Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Slovensko Black Stork

Musím říct, moc jsem se sem těšil, nic mě nezklamalo. ( až na moje 2 sněhuláky) Počasí na hru parádní kolem 24 stupňů.
Parkování přímo u hotelu i drivingu, za 2 EUR košík balónů, hraje se z trávy v délce asi 50 metrů, takže super. 2 chipping greeny tak pro 10 lidí, 2 putting greeny dostatečně rozlehlé. Golfová recepce uplně v pohodě, přijemná.
Mohl jsem si vzít 2 vody s sebou do bagu ( nebývá samozřejmost ).

Pultová cena Fee od pondělí do čtvrtka 60 Eur, ale !!!! když víte, že @Dusko ( děkuju! ) umí zařídit i nemožné, vybavil mi voucher za 38 Eur :) a to si myslím, že je uplná pohoda. Umí i buggy a ubytko, ale nevyužil jsem. Příště ano.

Hřiště má 3 devítky, hrál jsem 2 (Taylor & Braid) - fairwaye v dobré kondici, trošku vyšší "rafy", greeny až na 2 super stav. Rychlé, uválcované, velmi členité.
Hřiště mi přišlo velmi náročné, potrestá takřka každou nepřesnost. Vody je na první devítce poměrně dost. Připravte si pár míčků do zásoby, jinak byste nemuseli všech 18 jamek dokončit.
Asi každému bych přál si tu zahrát, protože ty výhledy, ty panoramata prostě stojí za to!!!! Je to pecka.
Po hře se dá sednout přímo na hotelovou terasu a perfektně rozjímat, fakt pěkný resort do kterého se jistě ještě podívám.
Tak a jdu na pifko :) přidá se někdo ?
 
Přidala bych se hned! Vloni jsem si tam užila unlimited golf ... balíček ubytování+golf (4x nocleh, 3 dny neomezený golf, wellnes a tréninkové plochy v ceně). Předsevzetí jít taky na pořádnou túru vzalo za své, kochala jsem se ze hřiště...;)
 
Ještě pár obrázků.
 

Přílohy

  • 3.png
    3.png
    233,2 KB · Zobrazení: 357
  • 4.png
    4.png
    221,6 KB · Zobrazení: 390
  • 5.png
    5.png
    224,7 KB · Zobrazení: 393
  • 7.png
    7.png
    346,8 KB · Zobrazení: 377
  • 8.png
    8.png
    264,7 KB · Zobrazení: 361
Přidala bych se hned! Vloni jsem si tam užila unlimited golf ... balíček ubytování+golf (4x nocleh, 3 dny neomezený golf, wellnes a tréninkové plochy v ceně). Předsevzetí jít taky na pořádnou túru vzalo za své, kochala jsem se ze hřiště...;)

Kaťo co za to chtěli ? Byl to jejich balíček ? To musela být taky malá raketka :)
 
Kaťo co za to chtěli ? Byl to jejich balíček ? To musela být taky malá raketka :)
Celý uvedený balíček byl za 313 €/osoba/pobyt. Ubytovaní bez balíčku mají na greenfee slevu 35%.
 
Ještě pár obrázků.

Krása, díky za tip na výlet/dovolenou, určitě se tam pojedeme taky podívat. Vypadá to parádně. :)
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
676
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom