Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

Jaký je stav hřiště? Aerifikace grýnů byla / bude? Mám v plánu ve středu ...
 
Nechce se někdo zítra přidat a podívat se, že i na blbou stranu se dá golf hrát? Pro hosty -30%.

1605866953012.png
 
Ahoj všem golfistům! Jsem čerstvě na tomto fóru, člen Beřovice. Abych trochu přispěl:
Dnes hřiště, hodně foukalo. Studenej, vlezlej vítr. Hřiště flighty po 2 lidech, celkem plno...
Kvalita slušná na prosinec. Jen odpaliště ztuhlý, nedalo se tyčko zabodnout skoro ani kladivem...:)
Tráva kupodivu stále zelená, grýny dost zmrzlý, tak jsou strašně rychlý...Všem nejlepší do NY, buďte positivní, ale ne na testu!!:)
 
porad me mrzi, ze nevyuzili ten prostor v lese za odpalistem 8. jamky :(
 
porad me mrzi, ze nevyuzili ten prostor v lese za odpalistem 8. jamky :(

Pohledem do katastru snadno zjistíš, že to nejsou jejich pozemky...

EDIT: A není bez zajímavosti, že všechny pozemky hřiště jsou vedeny jako trvalý travní porost, tzn. stále patří do zemědělského půdního fondu...
 
Nevíte někdo, jak se dostat z Rudné do Beřovic aniž bych překročil hranice okresu?
Nerad bych tím, že pojedu sám hrát golf, přivedl nemocnice ke kolapsu🙁
 
Nevíte někdo, jak se dostat z Rudné do Beřovic aniž bych překročil hranice okresu?
Nerad bych tím, že pojedu sám hrát golf, přivedl nemocnice ke kolapsu🙁
Nevím, jsou myšleny jen pozemní hranice okresu? Pokud ano, tak k cestě použij 🚁 🤭
Druhá varianta je si zajistit v Beřovicích brigádu - cesta do zaměstnání bude povolena 😂
 
Nevím, jsou myšleny jen pozemní hranice okresu? Pokud ano, tak k cestě použij 🚁 🤭
Druhá varianta je si zajistit v Beřovicích brigádu - cesta do zaměstnání bude povolena 😂
Tak to by se dalo vyřešit urgentním jednáním v Beřovicích, to snad bude také povoleno, ne ;):D

A nebo si zkusit na ministerstvu zajistit výjimku, stejně je tam bordel, tak to třeba projde :D:D Protože pohyb posiluje imunitu a ty se chceš nakažení vyhnout ;)
 
Upraveno:
Super, díky, něco z toho použiju. Jsem rád, že tak nebudu mít nikoho na svědomí..
 
Super, díky, něco z toho použiju. Jsem rád, že tak nebudu mít nikoho na svědomí..
Držím palce, aby vše proběhlo bez problémů.;)
 
Nevíte někdo, jak se dostat z Rudné do Beřovic aniž bych překročil hranice okresu?
Nerad bych tím, že pojedu sám hrát golf, přivedl nemocnice ke kolapsu🙁

Mi povídej...Hořehledy neleží ve stejném okrese jako Plzeň, Rokycany, Příbram ani Klatovy. Takže všechny 4 spádové oblasti k nám nemohou...
 
Aby uhlídali tři aktuálně zavřené okresy, musejí si posílat posily před půl republiky, tohle nemají šanci uhlídat.
 
Aby uhlídali tři aktuálně zavřené okresy, musejí si posílat posily před půl republiky, tohle nemají šanci uhlídat.
To sice máš pravdu, ale jsou jedinci (jako já), kteří obvykle mají to štěstí, že jsou namátkově vybráni ke kontrole 😡
Za 14dní vezu syna přes „půl republiky” k doktorovi. Asi jej nejspíš požádám, aby mi poslal potvrzení - sichr je sichr.
Nechci se někde dohadovat s nějakým kovbojem (i když většina policistů už je z toho taky otrávených a nejsou zbytečně aktivní, tedy pokud jim „červená mikina” nenařídí min. počet potrestaných hříšníků za směnu 😡)
 
Aby uhlídali tři aktuálně zavřené okresy, musejí si posílat posily před půl republiky, tohle nemají šanci uhlídat.

Plošně určitě ne. Ale namátková kontrola s potenciální pokutou 10 000 Kč (nebo kolik) ten golf může prodražit...
 
No nevím, u těch tří okresů pokuty nerozdávali. Prostě tě tam nepustili...
 
stejně zavřou i ta hřiště takže, nebude jezdit kam
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom