Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Berete golf spíše pohodově nebo jako výzvu?

Berete golf spíše pohodově nebo jako výzvu?

  • Hraju golf v podstatě jen tehdy, když musím - a nebo když mě někdo vytáhne

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    30

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Anketa, která se snaží zmapovat, jak to kdo z nás má. Určitě neexistuje žádná ostrá linka, i procházkář po hřišti určitě někdy zažije sportovní výzvu, turnaj... ale zkusme se zamyslet a zvolit možnost, která nejvíce popisuje vaše současné vnímání vašeho golfu při vstupu na hřiště. Případně pokud se do možností nevejdete, zkuste se rozepsat.
 
Za mne - první tři odpovědi vystihují čím je pro mne golf. A ještě bych přidala - více času s rodinou, s prakticky dospělými nebo dospívajícími dětmi - takových chvil si velmi vážím a golf mi je umožňuje.
 
Golf mi vpodstatě změnil život, i po pracovní stránce. I když moje práce s golfem vůbec nesouvisí.
Minulou sezónu jsem nehrál turnaje se záměrem mít golf víc jako zábavu na pohodu. Tohle se moc nepovedlo, protože pořád chci hrát dobré výsledky a to mi šlo lépe v turnajích.
Co mi golf nepřinesl oproti očekávání je více času s dětmi. Syn chvíli hrál, ale nebavilo ho to a věnuje se naplno něčemu jinému. Dcera skončila že zdravotních důvodů ještě před získáním karty.
 
Na první pohled to může vypadat protichůdně, ale odpočinek, společenská aktivita a sportovní výzva mi sedí společně....
Rád se projdu a je to změna oproti mým veškerým ostatním aktivitám. Mimo turnaje si vybírám s kým chci trávit 4 hodiny a na turnaji je to seznamka, která se dá při srážce s ..... dobře přežít (moc divných lidí jsem naštěstí nepotkal). Zároveň je to sport a v principu jsem rád mezi úspěšnou částí populace a tak je to i výzva ke zlepšení....

@JardaK v čem ti golf změnil pracovní život? Pardon, jestli je to už moc soukromý dotaz.... U mě možná posunul pracovní dobu, abych občas mohl odpoledne na rychlou devítku po práci, ale jinak asi nic.
 
Mě golf kompletně změnil život osobní i pracovní. Ze záliby se velmi rychle stal především pracovní náplní. A byť se snažím si najít čas na hru a v té hře se nehnat za výsledkem a především nepracovat, myslím že se mi to objektivně nedaří ani z 30%. Buď mi neustále zvoní telefon nebo furt koukám na to, co je na hřišti špatně (je jedno jestli doma nebo venku) a neužívám si to. A nedej bože, když hraju obstojně - to mi zase začne připadat že hraju mistrovství světa a co není v PARu, tak mě vytáčí. Takže já si vlastně golf užiju jen když zapomenu telefon a hraju šrot:-D
 
Škrtni z nadpisu "spíše" a "nebo" a nahraď otazník tečkou a bude to úplně přesně tak, jak to mám já. ;)
Jo a vykat mi nemusíš.:D
 
Upraveno:
Jo a vykat mi nemusíš.:D

Tak víš jak, už jsi na druhý straně, hraješ za rundu pět parů... 🙃

Pro mě jsou nejlepší první dvě možnosti. Pak ještě občas poznávačka nového hřiště a jeho tajů. Sportovní výzva mě nejvíce baví týmové formáty, singl je pro mě osobně moc dlouhá jednotlivá soustředěnost, která není zpravidla v tempu i když se nečeká. Přechody, odpal, atd... pět hodin, nic, co bych zatím aktuálně rád dělal často na sportovní výsledek. Nejraději jsem, když se daří rány, míček dělá co má, ale k tomu nepotřebuji porazit ostatní - zvlášť, když je to na STB, kde to napětí nějak necítím. :)
 
Na první pohled to může vypadat protichůdně, ale odpočinek, společenská aktivita a sportovní výzva mi sedí společně....
Rád se projdu a je to změna oproti mým veškerým ostatním aktivitám. Mimo turnaje si vybírám s kým chci trávit 4 hodiny a na turnaji je to seznamka, která se dá při srážce s ..... dobře přežít (moc divných lidí jsem naštěstí nepotkal). Zároveň je to sport a v principu jsem rád mezi úspěšnou částí populace a tak je to i výzva ke zlepšení....

@JardaK v čem ti golf změnil pracovní život? Pardon, jestli je to už moc soukromý dotaz.... U mě možná posunul pracovní dobu, abych občas mohl odpoledne na rychlou devítku po práci, ale jinak asi nic.
To je spíš k pivu než blejt to na fórum [emoji16]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom