Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

@Seppper
Jdu v sobotu. Nějak se na turnaj necítím ,hraju furt tužku [emoji3]
 
Já čekám až zpřístupní časy od 8h, ty turnaje v neděli ráno mě serou, je tam pak volno až od 12h ale hrát 5h+ se mi nechce. Doufám, že teď po změně na letní čas ty startovní časy budou zase od 8h, takže půjde hrát před turnajem.
 
Já čekám až zpřístupní časy od 8h, ty turnaje v neděli ráno mě serou, je tam pak volno až od 12h ale hrát 5h+ se mi nechce. Doufám, že teď po změně na letní čas ty startovní časy budou zase od 8h, takže půjde hrát před turnajem.
Jak říkáš. Dokud chcalo a byla zima, bylo hřiště prázdný a šli jsme to ve třech 3.45. A to jsme hráli úplný prd.
Teď v sobotu 4.50, čekárna jak na banány za totáče [emoji848]
 
Tak poprvé budu kritizovat, greeny dnes nic moc, chlupatý, pomalý, různá rychlost. Snad se brzy vrátí na svůj běžný standart.
 
Dnes 19/5, malinko lepší ale pořád chlupatý a pomalý. Všechno ostatní je super ale ty greeny zatím pořád bída.
 
Dnes 19/5, malinko lepší ale pořád chlupatý a pomalý. Všechno ostatní je super ale ty greeny zatím pořád bída.
Včera podobná zkušenost. Ale začínají zrychlovat, hlavně za jamkou [emoji16]
 
Účastníte se někdo sobotní jamkovky? @ati @JardaK ?
Já stejně jako minulý rok jdu, kupodivu tam nejsem nejvyšší hdcp letos.
Hřiště zavřené pro veřejnost, takže se chodí extrémně rychle ta devítka, takže doporučuji vyzkoušet.
 
Účastníte se někdo sobotní jamkovky? @ati @JardaK ?
Já stejně jako minulý rok jdu, kupodivu tam nejsem nejvyšší hdcp letos.
Hřiště zavřené pro veřejnost, takže se chodí extrémně rychle ta devítka, takže doporučuji vyzkoušet.
Ne ne, jdu si zahrát od 15.10
 
Účastníte se někdo sobotní jamkovky? @ati @JardaK ?
Já stejně jako minulý rok jdu, kupodivu tam nejsem nejvyšší hdcp letos.
Hřiště zavřené pro veřejnost, takže se chodí extrémně rychle ta devítka, takže doporučuji vyzkoušet.
Chtel jsem jit, ale hodne blby termin. Je to v konfliktu s MID tour v Telci.
 
Greeny pořád pomalejší a skákavé, teda některé [emoji848]
 
Ty greeny se nelepší, spíš naopak, foceno dnes. Místy dokonce suchá tráva, jinak chlupaté, skáčou a jsou pomalé, nerozumím tomu, vloni byly naprosto perfektní. Když to srovnám s tím co sem viděl v Pyšelích nebo na Darovanském Dvoře, tak bych to označil slovem zoufalé. Snad se to brzy zlepší.

7547


7545
 
Ty greeny se nelepší, spíš naopak, foceno dnes. Místy dokonce suchá tráva, jinak chlupaté, skáčou a jsou pomalé, nerozumím tomu, vloni byly naprosto perfektní. Když to srovnám s tím co sem viděl v Pyšelích nebo na Darovanském Dvoře, tak bych to označil slovem zoufalé. Snad se to brzy zlepší.

Zobrazit přílohu 7547

Zobrazit přílohu 7545

Těžko posuzovat z fotek z dálky, ale nápadně mi to připomíná náš aktuální problém - červená nitkovitost. Nikdy jsme ji neměli a letos ji máme na 8 greenech z 9ti:(
 
Zblízka je ta tráva suchá, nebo tak alespoň vypadá. Teď sem tam 3 týdny nebyl ale na konci května tohle na greenech ještě nebylo.
 
Zblízka je ta tráva suchá, nebo tak alespoň vypadá. Teď sem tam 3 týdny nebyl ale na konci května tohle na greenech ještě nebylo.

Nam se to udelalo v podstate pres noc. Kombinace vlhka a relativniho chladna a prudkeho vzestupu teplot. Prestoze delame co se da, bude nam jeste par dni/ tydnu trvat, nez to zase napravime.
 
Zblízka je ta tráva suchá, nebo tak alespoň vypadá. Teď sem tam 3 týdny nebyl ale na konci května tohle na greenech ještě nebylo.
Já ti nevím, ještě v neděli mi to přišlo ok, stejně jako vloni..
 
Tak prý je problém s PH vody ve vrtech a greenům to nesvědčí, pracujeme se na nápravě a brzo by to mělo být lepší.

Info z klubu.
 
Dlouho jsem držel hubu, dlouho jsem čekal na něco, co můj názor změní, ale po dnešku už těžko. Beřovice definitivně řadím do skupiny hřišť, kde marshall prostě stojí za hovno. Slušněji to napsat nejde.
Dokud ho člověk na hřišti nepotkal, maximálně seděl v boudě na startu nebo žvanil na recepci, ještě se to dalo přežít. Ale když jezdí po hřišti, vidí, že první flight zdržuje vláček asi deseti dalších, tak člověk čeká, že něco udělá.
A on udělal. Přijel (nikdo ho nevolal), oznámil nám, že onen flight vlastně nezdržuje, protože jde v limitu (nikdo se ho na to neptal), a že budeme čekat. To už je na mě moc :(
Jako jezdit po hřišti a vykládat lidem, který mě platí, že nebudu dělat svou práci...
 
Doporučuji teetime v 8h ráno, chodím takhle celý rok a málokdy sem na hřišti více jak 3h, včera dokonce za 2:45. Přesně z tohoto důvodu sem přestal chodit na turnaje, čekat na každou ránu 10 min a být tam přes 5h mě těžce nebaví.
 
Ja jsem sel vcera pozdeji odpoledne, hriste bylo prazdne, greeny uz trochu vyslapane ale to take bylo dano destem a tudiz byli mekksi. Za 3h jsem byl zpatky, nikde nikdo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom