Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beroun

Není tady náhodou někdo členem GC Beroun?
 
Beroun má otevřeno a nabízí na facebooku možnost hrát. Šel by někdo?
 
Beroun má otevřeno a nabízí na facebooku možnost hrát. Šel by někdo?

Lákalo by mě to, než jsem zahlédl ceny. 900 Kč za devitku, 1300 za 18 v zimě... no, nechám si zajít chuť. Přijde mi to neuvěřitelné. Nebo se dívám špatně?
 
Lákalo by mě to, než jsem zahlédl ceny. 900 Kč za devitku, 1300 za 18 v zimě... no, nechám si zajít chuť. Přijde mi to neuvěřitelné. Nebo se dívám špatně?
Jo, to jsem předtím taky nevěděla. Takže nic.
 
Mám to s cenou podobně, uvidíme, do kdy jim vydrží. Pokud aspoň do půlky dubna a bude slušné počasí, asi bych tu cenu o víkendu kousnul. Ať to mám odehrané..
 
Mám to s cenou podobně, uvidíme, do kdy jim vydrží. Pokud aspoň do půlky dubna a bude slušné počasí, asi bych tu cenu o víkendu kousnul. Ať to mám odehrané..
Vzal bys mě s sebou? Když nám zatím nevyšla ta Kotlina...
 
Vzal bys mě s sebou? Když nám zatím nevyšla ta Kotlina...
Klidně.
Ale pořád nevím, jak jsi přišla na Kotlinu?
Zval jsem tě pokud si pamatuju do Beřovic :)
 
Lákalo by mě to, než jsem zahlédl ceny. 900 Kč za devitku, 1300 za 18 v zimě... no, nechám si zajít chuť. Přijde mi to neuvěřitelné. Nebo se dívám špatně?

Tak zase možná na jaře bude akce na zimní hru v Berouně. Ještě jsem tam nebyl a asi to někdy dám... ale prostě, stojí ten Beroun za to? Mně moc ty zimní návštěvy hřišť, která neznám a nemohu je ocenit v plné kondici neberou... :(
 
Určitě to stojí za tréning využití zamrzlé hladiny při hře. :cool:😜
 
Tak zase možná na jaře bude akce na zimní hru v Berouně. Ještě jsem tam nebyl a asi to někdy dám... ale prostě, stojí ten Beroun za to? Mně moc ty zimní návštěvy hřišť, která neznám a nemohu je ocenit v plné kondici neberou... :(
Za 1300 bych tam v zimě nebo v hnusným počasí fakt nešel.
 
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Beroun
 
Kdyby měl někdo zájem, mám voucher do Berouna, využít lze po celý týden. Vyměnil bych za jiné hřiště okolo Prahy. Mě se tam moc nechce.
 
Kdyby měl někdo zájem, mám voucher do Berouna, využít lze po celý týden. Vyměnil bych za jiné hřiště okolo Prahy. Mě se tam moc nechce.
Mam taky jeden ale druhy by se hodil / za kolik ho das?
 
Prodej pro mě nemá smysl, koupila ho žena k Vánocům pres jejich eshop za 2000 Kč. Takže raději bych výměnu za podobně kvalitní hřiště.

V nejhorším si tam půjdu zahrát 😀
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
699
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
628
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
854
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom