Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bílý kolík celý v autu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Prosil bych o objasnění situace s definicí "mimo hřiště" dle pravidel. Situace: na zemi je nasprejovaná bílá čára jednoznacne vymezujici okraj hriste. Za touto carou jsou cca deset cm bile koliky stojici uz celou svou plochou mimo. Micek hrace skoncil v poli pred bilou carou a kolik oznacujici vizualne out, ale nikoli vymezujici, mu prekazi v rane. Muze tento kolik vyndat?

Bezne, pokud kolik vymezuje, tak samozrejme ne. Ale takto, kdyz je to mimo? Veta v pravidlech nejspis rika, ze ne, ale neni mi moc jasne, jak muze uplatnit se pravidlo na cokoli mimo hriste... diky
 
Definice: Předměty, které vyznačují území mimo hřiště, jako stěny, ploty, kolíky a zábradlí nejsou závadami a jsou považovány za pevné.

Můj názor: když je tam čára, tak čára hřiště vymezuje a kolíky vyznačují, tzn. podle definice se prostě vyndat nemůžou.
 
Vnimam to stejne, ale logiku mi to nedava. Nevim, proc nutne musi byt pevny kolik, ktery je v autu. Ale nejspis to tak bude.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom