Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Beřovice v zimě?

Seppper

Guru fóra
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
6,8
Jo, jo, to znám, mám to 15 min. na Albatross a jezdím hrát 35 min. do Beřovic :)
 
Si nestěžuj, ja to mam na Albatross 5 min, jezdím do Beřovic stejne jako ty a předtím několik let do Hořehled hodinu. Stačí, když jsi magor a jde to ;-)
Ja jen doufam, ze nekdy aspon dame spolecny flajt, kdyz jsme vsichni berovicky a stejne tak opovrhujeme hrou na blizsim albatrossu 😀
 
Ja jen doufam, ze nekdy aspon dame spolecny flajt, kdyz jsme vsichni berovicky a stejne tak opovrhujeme hrou na blizsim albatrossu [emoji3]
Klidně, zejtra v 11 máme místo ve flightu :)
 
Šel bych ale minulý týden sem slíbil, že to bylo naposled ( myslel sem si, že počasí už nedovolí znovu hrát ), takže to neprosadím.
 
Klidně, zejtra v 11 máme místo ve flightu :)
Ty jo, bude to znit, ze se vymlouvam a taky ze jo, ale vykuryroval jsem prave jedno nachlazeni a nema byt podle predpovedi zrovna azuro, takze se rad pripojim, ale jindy prosim 😀
 
Ty jo, bude to znit, ze se vymlouvam a taky ze jo, ale vykuryroval jsem prave jedno nachlazeni a nema byt podle predpovedi zrovna azuro, takze se rad pripojim, ale jindy prosim [emoji3]
Np. Tak příště očekávám návrh od tebe. Radši dřív než v pátek, to už mívám program jasný... :)
 
Šel bych ale minulý týden sem slíbil, že to bylo naposled ( myslel sem si, že počasí už nedovolí znovu hrát ), takže to neprosadím.
Hehe :)
Mě žena tentokrát požádala, abych byl v neděli doma, protože mi chce s dětma popřát. Že prý ať jedu v sobotu.
Že bych nejel na golf když není metr sněhu ji ještě nikdy nenapadlo:)
 
sel by nekdo Berky v pondeli?? premyslime s @Lefty
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom