Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Biely kolík v smere hry

OK, uznávám svůj omyl, podle všeho je to jak píšete. Nechtěl bych být u dohadů, kdyby to v místních pravidlech nebylo napsané.

@requo možná by bylo lepší moje vyjádření smazat, aby to někoho nepletlo a nedělalo to zmatky
 
OK, uznávám svůj omyl, podle všeho je to jak píšete. Nechtěl bych být u dohadů, kdyby to v místních pravidlech nebylo napsané.

@requo možná by bylo lepší moje vyjádření smazat, aby to někoho nepletlo a nedělalo to zmatky

Necháme to, naopak. Ukázalo se, že umíme si poradit a je to hned o pár komentářích níže prokázáno. Když promažu všechny polemiky, budeme všichni vypadat moc dokonale. Byla to dobrá reakce. A není to v tuto chvíli vlákno Otázka + Správná odpověď.

Ale vím kam směřuješ, v jedné z brzkých aktualizací mám v plánu dodělat zvýraznění nejlepších odpovědí (aby se ty konkrétní odpovědi, které jsou správné, zobrazili u dotazu) a neztráceli se dále v upřesňujících otázkách, vzpomínkách atd.
 
Necháme to, naopak. Ukázalo se, že umíme si poradit a je to hned o pár komentářích níže prokázáno. Když promažu všechny polemiky, budeme všichni vypadat moc dokonale. Byla to dobrá reakce. A není to v tuto chvíli vlákno Otázka + Správná odpověď.

Ale vím kam směřuješ, v jedné z brzkých aktualizací mám v plánu dodělat zvýraznění nejlepších odpovědí (aby se ty konkrétní odpovědi, které jsou správné, zobrazili u dotazu) a neztráceli se dále v upřesňujících otázkách, vzpomínkách atd.
Rozumím. Radši jsem to tam k tomu původnímu příspěvku dopsal, abych nikoho nepopletl
 
Tak po delší době napsal pan Jon odpověď na můj dotaz. A teď už z toho nejsem moudrej vůbec, ale podle něj jsem měl pravdu - kolíkem nesmím pohnout v žádném případě, i když to není v místních pravidlech

Cituji odpověď:
Autovým kolíkem pohnout nesmíte - z definice v Pravidlech. ideální je, aby ale v místních pravidlech bylo uvedeno, že pro hru na jamce, kde vnitřní aut neplatí (v MB je to jednička), jsou autové kolíky nepohyblivé závady. Pak při hře na jedničce smíte využít free drop, když vám kolík překáží v postoji nebo švihu.
Pokud to místní pravidla neošetřují, pak nejenom, že nesmíte autovým kolíkem pohnout, ale na jamce, pro kterou aut neplatí, nemáte od kolíku beztrestnou úlevu.

 
Ta nynější odpověď M.Jona ale znamená, že vloni na obdobný dotaz odpověděl rozdílně, tedy nesprávně. http://www.golf.cz/pravidlova-poradna/?show=1746
Definice hranic hřiště se totiž v nových pravidlech téměř nezměnila. Ve starých pravidlech byla tato věc řešena v pravidlu 13.2, které zakazovalo "odsunout objekty označující hranice hřiště".
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom