Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Beřovice 4.11.

Seppper

Guru fóra
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
6,8
Čau, mám v plánu hru ve středu okolo poledne, nepřidá se někdo?
 
To zní lákavě. Tam jsem ještě nikdy nebyla. ;)
 
Jestli půjdete na kafe do domečku, nekrmte místní kočku. Furt somruje. Už dvakrát jsem jí vysvětloval, že nemá somrovat, ale jít vraždit ty myši na hřiště. A včera mi jednu přinesla ukázat a sežrala ji přede mnou. Tak mi tu výchovu nepokazte pls....
 
myslím, že vím o který kočce mluvíš, v neděli jsme jí potkali taky a říkali si, že by se jich uživilo klidně tisíc.

Jinak mám tt ve středu ve 12,15, spoluhráče vítám.
 
myslím, že vím o který kočce mluvíš, v neděli jsme jí potkali taky a říkali si, že by se jich uživilo klidně tisíc.

Jinak mám tt ve středu ve 12,15, spoluhráče vítám.
Tak já zas nic. Právě mi volal manžel, že si objednal zimní gumy a dovezou je kdy? No, ve středu přece. 🙄 Ptát se mě, jestli se mi to hodí, to se po těch letech už nějak odnaučil.
 
Tak já zas nic. Právě mi volal manžel, že si objednal zimní gumy a dovezou je kdy? No, ve středu přece. 🙄 Ptát se mě, jestli se mi to hodí, to se po těch letech už nějak odnaučil.
Dnes už každý slušný dopravce nabízí online změnu dne doručení, to u vás nejde? Případně místa :D
 
Ideální příležitost, zimní ceny, hřiště stále ok a jako bonus 30% sleva.
Jestli teda nikdo jinej, tak já bych s dovolením šel... ;)
Nikdy jsem tam nebyl, chystal jsem se tam a jestli je cena viz screen a ty mě provedeš hřištěm (a nebudeš se mi moc smát), tak to beru.
Jdu si překopat kalendář, zeptat se manželky, jestli se mi chce a napíšeme si zprávu. :up:

1604352584057.png
 
Dnes už každý slušný dopravce nabízí online změnu dne doručení, to u vás nejde? Případně místa :D
Já to neobjednavala, takže k tomu nemám žádný použitelný informace... Snad příště.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom