Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bítozeves - sobota 10.2.2018

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Zatím to podle předpovědi vypadá, že v sobotu by mohlo být jakžtakž obstojně. Co takhle Bítozeves? Nešel by někdo, pokud předpověď vydrží?
 
Zatím to podle předpovědi vypadá, že v sobotu by mohlo být jakžtakž obstojně. Co takhle Bítozeves? Nešel by někdo, pokud předpověď vydrží?
Hm... mám v plánu Klínovec na lyžích, přemluvíš mě? ;)
 
Hm... mám v plánu Klínovec na lyžích, přemluvíš mě? ;)
Přemlouvat tě nebudu, ty bys pak chtěla abych tě nechal vyhrát ... :p:D:D:D
 
Přemlouvat tě nebudu, ty bys pak chtěla abych tě nechal vyhrát ... :p:D:D:D
:cry: to bych od tebe nečekala... nechceš, nech bejt :mad:
 
:cry: to bych od tebe nečekala... nechceš, nech bejt :mad:
To byla jen legranda ... samozřejmě budu rád když se přidáš :).
 
To byla jen legranda ... samozřejmě budu rád když se přidáš :).
tak já se ještě rozmyslím :), dám vědět večer, teď jsem do 6 v práci....
 
Upraveno:
Byl jsem minulý týden na Klínovci v týdnu a mile překvapen....
Ale v sobotu se nepřidám, ani k jednomu :(
 
tak já se ještě rozmyslím :), dám vědět večer, teď jsem do 6 v práci....
OK ... jen bych si dovolil upozornit, že běžej prázdniny a navíc sobota je víkend ... nechci ti malovat čerty na zeď, ale pokud nejedeš s Viki Cabadajem jako repre, tak tě nejspíš fronty neminou. :rolleyes:
 
OK ... jen bych si dovolil upozornit, že běžej prázdniny a navíc sobota je víkend ... nechci ti malovat čerty na zeď, ale pokud nejedeš s Viki Cabadajem jako repre, tak tě nejspíš fronty neminou. :rolleyes:
kolik stupňů slibujou na sobotu na Bítozevsi? na Klínovci budu už v pátek, tak bych tu sobotu mohla oželet:)
 
kolik stupňů slibujou na sobotu na Bítozevsi? na Klínovci budu už v pátek, tak bych tu sobotu mohla oželet:)
Momentálně +5, ale samozřejmě se to může změnit :rolleyes::confused:
 
ja se nejspis pridam ;) pokud me tam chcete :D
 
OK, po práci jedu do klubu pro vercajk a pokud nebudou v sobotu padat trakaře nebo vás dva @Jerry a @JanKostalCZE nesklátí chřipka tak v sobotu nashle v Bítozevsi. V kolik?
 
OK, po práci jedu do klubu pro vercajk a pokud nebudou v sobotu padat trakaře nebo vás dva @Jerry a @JanKostalCZE nesklátí chřipka tak v sobotu nashle v Bítozevsi. V kolik?
ja mam cely den volno, takze bych to prizpusobil vam, pripadne pocasi
 
ja mam cely den volno, takze bych to prizpusobil vam, pripadne pocasi
Souhlasím, budem to řešit operativně podle počasí, já mám taky celý den volno. Ale orientačně bych to vidět tak mezi 10 a 11 h.
 
Co předpověď? Pořád to platí? Už jsem na cestě na západ :)
 
porad hlasi 3-5st, ja se nakonec muzu pridat az kolem 12, takze pripadne na devitku ;)
 
Zdravím z Klínovce. Doufám, že zítra Bítozeves nezklame, abych nelitovala. :p. @Jerry prosím o telefonní číslo, třeba do zprávy.
DSC_8977.JPG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom