Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Slovensko Black River - Bernolákovo

Hledáte nejtěžší a zároveň nejstupidnější hřiště v Evropě?? Stačí zajet k Bratislavě.
Většina jamek je nesmyslně těžkých, např. 200m par3 s mega stromem uprostřed fairwaye, par5 u kterého hrajete drive, 7železo a pak 200 metrů do greenu, jinak to nejde, ja tam mega voda, 440m pary4 úzké jako silnice třetí třídy jsou normálka, atd. atd.
nejtěžší dle ratingu: hcp 0 -> hrací +7!! hcp 10 -> hrací +20, hcp 20 -> hrací +34, hcp 30 -> hrací +48, hcp 40 -> hrací +60, hcp 54 -> hrací +74
tedy hráč s hcp 54 má 36 stb bodů za 147 ran!! :D
ultra těžké greeny k tomu :(
mate někdo také zkušenost s tímto nesmyslem??
 
Jednou jsem tam byl na turnaji, když jsem mel HCP nekde kolem 45 a priznam se, ze na konci jsem byl po vice nez 6 hodinách uplne vyrizeny a myslel jsem ze hole zahodim.... Myslim, ze to nemá nic spolecneho s peknym, hratelnym hristem, mozna chteli vytvořit něco o cem se bude mluvit???
Navíc bylo v hrozne kondici, obrovske hnede flek na fairwayech, greeny divoce tvarovane a také na nich byla mista bez travy
 
:)
Podepisuji se pod vsim co pises.
Prvnich 6 jamek v parku je fajn a pohoda.
Ale tim to vsechno konci.
Jak sejdes dolu z kopce, je to totalni metal.
Hral jsem tam asi pred rokem, jako elev, ztratil asi 20 balonku a malem i sam sebe.
Vazne jsem i bloudil.
Nejlepsi byl vzadu u koleji, kdyz to tam pekne tryskal kolem rychlik EC, zatahl jsem to lehce vlevo, trochu jsem si malem ......

Zbytek je jak country cross :) zazemi chude, cele je to slaboucke.
 
Celkem dobre si toto pocist... a zbytecne tam nejezdit.
Uz jsem tam parkrat malem zajel. :D
 
Hledáte nejtěžší a zároveň nejstupidnější hřiště v Evropě?? Stačí zajet k Bratislavě.
Většina jamek je nesmyslně těžkých, např. 200m par3 s mega stromem uprostřed fairwaye, par5 u kterého hrajete drive, 7železo a pak 200 metrů do greenu, jinak to nejde, ja tam mega voda, 440m pary4 úzké jako silnice třetí třídy jsou normálka, atd. atd.
nejtěžší dle ratingu: hcp 0 -> hrací +7!! hcp 10 -> hrací +20, hcp 20 -> hrací +34, hcp 30 -> hrací +48, hcp 40 -> hrací +60, hcp 54 -> hrací +74
tedy hráč s hcp 54 má 36 stb bodů za 147 ran!! :D
ultra těžké greeny k tomu :(
mate někdo také zkušenost s tímto nesmyslem??


Ahoj, já s tím hřiště zkušenost mám. A NESMYSL je to, co píšeš. To hřiště je naprosto DOKONALÉ. Jestli bych měl nějaké hřiště vynést do nebe, je to právě toto. Prověří tvé golfové schopnosti na 100%. Ano, při hře na tomto hřišti musíš hodně moc přemýšlet a plánovat 2 rány dopředu. Není to jen o tom, že odpálíš NĚKAM před sebe. NE. Musíš hrát každou ránu přesně na lay-up.
Ale s jedním NESMYSLEM musím souhlasit. Toto hřiště není pro hráče s HCP 10 a více Hráči s vyšším HCP nedává hřiště SMYSL, protože mu tvrdě potrestá každou jednu nepovedenou ránu. A to pak dokáže znechutit den. Toto hřiště je čistě pro SINGLE HCP hráče. Prostě více než kde jinde platí, že když zahraješ drive na pravou stranu fairwaye, namísto na levou, jsi minimálně +1 rána na jamku (příklad).
To hřiště je jedna obrovská výzva. JAKO OBROVSKÝ NESMYSL, který mě na hřišti opravdu ruší je fakt, že tam jsou jamky na FOOT GOLF. Kdo tam hraje prvně, tak ho to může dost zmást.

Přeji ti spoustu krásných ran... Ale jestli nejsi single HCP, doporučuji na Black River nejezdit.

Hezkou hru.
 
:)
Podepisuji se pod vsim co pises.
Prvnich 6 jamek v parku je fajn a pohoda.
Ale tim to vsechno konci.
Jak sejdes dolu z kopce, je to totalni metal.
Hral jsem tam asi pred rokem, jako elev, ztratil asi 20 balonku a malem i sam sebe.
Vazne jsem i bloudil.
Nejlepsi byl vzadu u koleji, kdyz to tam pekne tryskal kolem rychlik EC, zatahl jsem to lehce vlevo, trochu jsem si malem ......

Zbytek je jak country cross :) zazemi chude, cele je to slaboucke.



LETOS už dodělali ten zámeček. Architekt to hřiště vymyslel naprosto dokonale, nadčasově. Bohužel GENIALITU toho hřiště málo kdo pochopí. Dokáže to ocenit málokdo. Proto to hřiště buď celým srdcem miluješ nebo ze srdce nenávidíš. Nic mezi není.
 
Ahoj, já s tím hřiště zkušenost mám. A NESMYSL je to, co píšeš. To hřiště je naprosto DOKONALÉ. Jestli bych měl nějaké hřiště vynést do nebe, je to právě toto. Prověří tvé golfové schopnosti na 100%. Ano, při hře na tomto hřišti musíš hodně moc přemýšlet a plánovat 2 rány dopředu. Není to jen o tom, že odpálíš NĚKAM před sebe. NE. Musíš hrát každou ránu přesně na lay-up.
Ale s jedním NESMYSLEM musím souhlasit. Toto hřiště není pro hráče s HCP 10 a více Hráči s vyšším HCP nedává hřiště SMYSL, protože mu tvrdě potrestá každou jednu nepovedenou ránu. A to pak dokáže znechutit den. Toto hřiště je čistě pro SINGLE HCP hráče. Prostě více než kde jinde platí, že když zahraješ drive na pravou stranu fairwaye, namísto na levou, jsi minimálně +1 rána na jamku (příklad).
To hřiště je jedna obrovská výzva. JAKO OBROVSKÝ NESMYSL, který mě na hřišti opravdu ruší je fakt, že tam jsou jamky na FOOT GOLF. Kdo tam hraje prvně, tak ho to může dost zmást.

Přeji ti spoustu krásných ran... Ale jestli nejsi single HCP, doporučuji na Black River nejezdit.

Hezkou hru.
Heh :cool:
 
Tak teď jsem se brutálně pobavil!!! To vypadá, že si myslíš, že tu jsme všichni hcp 54 a ty jediný singlista.

Tedy já jsem samolibý možná někdy namyšlený ale tady ti nesahám ani po kotníky!
 
Upraveno moderátorem:
Tak teď jsem se brutálně pobavil!!! To vypadá, že si myslíš, že tu jsme všichni hcp 54 a ty jediný singlista [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Tedy já jsem samolibý možná někdy namyšlený ale tady ti nesahám ani po kotníky!
Ale máme tě rádi :D
 
Tak teď jsem se brutálně pobavil!!! To vypadá, že si myslíš, že tu jsme všichni hcp 54 a ty jediný singlista [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Tedy já jsem samolibý možná někdy namyšlený ale tady ti nesahám ani po kotníky!
Taky jsem se za břicho popadal :)
 
Tak teď jsem se brutálně pobavil!!! To vypadá, že si myslíš, že tu jsme všichni hcp 54 a ty jediný singlista [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Tedy já jsem samolibý možná někdy namyšlený ale tady ti nesahám ani po kotníky!

No k pláči je ten komentář, na který jsem reagoval. Ale chápu. Teď je potřeba HEJTOVAT všechno, co napíšu. Tak jen houšť....
 
Neboj. Jak tak procházím tvé komentáře tak titul Dr. Hejtař ti jen tak někdo nevyfoukne [emoji6]
 
LETOS už dodělali ten zámeček. Architekt to hřiště vymyslel naprosto dokonale, nadčasově. Bohužel GENIALITU toho hřiště málo kdo pochopí. Dokáže to ocenit málokdo. Proto to hřiště buď celým srdcem miluješ nebo ze srdce nenávidíš. Nic mezi není.

Genialitu architekta Kachlíka ( majitel a architekt hřiště )je pro drtivou většinu golfistů těžké pochopit. Ještě těžší je pochopit jeho bussines plán, pro koho vlastně je hřiště určené ? Pokud je to pro singl HCP, je to ekonomická sebevražda. Podobně "nadčasově" navrhl i Malacky ( ty už jsou jakžtakž hratelné ), které jsou ve stejném borovém lese jako Penatti. Kdo obě hřiště hrál, krásně pochopí rozdíl mezi tím kdo je architekt hřišť a kdo ne.
 
Genialitu architekta Kachlíka ( majitel a architekt hřiště )je pro drtivou většinu golfistů těžké pochopit. Ještě těžší je pochopit jeho bussines plán, pro koho vlastně je hřiště určené ? Pokud je to pro singl HCP, je to ekonomická sebevražda. Podobně "nadčasově" navrhl i Malacky ( ty už jsou jakžtakž hratelné ), které jsou ve stejném borovém lese jako Penatti. Kdo obě hřiště hrál, krásně pochopí rozdíl mezi tím kdo je architekt hřišť a kdo ne.

Business plan arch. Kachlika opravdu neznam. Ale s nekolika lidmi (ruzne HCP) jsme se schodli na tom, ze hriste je opravdu VELMI TEZKE = spise pro nizsi HCP. Hral jsem to hriste nekolikrat a i pres to, ze jsem prinesl vysledek, se kterym bych se nechlubil, hriste me opravdu nadchlo. Jak jsem tad uz psal, to hriste bud milujes nebo nenavidis. Pravda je, ze z obchodniho hlediska to smysl nedava, ale treba si tim arch. Kachlik splnil sen. Do hlavy mu nikdo nevidi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ahoj, já s tím hřiště zkušenost mám. A NESMYSL je to, co píšeš. To hřiště je naprosto DOKONALÉ. Jestli bych měl nějaké hřiště vynést do nebe, je to právě toto. Prověří tvé golfové schopnosti na 100%. Ano, při hře na tomto hřišti musíš hodně moc přemýšlet a plánovat 2 rány dopředu. Není to jen o tom, že odpálíš NĚKAM před sebe. NE. Musíš hrát každou ránu přesně na lay-up.
Ale s jedním NESMYSLEM musím souhlasit. Toto hřiště není pro hráče s HCP 10 a více Hráči s vyšším HCP nedává hřiště SMYSL, protože mu tvrdě potrestá každou jednu nepovedenou ránu. A to pak dokáže znechutit den. Toto hřiště je čistě pro SINGLE HCP hráče. Prostě více než kde jinde platí, že když zahraješ drive na pravou stranu fairwaye, namísto na levou, jsi minimálně +1 rána na jamku (příklad).
To hřiště je jedna obrovská výzva. JAKO OBROVSKÝ NESMYSL, který mě na hřišti opravdu ruší je fakt, že tam jsou jamky na FOOT GOLF. Kdo tam hraje prvně, tak ho to může dost zmást.

Přeji ti spoustu krásných ran... Ale jestli nejsi single HCP, doporučuji na Black River nejezdit.

Hezkou hru.
Ahoj,
je to tvuj pohled na hriste, me na hristi prislo mnoho veci nesmyslnych a spatnych.
Hral jsem po svete skoro 250 hrist ve 23 zemich a zadny podobny nesmysl jsem nikde nehral.
Ano, mas pravdu, je to pro nizke hcp, je potreba hrat velmi presne a dlouhe rany, ale i tak tam uz znovu nepujdu!! Ani zadarmo, a u toho hriste to myslim vazne. Byl jsem tam jeste pred footgolfem, takze tento problem jsem nemel.
Nejake jamky projektoval uplny blazen.
PS: mam hcp 3,6 ;)
 
Tak se mi zda, ze se tam fakt budu muset zajet podivat, abych zjistit, jak to s tim hristem je. :)

Pohled na mapku jamek i virtualni prohlidka je fakt zajimava. Mapa vypada podezrele uz jen proto, ze prvnich 7 jamek se krci na rozloze asi 1/5 zbytku... pri prvnim pohledu jsem mel prvni devitku za nejaky public. :D
 
Ahoj,
je to tvuj pohled na hriste, me na hristi prislo mnoho veci nesmyslnych a spatnych.
Hral jsem po svete skoro 250 hrist ve 23 zemich a zadny podobny nesmysl jsem nikde nehral.
Ano, mas pravdu, je to pro nizke hcp, je potreba hrat velmi presne a dlouhe rany, ale i tak tam uz znovu nepujdu!! Ani zadarmo, a u toho hriste to myslim vazne. Byl jsem tam jeste pred footgolfem, takze tento problem jsem nemel.
Nejake jamky projektoval uplny blazen.
PS: mam hcp 3,6 ;)

Souhlasim, ze to hriste neni uplne standardni. Kazdy hodnoti hriste dle svych vlastnich subjektivnich kriterii. Mne to hriste prijde nadherne, ale popravde, vysledek, kterym bych se mohl pochlubit jsem tam nezahral [emoji23][emoji23][emoji23]. Asi neexistuje hriste, ktere by se libilo vsem. Ja osobne mam rad hriste, na kterych je na co koukat. A to tady je. Treba Radecky na Konopisti je vesmes kladne hodnocene hriste, ale mne se treba nelibi, protoze prakticky na vetsine jamek hrajes pres nejaky horizont. Ale je to vec nazoru a vnimani. Vyhoda v golfu je, ze kazde jedno hriste je original!
Jinak respekt, 250 hrist po svete... to Vam uprimne zavidim a na druhou stranu ze srdce preji!
Golfu zdar!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
676
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom