Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Slovensko Black River - Bernolákovo

No, ty budes veskrze mily chlapec, ze? :-D


Pravda je, ze nedokazu byt “zadobre” nebo kamarad uplne s kazdym. Rozhodne nikomu sipky do zadku neskacu. Kdyz mam nazor, reknu ho. Ze se nekomu nelibi? No a co. Od toho se tomu rika DISKUZE. Jedine ta te nejak obohati. Poplacavani se po ramenou, jak je kdo skvelej a lajkovani neni diskuze.
Vcera jsem se treba, diky diskuzi, dozvedel o pravidlu, se kterym jsem se jeste nesetkal. A jsem za to rad.
A jaky je tvuj nazor na BLACK RIVER?
Libor
 
Proboha politiku ne..
Přesně. V soukromé sféře je pindání (pardon, jen používám původní výraz :p) lépe placené a zbude ti víc času na golf. A hlavně na příspěvky pro rozveselení nás ostatních :D
 
Přesně. V soukromé sféře je pindání (pardon, jen používám původní výraz :p) lépe placené a zbude ti víc času na golf. A hlavně na příspěvky pro rozveselení nás ostatních :D
Vidíš, zkusím se zeptat šéfa, jestli bych mohl víc pindat a min dělat...
 
Pravda je, ze nedokazu byt “zadobre” nebo kamarad uplne s kazdym. Rozhodne nikomu sipky do zadku neskacu. Kdyz mam nazor, reknu ho. Ze se nekomu nelibi? No a co. Od toho se tomu rika DISKUZE. Jedine ta te nejak obohati. Poplacavani se po ramenou, jak je kdo skvelej a lajkovani neni diskuze.
Vcera jsem se treba, diky diskuzi, dozvedel o pravidlu, se kterym jsem se jeste nesetkal. A jsem za to rad.
A jaky je tvuj nazor na BLACK RIVER?
Libor
Hele, ono to možná nepadne na úrodnou pudu, ale zkusím to. Nikdo z nás není se všemi kamarád, ale spousta lidi se tu už mezi sebou poznala a vzájemně víme co "tón" textu znamená. Ve výsledku bychom všichni byli rádi, když se připojí někdo nový, kdo se konstruktivně zapojí a má "něco za sebou". Jen je proste dle mého lepší se nevyhranit první den a na místo postu "píšeš nesmysly" zkusit "mě se to hřiště líbí, protože ....". Přitom sdělení je stejné a stejně to tak po několika dalších příspěvcích skončilo. Ono by to všichni asi brali jinak po několika společných rundách, ale takhle to připomíná spíš diskuzi pod politickým novinovym článkem a to tu asi nikdo nechce. Sorry....Vím, ze se jedná o nevyžádanou radu. Přijímám dvě trestné :D
 
Hele, ono to možná nepadne na úrodnou pudu, ale zkusím to. Nikdo z nás není se všemi kamarád, ale spousta lidi se tu už mezi sebou poznala a vzájemně víme co "tón" textu znamená. Ve výsledku bychom všichni byli rádi, když se připojí někdo nový, kdo se konstruktivně zapojí a má "něco za sebou". Jen je proste dle mého lepší se nevyhranit první den a na místo postu "píšeš nesmysly" zkusit "mě se to hřiště líbí, protože ....". Přitom sdělení je stejné a stejně to tak po několika dalších příspěvcích skončilo. Ono by to všichni asi brali jinak po několika společných rundách, ale takhle to připomíná spíš diskuzi pod politickým novinovym článkem a to tu asi nikdo nechce. Sorry....Vím, ze se jedná o nevyžádanou radu. Přijímám dvě trestné :D

Naopak, myslím, že to je napsané s nadhledem.
 
Pravda je, ze nedokazu byt “zadobre” nebo kamarad uplne s kazdym. Rozhodne nikomu sipky do zadku neskacu. Kdyz mam nazor, reknu ho. Ze se nekomu nelibi? No a co. Od toho se tomu rika DISKUZE. Jedine ta te nejak obohati. Poplacavani se po ramenou, jak je kdo skvelej a lajkovani neni diskuze.
Vcera jsem se treba, diky diskuzi, dozvedel o pravidlu, se kterym jsem se jeste nesetkal. A jsem za to rad.
A jaky je tvuj nazor na BLACK RIVER?
Libor
Já to vidím na tři možnosti - snaha o kontroverzi za každou cenu, nebo nějaká forma skryté kamery, nebo sociologický experiment. Rozhodně z toho necítím snahu opravdu se něco dozvědět.
 
Já to vidím na tři možnosti - snaha o kontroverzi za každou cenu, nebo nějaká forma skryté kamery, nebo sociologický experiment. Rozhodně z toho necítím snahu opravdu se něco dozvědět.

Žádná kontroverze. Jen reaguji na názor. Když úvodník zní: UŽ JSTE HRÁLI TEN NESMYSL BLACK RIVER? nebo něco podobného, tak pak reaguji pododbným způsobem. Je na tom něco špatného? A to, že se umím vyjádřit srozumitelně, v souvětí, nikoli jen holou větou oznamoví, snad není na překážku. Nebo?
 
Žádná kontroverze. Jen reaguji na názor. Když úvodník zní: UŽ JSTE HRÁLI TEN NESMYSL BLACK RIVER? nebo něco podobného, tak pak reaguji pododbným způsobem. Je na tom něco špatného? A to, že se umím vyjádřit srozumitelně, v souvětí, nikoli jen holou větou oznamoví, snad není na překážku. Nebo?
Promiň, já to psal jako svůj názor na většinu tvých příspěvků, nikoliv jen na ten k tématu Black River, to jsem měl asi zmínit. Jsem schopen pochopit i souvětí, pokud si ho přečtu několikrát, v tom překážka není ;)
 
Ok, pls. Pojďme prosím zase k tématu Black River.

Abych to trochu kontruktivně nastartoval:

@liborkovarik: Co konkrétně se ti na tom hřišti líbí?
@JanKostalCZE: Co konkrétně je tam špatně?

Ať to nás ostatní může obohatit.
 
Ok, pls. Pojďme prosím zase k tématu Black River.

Abych to trochu kontruktivně nastartoval:

@liborkovarik: Co konkrétně se ti na tom hřišti líbí?
@JanKostalCZE: Co konkrétně je tam špatně?

Ať to nás ostatní může obohatit.

Diky za konstruktivitu.
CO SE MI LIBI: libi se mi architektura. Libi se mi, ze me hriste nuti premyslet nad jamkou jako celekem, nikoli jen nad jednotlivymi ranami.
Libi se mi, ze ta neskutecna narocnost = nuti me to drzet se pri zemi. Priklad. Na hristi typu Konopiste staci dat bud dlouhou nebo presnou ranu, dle pozadavku jamky. Na Black R. musis hrat dlouhou a presnou. Jinymi slovy musis zahrat drive treba 260m. Ne mene, ne vice, protoze jinak jsi v problemech.
Co se mi na hristi trochu vadi je obecna kvalita bunkeru a nekterych greenu. Kdyz jsem hral hriste prvne u dvou jamek jsem nevedel, kudy hrat.
Nicmene me to hriste uchvatilo a nedam na nej dopustit. A to i pres to, ze se mi tam nikdy nepodarilo zahrat vysledek odpovidajici memu HCP. Nicmene, abych byl spravedlivy. Uvedomuji si, ze se to hriste VELMI vymyka tomu, na co jsme v nasi krajine zvykli. Proto chapu, ze to v lidech vyvolava spatne emoce. Na golf jdeme stravit prece prijemny cas a ne byt nastvany od prvni jamky....
 
Ok, pls. Pojďme prosím zase k tématu Black River.

Abych to trochu kontruktivně nastartoval:

@liborkovarik: Co konkrétně se ti na tom hřišti líbí?
@JanKostalCZE: Co konkrétně je tam špatně?

Ať to nás ostatní může obohatit.
Pokusim o nazor (@requo , diky za narovnani diskuse):

6 jamek v parku je naprosto v poradku a jako parkove hriste velmi rozumne hratelne. Zamek uz je snad opraveny a to by urcite mohlo dotvorit dojem teto casti hriste.
Na zbylych 12 jamek mam nazor absolutne opacny, ale zcela jasny. Rozbombardovana louka s dopadovymi zonami, ktere i singl handicap trefi jen obcas. Bunkry a zatravnene diry, ve kterych se ztrati i 2metrovy chlap jako nic, obcas prolozene vodou, bez stinu a hlavne - BEZ toho podstatneho, POTESENI PRO GOLFISTY.
Bohuzel zjevne obraz ega majitele, ktery chtel mit nejtezsi hriste v Evrope. A ma ho - jen mu tam nejak nechteji jezdit lidi - jak podobne Hospode na mytince "Nejdřív si otevřel hospodu u silnice na Písek. Ale chodili mu tam lidi...."

Sel jsem to hriste uz pred lety. A po 6te jamce jsem toho mileho cloveka (= majitele) osobne videl v jeho vlastni restauraci, jak se vytahuje a poucuje 2 Cechy golfisty, ze udelal nejtezsi hriste v Evrope.
Je to jedine hriste, ktere jsem na zaklade odporu k jeho designu po 16. jamce dobrovolne opustil a zarekl se, ze uz tam nikdy nevlezu. A slovo dodrzim.

Hezkym hristim po celem svete zdar. PF
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
611
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom