Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bez golfu už to nejde :)

PeTri

Nováček
Ahoj všem. Na toto fórum jsem se přihlásil rok po-té, co jsem se zařadil do akademie a úspěšně ji absolvoval. Mám tak za sebou první sezonu tohoto krásného sportu. Ke golfu mě, stejně asi jako 20 dalších lidí, přitáhl šéf z práce. Několik let jsem vzdoroval, zaměřen na jiné sporty, a nyní toho lituji. Měl jsem začít mnohem dříve. Stále hraji sporadicky, ale golf mě naprosto pohltil. Po 5ti turnajích jsem se dostal na 32,6 a na jednom se podařila i ta "velká rána", kdy jsem na Stejbly vyhrál skokem z 54 na 36. Podobný úbytek již zřejmě nezažiju :)
Hrál jsem do této doby asi na 10ti různých hřištích a ač Středočech, nejvíce se mi líbilo v létě na Mnichu. Z mého bližšího okolí jasně vede Botanika následována Berounem. Tak ať vám to pálí rovně a pěknou hru.
 
Ahoj!
Vitej na jamce.
S tim zacatkem naprosto soucitim. Taktez jsem mel zacit o 10 let driv :)
 
Ahoj @PeTri vítej na Jamce. Šéf z práce? To je hezké, takže má pro koníček a golf pochopení... a omluva - dneska nemůžu, jsem na golfu je u vás ofiko platná? :)
 
Jinak taky vítej. Takovýho šéfa ti závidím. Já jsem si vlastně šéfem sám, ale někdy bych svýho šéfa nejraděj nakopal.:p:D:D:D
 
Moje už si zvykla a naopak je rozmrzelá, že jí celou zimu budu smrdět doma.:D:D:D:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom