Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Beskydy 30.6. - 6.7.

Stav
Uzamčeno.
Můžem je zkusit na místě ukecat, třeba když zaplatíme rozdílový 300 kč, daj si říct ...;)
 
Vy dva? Jeste vam pridaji kedika a slunecne pocasi....
 
Vy dva? Jeste vam pridaji kedika a slunecne pocasi....
Ne kedíka, kedici ... 25 let, sportovní postava, tílko, minisukýnka, krásná a inteligentní ... sorry musím končit, žena si v koupelně dočistila zuby ... :p
 
Já budu mít sebou stejně jen svůj osvědčený půlset na dvoukoláku, tak je mi to jedno. Tu buggy jsem navrhnul spíš kvůli tomu, že jsem vycítil, že asi chceš být rychlej, abys mohl za ženou a mě se nechtělo vstávat v šest a nestihnout snídani v hotelu :p abych tam byl na osmou. Takže klidně nechám rozhodnutí na tobě. Nemám problém s Buggy ani bez.
 
Já budu mít sebou stejně jen svůj osvědčený půlset na dvoukoláku, tak je mi to jedno. Tu buggy jsem navrhnul spíš kvůli tomu, že jsem vycítil, že asi chceš být rychlej, abys mohl za ženou a mě se nechtělo vstávat v šest a nestihnout snídani v hotelu :p abych tam byl na osmou. Takže klidně nechám rozhodnutí na tobě. Nemám problém s Buggy ani bez.
OK, tak já ho vezmu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom