Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Bitva v play-off. Wiesberger uspěl a má první titul z Rolex Series

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Bitva v play-off. Wiesberger uspěl a má první titul z Rolex Series (GolfExtra.cz)

Pořádné drama o titul ze Scottish Open se odehrálo v neděli v North Berwicku. Dvaasedmdesát jamek vítěze neurčilo, Bernd Wiesberger si to o titul rozdal v prodloužení s Benjaminem Hebertem. Rakušan svého soka nakonec udolal na třetí jamce play-off a raduje se z prvního triumfu v Rolex Series.

Pokračovat ve čtení...
 
Koukali jsme večer na to? 3x 18. jamka, a takhle si to propatovat, to je jako kdybych tam byl já. Ale zajímavé to tím bylo. Ten nepromarněný pat z cca jednoho metru při druhé rundě finálové 18tky... to musí člověku se úplně zastavit srdce. Jisté vítězství a ono takhle... Průběh posledního kola hrál Hebert neuvěřitelně, dvakrát mohl v rozstřelu vyhrát svojí golfovou pohádku, ale nakonec, no... Wiesberger si to s celkovým průběhem zasloužil myslím víc, ale fandil jsem Hebertovi. :)
 
Na ostrovech se evidentně odehrával napínavý vikend. Na golf jsem nekoukal, ale když jsem se šel podívat na info, kdo vyhrál a viděl v jakem stavu je 5 set mužského finále Wimbledonu, tak jsem to šel na posledních 20 minut pustit. Akorát jsem si u toho říkal: minuly týden DeŠampón eagle na 18 v předposledním flightu šel jako leader do klubovny, aby poslední hráč eaglem na 18 vyhral. Nyní toto.

Už jsem chvilku měl pocit, ze sporty začínají být nezajímavé, ale teď to chlapci dělají napínavé, kde jen mohou 👏👏👍
 
Co tihle dva, ale Beef. Jak ten to rozstřílel a pak ten dojemný rozhovor při kterým se rozbrečřel.... Tomu jsem přál a i Open si uhrál.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom