Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bizarní jamky

na vetsine hrist jsou tyce delane na zluta odpaliste a na cca 180-200m ranu, casto hraju nekde na tyc z bilych a skoncim uplne mimo :(

tomu nerozumím, je to určení směru a středu ferveje či grýnu, néé vzdálenost ... žádný takový problémy jsem neměl, ze žlutých ani z bílých
 
tomu nerozumím, je to určení směru a středu ferveje či grýnu, néé vzdálenost ... žádný takový problémy jsem neměl, ze žlutých ani z bílých

No to je právě dáno jiným úhlem bílých nebo třeba černých odpališť, ta tyč prostě neodpovídá směru všech odpališť...
 
No to je právě dáno jiným úhlem bílých nebo třeba černých odpališť, ta tyč prostě neodpovídá směru všech odpališť...

už Ti rozumím :) ... já se prioritně bavil o hře "v poli", néé z týčka, tak problém se směrem a zaměřením nikdy nemám ... tam je to jasně dané a vcelku vždy podle mapky určitelné a spočítatelné :)
 
10. Písek - Kestřany, vyžadující brzdu první rány na 5 paru, jamka s nejhoršími statistikami z ČGF turnajů.
9. Beřovice - totéž s druhou ranou
10. a 18. Slapy - jako já přestřelím, ale jinak ....
12. Beroun, divná jamka, jako z jiného hřiště
 
10. Písek - Kestřany, vyžadující brzdu první rány na 5 paru, jamka s nejhoršími statistikami z ČGF turnajů.
9. Beřovice - totéž s druhou ranou
10. a 18. Slapy - jako já přestřelím, ale jinak ....
12. Beroun, divná jamka, jako z jiného hřiště
Ty Berovice devitka nevím. Trochu delsi/lepší hráč než já (a to není těžké) by měl asi bez potíží hrát druhou dlouhým železem nebo hybridem za vodu..
 
zapomneli jsme na 9 na Stirine :D
 
10. Písek - Kestřany, vyžadující brzdu první rány na 5 paru, jamka s nejhoršími statistikami z ČGF turnajů.
9. Beřovice - totéž s druhou ranou
10. a 18. Slapy - jako já přestřelím, ale jinak ....
12. Beroun, divná jamka, jako z jiného hřiště
K těm Beřovicím - tak si vem na druhou ránu kratší hůl abys ten grýn nepřestřelil :p
Slapy - ono to hřiště (zvlášť některé grýny) je celý takový divný
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom