Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bítozeves - sobota 10.2.2018

Stav
Uzamčeno.
Máte tam krásně:)... Tak si dej ještě do 11 lyžovačku. @JanKostalCZE taky může až ve 12, tak já zamluvím 9-ku na 13h a je to. ;)
Budeš mít během jednoho dne dva sportovní orgasmy :up::D:D:D

Telefon jsem ti dal do soukromé zprávy
 
Předpověď trvá ... +4 ale hlavně bez větru, takže by to mělo bejt dobrý ;)
 
Hlasim zpravodajstvi: zima mi neni, ale vse je promrzle, tycko nejde zapichnout, greeny jsou jak trampolina :(
 
Hlasim zpravodajstvi: zima mi neni, ale vse je promrzle, tycko nejde zapichnout, greeny jsou jak trampolina :(
Chceš tím naznačit, že doporučuješ se na to vyprdnout?
 
Upraveno:
Chceš tím naznačit, že doporučuješ se na to vyprdnout?
nerikam, ze vyprdnout, ale chce ti hrat trosku jinak :D dela si to co chce
 
nerikam, ze vyprdnout, ale chce ti hrat trosku jinak :D dela si to co chce
To mě si to kolikrát dělá co chce, i když jsou podmínky ideální, takže pro mě žádná změna :p:D:D:D
 
Máte tam krásně:)... Tak si dej ještě do 11 lyžovačku. @JanKostalCZE taky může až ve 12, tak já zamluvím 9-ku na 13h a je to. ;)
Budeš mít během jednoho dne dva sportovní orgasmy :up::D:D:D

Telefon jsem ti dal do soukromé zprávy
Myslím, že to nebudu přehánět. Radši se v klidu ráno připravím a s mírným předstihem vyjedu. Nemám to z Ostrova úplně za rohem. ;)
 
Flajt byl fajn, dík, že jste mě vyhecovali :). Ale pořád ještě umím líp lyžovat než hrát golf. :p
 

Přílohy

  • 2018-02-10 14.33.31.jpg
    2018-02-10 14.33.31.jpg
    55,6 KB · Zobrazení: 317
Flajt byl fajn, dík, že jste mě vyhecovali :). Ale pořád ještě umím líp lyžovat než hrát golf. :p
To já dělám téměř vše líp než golf:D, ale to je právě to, co mě na tom láká ... ta výzva.;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom