ČR - Střed Beřovice

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,512
4,193
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Se starším klukem (10,5 let) začátečníkem obrážím teď různé golfové akademie a už jsme teď na konci léta třikrát byli na Beřovické akademii. Tak se rád podělím o své dojmy. 

Relativně kousek od Prahy pro mě v tom dobrém směru, vzhledem k tomu, že bydlím u letiště (do 30 min autem). Hra na akademickém hřišti je rozmanitá, díky rozložení jamek je jak do kopce, tak s kopce a většina po rovině, součástí akademického hřiště je i voda, která především na sedmičce prověří ambiciozního hráče. Délka jamek je od 43m do 200m, takže jednou dospělý hráč vytáhne i delší železo (na trojce). Pro kratší hráče a děti i na jiných jamách. Odpaliště relativně udržovaná, rozlehlá, takže se pravidelně kameny mění. Miniferveje mi přišly udržované, bunkery taky. Osobně bych měl výtku k některým greenům - asi díky akademii je tam docela dost ďůlků, a na některých jsou takové divné malé hromádky hlíny. Nicméně greeny jsou posekané, udržované, tráva na nich (i mimo nich) je svěží i v těchto vedrech. Hřiště mi pro výuku a takovéto rekreační hrání a tréninku krátké hry přijde parádní skvělé. Btw. na trojce se zvoní na zvon - když odpalujete. :) Ceny dle mého názoru by mohly být malinko nižší, 450 na dospělého nečlena mi přijde dost a kdybych díky členství v BestGolfu neměl hru zadarmo, asi bych tak často sem nejel. Děti do 12ti let mají slevu 50%. Takže kdybych akademii shrnul za sebe:

+ veřejné hřiště (trénování a hra i bez HCP)
+ pro mě kousek od Prahy
+ devítka ve dvou pohodlně do hodiny
+ rozmanitost jamek (vertikální rozdílnost, voda, auty)
+ udržované hřiště
- cena (dospělý po-pa 350/so-ne 450 Kč, do 12ti let -50%)
- některé greeny

Líbí se mi. Na takovéto trénování a skutečnou hru s dětmi, nebo když nemůžete na dlouho pryč v týdnu, je to fajn. A když ho máte zadarmo (reklama na členství BestGolfu).

odkaz: http://www.gcbr.cz/golfovy-areal/akademicke-hriste-9j/ 

Přílohy

JirMar

Aktivní člen
Tým 19.jamky
11.2.2016
260
542
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
Zahral jsem si na ni tusim jen jednou ci dvakrat. Ale zapsala se mi do pameti, protoze jsem tam na osmicce zahral jednu z nejlepsich ran pitching wedgi. Na 20 centaku k vlajce, to pak clovek hristi odpusti cokoliv :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,512
4,193
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Běřovice mají docela pěknou jarní nabídku, dle mého, viz http://www.gcbr.cz/golfovy-areal/svezi-jarni-nabidka/

---
2 x green fee na 18 jamek + buggy
Cena balíčku 1.990,- Kč
Balíček obsahuje 2 x green fee na 18 jamek (po-ne) a 1 x zapůjčení buggy na 18 jamek.
Jednotlivé služby lze čerpat samostatně nejpozději do 31.12.2017

Neomezená hra na akademii
Cena 3.750,- Kč
Zaplacením výše uvedené ceny získáváte neomezený vstup na akademické hřiště s platností do 31.12.2017. Pro hru nepotřebujete žádné osvědčení.
---

Ta první je supr, ta druhá se vyplatí pro nečlena a nehrajícího za běžné fee (kdy pak je akademie v ceně) od cca 11tého vstupu (po-pá 350 Kč, so-ne, sv 450 Kč).

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
345
261
73
Jméno
Jiří Žampach
Koukal jsem na to a jednu si určitě vezmu, pro mě jako starce jsou Beřovice pěšky moc náročné.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,512
4,193
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Taky asi využiju tu hru. Za 2000 to není špatné, pro dva hráče, vzhledem k tomu, že je to i na víkend a a do konce roku...

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
378
215
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
Taky asi využiju tu hru. Za 2000 to není špatné, pro dva hráče, vzhledem k tomu, že je to i na víkend a a do konce roku...
Tak se domluvíme ;)
Byl jsem tam na pro-am. Některý jamky na mě byly docela dlouhé ale hlavně bych tam chtěl zahrát lépe.To ale vlastně na každém :D
Hřiště hezké a z mého pohledu i těžké.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Jirka75

Aktivní člen
31.7.2016
374
366
73
okolí Prahy :-)
Jméno
ten co tančí s vlky
Hriste v bezvadnem stavu, greeny vyborne.
Fairway tak jak ma byt.
Restaurace - vyber z hlavnich 5 jidel od 100-140 korun. Driving od 8, hriste od 9.
Po hre akademie v cene Fee, sli jsme jen 4 jamky ale uzili :) staci wedge a patr.
Golfova recepce a restaurace - nadprumerne hodnoceni, od tech 2 mladych pani :) by se vsichni meli ucit!!!!! S tim se opravdu setkavam jen ojedinele. Zkuste si to ..... doporucuji. Do Berovic se vzdy rad vratim.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan a requo

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
2,058
1,655
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
To zní hodně dobře, píšu si Beřovice do seznamu hřišť, kde jsem nebyl a měl bych navštívit.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75 a requo

Toams

Aktivní člen
6.3.2016
195
111
53
Jméno
Tomáš
Berovice mali vzdy, ked som tam bol, spickovu fairway (top z dostupnych v CR), greeny o chlp horsie, ale i tak tazky nadpriemer.
Za mna palec.

• To se mi líbí, Shot!

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
345
261
73
Jméno
Jiří Žampach
Byl jsem v neděli a greeny teda nebyly podle mého a jednoho místního páru nic moc. Chlupaté dost to skákalo. Ale je začátek sezony, tak se nedá nic dělat. Jinak s ostatním včetně recepce naprostý souhlas.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,512
4,193
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Co je na Beřovicích z Prahy jediná nevýhoda, je silnice. Poslední dva/tři roky se tam neustále něco opravuje, řekl bych, že i opakovaně na stejných místech, takže po práci, byť je to kousek, je to někdy na hodinu cesty. jinak se mi tam líbí, Fanfovi (11 let) jsme tam platili i nějaký dětský kurz, to mě moc nenadchlo, ale spíše proto, že mi přišlo, že ta děcka cvičitele moc neposlouchala. :(

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
345
261
73
Jméno
Jiří Žampach
Cesta tam už je v pohodě, v neděli dopo jsem tam byl z Modřan za 35 minut. Zpátky jsme to měli v pátek před týdnem 1,5 hodiny , byla bouračka u Ořechu a kolona začínala před Kněževsí. :(

Jirka75

Aktivní člen
31.7.2016
374
366
73
okolí Prahy :-)
Jméno
ten co tančí s vlky
Z Letnan 35 minut, cesta jiz bez semaforu, jen usek asi 3 km stoji za nic.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,512
4,193
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Procházím ted ceníky, beřovice vypadá, že zavádějí tzv. Happy fee, http://www.gcbr.cz/rezervace/jak-system-funguje/

---
Golf Beřovice nabízí unikátní možnost zakoupení on-line Happy Fee za mimořádně výhodné ceny již od 690,-Kč za hru 18 jamek na špičkovém mistrovském hřišti.

U každého hracího času se zobrazuje nejnižší možná cena, za kterou je pro tento čas možné zakoupit minimálně 1 hrací fee. V následujícím kroku se Vám zobrazí přehled nejnižších dostupných cen pro zakoupení všech hracích míst pro vybraný teetime. Počet hracích míst za výhodné on-line ceny je omezen v závislosti na hracím dni a aktuální obsazenosti hřiště

Prodej Happy Fee začíná vždy 2-3 týdny před datem hry a nejvýhodnější ceny jsou dostupné právě v tomto období. Pro získání nejlepší nabídky proto doporučujeme zakoupit fee v dostatečném předstihu.
...
---

Jsem zvědav, jak to bude vypadat, zatím jsem toho moc nenašel... a o jaké časy se bude jednat.

Marek90

Aktivní člen
23.2.2017
300
361
73
Mnichovice
Jméno
Marek Čepl
Procházím ted ceníky, beřovice vypadá, že zavádějí tzv. Happy fee, http://www.gcbr.cz/rezervace/jak-system-funguje/
...
Jsem zvědav, jak to bude vypadat, zatím jsem toho moc nenašel... a o jaké časy se bude jednat.
Musíš to zamlouvat aspoň týden a půl dopředu, možná víc, pak už se ti tam objevují ceny 690,- ;)

Jinak není tady někdo řádnej Beřovickej člen? :) Že by jsme s ním některé úterý udělali 4flight a šli tak 18j za 400Kč? :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana a requo

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,899
1,537
123
62
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Musíš to zamlouvat aspoň týden a půl dopředu, možná víc, pak už se ti tam objevují ceny 690,- ;)

Jinak není tady někdo řádnej Beřovickej člen? :) Že by jsme s ním některé úterý udělali 4flight a šli tak 18j za 400Kč? :)
Kruci, teď nepracuju v pátek, že bych přestala pracovat pro jistotu i v úterý? :p

• To se mi líbí, Shot!