Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

Se starším klukem (10,5 let) začátečníkem obrážím teď různé golfové akademie a už jsme teď na konci léta třikrát byli na Beřovické akademii. Tak se rád podělím o své dojmy. 

Relativně kousek od Prahy pro mě v tom dobrém směru, vzhledem k tomu, že bydlím u letiště (do 30 min autem). Hra na akademickém hřišti je rozmanitá, díky rozložení jamek je jak do kopce, tak s kopce a většina po rovině, součástí akademického hřiště je i voda, která především na sedmičce prověří ambiciozního hráče. Délka jamek je od 43m do 200m, takže jednou dospělý hráč vytáhne i delší železo (na trojce). Pro kratší hráče a děti i na jiných jamách. Odpaliště relativně udržovaná, rozlehlá, takže se pravidelně kameny mění. Miniferveje mi přišly udržované, bunkery taky. Osobně bych měl výtku k některým greenům - asi díky akademii je tam docela dost ďůlků, a na některých jsou takové divné malé hromádky hlíny. Nicméně greeny jsou posekané, udržované, tráva na nich (i mimo nich) je svěží i v těchto vedrech. Hřiště mi pro výuku a takovéto rekreační hrání a tréninku krátké hry přijde parádní skvělé. Btw. na trojce se zvoní na zvon - když odpalujete. :) Ceny dle mého názoru by mohly být malinko nižší, 450 na dospělého nečlena mi přijde dost a kdybych díky členství v BestGolfu neměl hru zadarmo, asi bych tak často sem nejel. Děti do 12ti let mají slevu 50%. Takže kdybych akademii shrnul za sebe:

+ veřejné hřiště (trénování a hra i bez HCP)
+ pro mě kousek od Prahy
+ devítka ve dvou pohodlně do hodiny
+ rozmanitost jamek (vertikální rozdílnost, voda, auty)
+ udržované hřiště
- cena (dospělý po-pa 350/so-ne 450 Kč, do 12ti let -50%)
- některé greeny

Líbí se mi. Na takovéto trénování a skutečnou hru s dětmi, nebo když nemůžete na dlouho pryč v týdnu, je to fajn. A když ho máte zadarmo (reklama na členství BestGolfu).

odkaz: http://www.gcbr.cz/golfovy-areal/akademicke-hriste-9j/ 
 

Přílohy

  • 001304_05_008162.png
    001304_05_008162.png
    123,5 KB · Zobrazení: 764
Zahral jsem si na ni tusim jen jednou ci dvakrat. Ale zapsala se mi do pameti, protoze jsem tam na osmicce zahral jednu z nejlepsich ran pitching wedgi. Na 20 centaku k vlajce, to pak clovek hristi odpusti cokoliv :)
 
Běřovice mají docela pěknou jarní nabídku, dle mého, viz http://www.gcbr.cz/golfovy-areal/svezi-jarni-nabidka/

---
2 x green fee na 18 jamek + buggy
Cena balíčku 1.990,- Kč
Balíček obsahuje 2 x green fee na 18 jamek (po-ne) a 1 x zapůjčení buggy na 18 jamek.
Jednotlivé služby lze čerpat samostatně nejpozději do 31.12.2017

Neomezená hra na akademii
Cena 3.750,- Kč
Zaplacením výše uvedené ceny získáváte neomezený vstup na akademické hřiště s platností do 31.12.2017. Pro hru nepotřebujete žádné osvědčení.
---

Ta první je supr, ta druhá se vyplatí pro nečlena a nehrajícího za běžné fee (kdy pak je akademie v ceně) od cca 11tého vstupu (po-pá 350 Kč, so-ne, sv 450 Kč).
 
Koukal jsem na to a jednu si určitě vezmu, pro mě jako starce jsou Beřovice pěšky moc náročné.
 
Taky asi využiju tu hru. Za 2000 to není špatné, pro dva hráče, vzhledem k tomu, že je to i na víkend a a do konce roku...
 
Uz to mam doma od Vanoc, nasel jsem to pod stromkem :)
 
Taky asi využiju tu hru. Za 2000 to není špatné, pro dva hráče, vzhledem k tomu, že je to i na víkend a a do konce roku...

Tak se domluvíme ;)
Byl jsem tam na pro-am. Některý jamky na mě byly docela dlouhé ale hlavně bych tam chtěl zahrát lépe.To ale vlastně na každém :D
Hřiště hezké a z mého pohledu i těžké.
 
Hriste v bezvadnem stavu, greeny vyborne.
Fairway tak jak ma byt.
Restaurace - vyber z hlavnich 5 jidel od 100-140 korun. Driving od 8, hriste od 9.
Po hre akademie v cene Fee, sli jsme jen 4 jamky ale uzili :) staci wedge a patr.
Golfova recepce a restaurace - nadprumerne hodnoceni, od tech 2 mladych pani :) by se vsichni meli ucit!!!!! S tim se opravdu setkavam jen ojedinele. Zkuste si to ..... doporucuji. Do Berovic se vzdy rad vratim.
 
To zní hodně dobře, píšu si Beřovice do seznamu hřišť, kde jsem nebyl a měl bych navštívit.
 
Berovice mali vzdy, ked som tam bol, spickovu fairway (top z dostupnych v CR), greeny o chlp horsie, ale i tak tazky nadpriemer.
Za mna palec.
 
Byl jsem v neděli a greeny teda nebyly podle mého a jednoho místního páru nic moc. Chlupaté dost to skákalo. Ale je začátek sezony, tak se nedá nic dělat. Jinak s ostatním včetně recepce naprostý souhlas.
 
Co je na Beřovicích z Prahy jediná nevýhoda, je silnice. Poslední dva/tři roky se tam neustále něco opravuje, řekl bych, že i opakovaně na stejných místech, takže po práci, byť je to kousek, je to někdy na hodinu cesty. jinak se mi tam líbí, Fanfovi (11 let) jsme tam platili i nějaký dětský kurz, to mě moc nenadchlo, ale spíše proto, že mi přišlo, že ta děcka cvičitele moc neposlouchala. :(
 
Cesta tam už je v pohodě, v neděli dopo jsem tam byl z Modřan za 35 minut. Zpátky jsme to měli v pátek před týdnem 1,5 hodiny , byla bouračka u Ořechu a kolona začínala před Kněževsí. :(
 
Z Letnan 35 minut, cesta jiz bez semaforu, jen usek asi 3 km stoji za nic.
 
Procházím ted ceníky, beřovice vypadá, že zavádějí tzv. Happy fee, http://www.gcbr.cz/rezervace/jak-system-funguje/

---
Golf Beřovice nabízí unikátní možnost zakoupení on-line Happy Fee za mimořádně výhodné ceny již od 690,-Kč za hru 18 jamek na špičkovém mistrovském hřišti.

U každého hracího času se zobrazuje nejnižší možná cena, za kterou je pro tento čas možné zakoupit minimálně 1 hrací fee. V následujícím kroku se Vám zobrazí přehled nejnižších dostupných cen pro zakoupení všech hracích míst pro vybraný teetime. Počet hracích míst za výhodné on-line ceny je omezen v závislosti na hracím dni a aktuální obsazenosti hřiště

Prodej Happy Fee začíná vždy 2-3 týdny před datem hry a nejvýhodnější ceny jsou dostupné právě v tomto období. Pro získání nejlepší nabídky proto doporučujeme zakoupit fee v dostatečném předstihu.
...
---

Jsem zvědav, jak to bude vypadat, zatím jsem toho moc nenašel... a o jaké časy se bude jednat.
 
Procházím ted ceníky, beřovice vypadá, že zavádějí tzv. Happy fee, http://www.gcbr.cz/rezervace/jak-system-funguje/
...
Jsem zvědav, jak to bude vypadat, zatím jsem toho moc nenašel... a o jaké časy se bude jednat.

Musíš to zamlouvat aspoň týden a půl dopředu, možná víc, pak už se ti tam objevují ceny 690,- ;)

Jinak není tady někdo řádnej Beřovickej člen? :) Že by jsme s ním některé úterý udělali 4flight a šli tak 18j za 400Kč? :)
 
Musíš to zamlouvat aspoň týden a půl dopředu, možná víc, pak už se ti tam objevují ceny 690,- ;)

Jinak není tady někdo řádnej Beřovickej člen? :) Že by jsme s ním některé úterý udělali 4flight a šli tak 18j za 400Kč? :)
Kruci, teď nepracuju v pátek, že bych přestala pracovat pro jistotu i v úterý? :p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom