseti minut!

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sobota odpoledne, možná i podvečer

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    11
  • Poll closed .

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
6648


Golfový Manažer @mkopcak z Hořehled, je duše mírná, řekl bych takový beránek. Kdo ho nezná osobně, o hodně přichází, ale dobrý obrázek se dá udělat z jeho místních Deníčků. Letos se dveře restaurace v jeho resortu otevírají již zítra 1.3. v 11:00. Pojďme tipovat, jak dlouho vydrží, než poprvé vybouchne? :)

Kdo bude svým tipem nejblíže, vyhrává ručník 19.jamky (který předáme někdy osobně).
Hlasujte v anketě a do vlákna napište přesný čas!

Konec hlasování v 1.3. v 10:00. (hodinu před)


Je tu tedy blesková anketa, tentokráte s omezeným časem pro hlasování.
 
Takže já zopakuji svůj tip z jiného vlákna: 11:32

Btw. pro soutěž o ručník je potřeba sem napsat přesný čas!
 
:) ještě, že nejsem veřejně známá osoba, podobné ankety musí vždy potěšit..... ale martin si za svůj přístup k hostům naši přízeň zaslouží a tak tipuji 12:50


Takže já zopakuji svůj tip z jiného vlákna: 11:32

Btw. pro soutěž o ručník je potřeba sem napsat přesný čas!
a ne že si v 11:31 objednáš Fofolu a kafe se skořicí :cool:
 
ještě, že nejsem veřejně známá osoba, podobné ankety musí vždy potěšit.

:-D Tak víš jak, ty se bát nemusíš, ty se usilovně tři roky nesměješ mému patování. A v podstatě je to reklama pro něj, tak co - já na to nahlížím samozřejmě takto, primárně. :)

Jinak u sebe upřesňuji, já myslel sobotu 11:32, u tebe předpokládám, že je myšlen pátek

Takže za mě oprava/doplnění: sobota 4.3 v 11:32
 
Chybi mi celkem jasna odpoved... az mu nekdo narve vsechen cukr do vsech mlecenek :D
 
Lidé čtěte.. protože pátek dá radostně a celý víkend tam nebude, tak bude nasranej až v pondělí v 9:00, až se dozví co se všechno stalo...:):):)
 
No vzhledem k tomu, že dnes kompletně zhavarovalo topení celého hotelu, tak jste to všichni projeli :p
 
@mkopcak všichni to samozřejmě počítáme od 1.3. od 11.00, vše do té doby je jen trénink [emoji16]
 
Tak vyhodnocení této ankety. Celé jsem to měl blbě naplánované, protože v době vyhlášení ankety jsem si neuvědomil, že @mkopcak bude mimo restauraci na školení golfových Pravidel. Jasné... ono se dá naštvat i tedy dálkově, ale není to ono. A tím nebyly podmínky tipovačky - pro ty, co ho osobně znají - úplně regulérní. Omluva.

Tedy, rozhodl jsem se, že budou výhry dva ručníky, jeden pro skutečné nejlepší tipéře možnosti až "v pondělí", kde náhodně z těch správně informovaných (tzn. @karlos, @bohumil.koval, @Francovka) jsem vylosoval výherce ručníku:

@bohumil.koval

...a ze všech ostatních tipérů jsem vylosoval ještě jednoho, kdo dostane taky ručník (neregulérní podmínky je holt potřeba nějak odčinit):

@R.U. Terwilliger

Pánové, pošlete ozvu se vám do soukromé zprávy, ručníky vám zašleme poštou.
 
Já si myslím, že díky Tvému správnému naplánování této ankety jsi zachránil spoustu lidských vztahů - a za to by jsi měl taky dostat ručník :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom