Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Black friday

Radim

Člen fóra
Ahoj jelikož golfu holduji teprve od jara chci se zeptat jestli i golfove shopy mají black friday jestli se vyplatí si počkat nebo rovnou něco koupit děkuji za odpověď
 
Nevím jestli je úplně black friday, každopádně teď je docela příhodná doba, je po sezóně a výprodeje už jsou..
 
Jestli ještě funguje Golf Profi, tak se podle informace od kamaráda vyplatí teď nakoupit tam (likvidace zásob). Jinak mi občas chodí sms nabídka z webgolfu, ale to už myslím proběhlo. Golf pro všechny má každou chvíli nějakou akci, ale není to úplný výprodej.
 
Black friday byl vloni ve standardnim blackfriday terminu urcite v golfarts a dost se to vyplatilo.
 
Já momentálně objednala (oblečení) z Golf Europe, alias ProGolfistu.cz. Maji v nabídce výprodej i sety holí. Myslím,že teď je dobrá doba nakoupit.
 
Když se tu bavíme kde nakoupit, už několikátý den se nemůžu dostat na stránky Sportsdirectu. Máte to taky tak?
 
Jen pro info, kdyby to někomu uniklo.
9A707DEE-6408-45D6-A7AC-C432AE254C92.jpeg
 
To mohu potvrdit. Včera jsme tam byli okouknout dámské boty. Tak 2/3 jsou vyprodané a čekají na kolekce 2020 :)

Rozhoupal sem se, ze si koupim bag. Ani jeden ze 4 nemaj a ani nejde objednat.
 
Rozhoupal sem se, ze si koupim bag. Ani jeden ze 4 nemaj a ani nejde objednat.
Objednavala jsem minulý týden bag od Marka Kunce ze Svratky (golfUK.cz) a spokojenost jako vždy když jsem u něj objednala.
 
Jestli ještě funguje Golf Profi, tak se podle informace od kamaráda vyplatí teď nakoupit tam (likvidace zásob). Jinak mi občas chodí sms nabídka z webgolfu, ale to už myslím proběhlo. Golf pro všechny má každou chvíli nějakou akci, ale není to úplný výprodej.

GolfProfi už je v insolvenci, dodavatelům a zaměstnancům zbyly oči pro pláč :(.
 
Jestli ještě funguje Golf Profi, tak se podle informace od kamaráda vyplatí teď nakoupit tam (likvidace zásob). Jinak mi občas chodí sms nabídka z webgolfu, ale to už myslím proběhlo. Golf pro všechny má každou chvíli nějakou akci, ale není to úplný výprodej.
Na stránkách se objeví už jen logo Golf profi, nic víc, objednat už nejde nic.
 
Jen nevím proč mi stále nejde se dostat na ten sportsdirect. Z tabletu, z PC, z mobilu, pořád to píše, že stránka není dostupná.
 
Jen nevím proč mi stále nejde se dostat na ten sportsdirect. Z tabletu, z PC, z mobilu, pořád to píše, že stránka není dostupná.
Vše jede přes stejného providera? Může to mít blokovaný centrálně.
 
Vše jede přes stejného providera? Může to mít blokovaný centrálně.
Schválně jsem to zkusila na mobilu jen přes data, máš recht, tak to funguje. Kdovi proč to je najednou blokovaný, mame doma wifi od O2 a v mobilu mám vlastně taky data od O2...
Omlouvám se za zaplevelení diskuze.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom