Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Beskydy 30.6. - 6.7.

Stav
Uzamčeno.

RobertSlajs

Guru fóra
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
Příští týden budu v Beskydech, tak mě napadlo, že bych si vzal hole a některý den ráno skočil na nějaké ihrisko - Ostravice, Ropice...
Nepřidá se někdo?
 
Možná by si mohl vytáhnout @Francovka - to je taky teď nějakej poslední dobou zamlklej. Šel bych i já, ale krapet z ruky. :)
 
To plánuju příští rok, pobejt tejden a odehrát vše tam. Byl jsem jen na Kravarich. Je to trochu z ruky, tak vše najednou nejlépe.
 
To fakt netuším, byl jsem tam před dvěma roky :)
 
Právě jsem se vrátil z Hradu... ne, vážně. Za posledních 5 týdnů jsem absolvoval 2 firemní dovolené - jednu na Jihu a druhou na Severu. Paradoxně v zemích, kde s golfem to není nijak valné. Takže týden na Maltě a 10 dní na Islandu mi pomíchalo s plány a dalšími aktivitami. Teď ještě dorazím resty z práce a jsem zpátky v plné síle.
Jinak k @RobertSlajs - kde budeš mít zázemí? Ostravice, Ropice, Šilheřovice...není problém se domluvit. Rád Tě poznám..:)
 
Ropice 30 km, Ostravice 21 km, Šilheřovice 56 km.
Rád bych šel některý všední den, ale od rána = cca 8:00.
 
Ropice 30 km, Ostravice 21 km, Šilheřovice 56 km.
Rád bych šel některý všední den, ale od rána = cca 8:00.
A co Čeladná? Já jsem v tu dobu v Luhačkách, což je asi 90km od Čeladný a ta by mi za těch 90km a láskyplné rejpání mé drahé polovičky stála. Pokud bys kejvnul mohl bych ale pouze v pondělí nebo v úterý.
 
A co Čeladná? Já jsem v tu dobu v Luhačkách, což je asi 90km od Čeladný a ta by mi za těch 90km a láskyplné rejpání mé drahé polovičky stála. Pokud bys kejvnul mohl bych ale pouze v pondělí nebo v úterý.
Pro mě 25 km, beru. Klíďo pondělí / úterý. Čeladnou jsem ještě nehrál.
 
Pro mě 25 km, beru. Klíďo pondělí / úterý. Čeladnou jsem ještě nehrál.
Ani Já ... a co ten TT ... nešlo by dát na 9:00? Klidně si připlatím za Buggy, aby to šlo rychlejš ;)
 
Ani Já ... a co ten TT ... nešlo by dát na 9:00? Klidně si připlatím za Buggy, aby to šlo rychlejš ;)
OK, tak 9.00, buggy není špatný nápad. Nemáš tam náhodou nějaká levnější feečka?
 
Já nemám jen to základní, takže já to můžu objedat v rámci kreditu tejden dopředu. Takže rezervováno na úterý 3.7.2018 na 9:00. Ty budeš muset počkat na dokup do neděle.
 
Já nemám jen to základní, takže já to můžu objedat v rámci kreditu tejden dopředu. Takže rezervováno na úterý 3.7.2018 na 9:00. Ty budeš muset počkat na dokup do neděle.
OK, přidám se k tobě v neděli, buď dokup, nebo standard fee cena;)
 
Zbylo tam po mě poslední místo, tak se drž. :p
 
To jsem chtěl, ale nešlo to, tak jsem volal na ČGK a tam mi řekli, že jim letos Old course nedali.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom