Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Birdie Tour 2016

Vitek

Nováček+
Golfu zdar... Letos bych chtel komplet tuhle Tour obejit. Mate nekdo nejake zkusenosti z predchozich rocniku? Treba jak to tam chodi, jestli to ma nebo nema cenu, popripade jake tam jsou za ty prachy ceny pac nejlevnejsi Fee je tusim 1100.kc. Nebo jestli se nevyplati jina Tour. Sry za diakritiku pisu na Mobilu. Diky
 
Ceny máš na jejich webu..
 
Když už se pustit do nějaké hry , tak ať to stojí za to. Můžu doporučit  [font=Arial, Helvetica, sans-serif]Classic Golf Tour 2016.
 
Vitek: bohuzel jedine co vim, je, ze minuly rocnik birdie tour byl prvnik, shodou okolnosti jsem neco resil s jejim organizatorem pred rokem. Mne osobne to prijde drahe, ale je fakt, ze na turnaj nejdu kvuli vyhram, resp. cenam. Nic bych zatim nevyhral a jeste platil drahe startovne. :)
 
Michale, naopak. Prvni turnaj na ktery pujdes zcela jiste vyhrajes... takze si dobre vyber prize pool ;)
 
Honzo, nejsi první kdo mi to říká. :) Na druhou stranu, přijde mi to tak nějak nefér. Ať si systém jaký chce, přijde mi to tak nějak divné, jít na první turnaj proto, abych vyhrál nějakou cenu. Teď to nemyslím nijak, že bych měl přehnané morální zásady, ale myslím si, že má vyhrát ten nejlepší. A to ten, co jde s 54kou na hřiště, prostě není, i kdyby hrál v danou chvíli jako bůh.
 
Michale, ono se s tim pocita a proto hlavni cena obvykle neni ve spolecne kategorii 0-54, ale do 36. 
Navic v golfu vitezi ten, kdo udela nejvetsi progres, ne nejlepsi... jinak by to totiz dopadlo vzdy stejne a vyhral by David, jak na indooru :D

Pisi samo o beznem STBL turnajku... 
 
Requo řekl:
Honzo, nejsi první kdo mi to říká. :) Na druhou stranu, přijde mi to tak nějak nefér. Ať si systém jaký chce, přijde mi to tak nějak divné, jít na první turnaj proto, abych vyhrál nějakou cenu. Teď to nemyslím nijak, že bych měl přehnané morální zásady, ale myslím si, že má vyhrát ten nejlepší. A to ten, co jde s 54kou na hřiště, prostě není, i kdyby hrál v danou chvíli jako bůh.
Uvidis sam, v rozmezi 54 - 40 budes bravat vitezstvi v stejblikach jedna radost. Pak uz to nebude tak jednoduche, tak si to uzij :)
 
Musím se přidat - moje trenérka nám říkala, ať vymetáme turnaje s pěknými cenami, dokud máme vysoké handicapy :cool: Že je největší šance vyhrát. No, na svém druhém turnaji jsem byla třetí  :lol: samozřejmě v kategorii 36-54 HCP. Mě se tohle ale na golfu líbí, že i jako úplný začátečník mám šance v turnaji s hráči s mnohem mnohem nižšími HCP. Ono to tak nějak víc baví když se i vyhrává  :lol:
 
NO a při pohledu na můj HCP je vidno, že bych ještě nějaké šance letos mít mohla :)
 
Hcp mam 54..., ale tam mi ho umele snizi na 36. A hl od otazky Birdie Tour jsme se dostali k Hcp. Me zajima jake to tam je....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom