Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Benátky nad Jizerou

Byl jste uz nekdo letos v Benatkach?? Jak to tam vypada?? neni to blatak jako kazdy rok??
 
Cus,
Byl jste uz nekdo letos v Benatkach?? Jak to tam vypada?? neni to blatak jako kazdy rok??
Cus, pujdem zkusit asi o vikendu.
Znam odpoved na Tvoji otazku bohuzel uz ted.
Buďe to bahnak, pujdem radeji v igelitu. :D
 
čau pánové, byl jsem tam v pondělí a bláťák to nebyl. Bylo to krásně vyfoukaný. Na dnešek trochu pršelo, ale myslim, že to nebude tak hrozné. Krom toho čtvrtek má být zase vichřice. Co se týče ferwejí, tak to byla docela divočina - samý drn. Nezahrál jsem čistě snad jediný míček. Ale to se dá čekat na začátku března. :D Greeny byly docela v pohodě. Odpaliště jsou hrozný. Na některých jamkách jsou i rohožky.
 
Dnes Benátky....a stejně jako popisuje @requo v Líšnici, šílené hrbolaté greeny!! To jsem fakt ještě nezažil, aby při dlouhých patech (kde je třeba dát míčku nějakou rychlost) míček skákal několik cm do výšky...a tím pádem nějaké přemýšlení o tempu bylo úplně k ničemu:(........No nejspíš o tom i vědí, protože přes ČGK tam byla cena za 18-ku pouhých 400,-Kč, což špatný není. Ale přesto každého varuju....docela to tu hru otráví........
 
Dnes poprve. Za mne nezajimave hriste, popravde mi jamky prisly podobne, porad se nejak motate po louce. Vzhledem k destim to celkem slo, ale dost holin na fervejich. Gryny byly propichane a skakali o106.
Popravde, jednou mi to stacilo.
 
Dneska jsme byli s pritelkyni na tomto hristi obejit 18. A co se tyce greenu, tak prumer. Zadne hrboly, spis hodne mechovate a s lysinama. Jinak kompozice je takova nudna. V podstate porad jen rovne, obcas lehky dogleg. Ale krome nekterych 3paru pripominajici hrad s kvalitnim vodnim prikopem tak zadna jamka nevzbudila emoci a splyvaly. A asi nejhorsi byl zapach blizke skladky jejiz pachut jsem vydychaval jeste doma.
No, bohuzel to neni hriste na ktere bych se vracel.
 
Dnes jsem si dal odpolední 18-ku v Benátkách....a můžu vřele doporučit. V takovém skvělém stavu jsem je už dlouho neviděl (jestli vůbec někdy za těch cca 11 let co to hraju)...... greeny hladké, rovné, bez jakýchkoli hrbolů jako loni - jen možná trošinku pomalejší......a fairwaye prostě nádhera, měkký zelený kobereček. Asi hodně prospěl pondělní příděl vody......ale to určitě všem hřištím.
 
Dnes poprvé Benátky a i naposledy. Greeny opravdu moc hezké, fairwaie taky dost dobré (neznám místní obvyklý standart), travnaté plochy kolem greenů taky parádní. Ale odpaliště (žlutá) bída a bunkery doslova tragické. Hlavně na první devítce plné kamení. Tohle prostě nepochopím, přímo to na člověka křičí "kašlem na tebe, klidně si znič hůl".
Na recepci milá paní a divný dědek, který pri našem příchodu uvnitř hulil. V restauraci nikdo, na dotaz recepční kafe udělal, celkem dobré.
Po hře seděl venku, hulil a pil kafe, nás ignoroval, paní počítala míčky někde v zázemí.
Moje peníze už neuvidí.
 
Dnes poprvé Benátky a i naposledy. Greeny opravdu moc hezké, fairwaie taky dost dobré (neznám místní obvyklý standart), travnaté plochy kolem greenů taky parádní. Ale odpaliště (žlutá) bída a bunkery doslova tragické. Hlavně na první devítce plné kamení. Tohle prostě nepochopím, přímo to na člověka křičí "kašlem na tebe, klidně si znič hůl".
Na recepci milá paní a divný dědek, který pri našem příchodu uvnitř hulil. V restauraci nikdo, na dotaz recepční kafe udělal, celkem dobré.
Po hře seděl venku, hulil a pil kafe, nás ignoroval, paní počítala míčky někde v zázemí.
Moje peníze už neuvidí.
Pro mě zajímavé srovnání.... Nikdy jsem nebyl na dospělém hřišti a nedokážu hodnotit, ale byli jsme minulý týden s Marky na akademii. Dostali jsme k obědu jedno lehce nedopečené kuřecí stehno. Při prvním náznaku nespokojenosti jsme dostali jiné jídlo a s přístupem jsme byli maximálně spokojeni.
 
Pro mě zajímavé srovnání.... Nikdy jsem nebyl na dospělém hřišti a nedokážu hodnotit, ale byli jsme minulý týden s Marky na akademii. Dostali jsme k obědu jedno lehce nedopečené kuřecí stehno. Při prvním náznaku nespokojenosti jsme dostali jiné jídlo a s přístupem jsme byli maximálně spokojeni.
No, restauraci já nemůžu hodnotit, nikdo tam nebyl. Myslím personál.
 
Já byla na akademii 2x a na hřišti jednou. A příště tam půjdu až zavřou všechna ostatní hřiště v Evropě...
 
Upraveno:
Já byla na akademii 2x a na hřišti jednou. A příště tam půjdu až zavřou všechna ostatní hřiště v Evropě...
S čím jste byla nespokojená? já jsem byl Benátky 24.5... fairwaye super, greeny taky, naštěstí jsem se komplet vyhnul bunkrům, takže ač chápu JarduK, mě se to tentokrát nedotklo, odpaliště nebyly úplně top, ale tak zase rovné na nevykrtkované místo se tam najít dalo a když to srovnám s některými hřišti, která si hrají na něco víc, tak za mne skvělé. Navíc tam nebylo moc lidí a tak jsem mohl jít svoje tempo, což zážitek jen podtrhlo...
 
S čím jste byla nespokojená? já jsem byl Benátky 24.5... fairwaye super, greeny taky, naštěstí jsem se komplet vyhnul bunkrům, takže ač chápu JarduK, mě se to tentokrát nedotklo, odpaliště nebyly úplně top, ale tak zase rovné na nevykrtkované místo se tam najít dalo a když to srovnám s některými hřišti, která si hrají na něco víc, tak za mne skvělé. Navíc tam nebylo moc lidí a tak jsem mohl jít svoje tempo, což zážitek jen podtrhlo...
Jo, hřiště bylo prázdné, takže tempo ok. Nebylo divu, pršelo...
 
S čím jste byla nespokojená? já jsem byl Benátky 24.5... fairwaye super, greeny taky, naštěstí jsem se komplet vyhnul bunkrům, takže ač chápu JarduK, mě se to tentokrát nedotklo, odpaliště nebyly úplně top, ale tak zase rovné na nevykrtkované místo se tam najít dalo a když to srovnám s některými hřišti, která si hrají na něco víc, tak za mne skvělé. Navíc tam nebylo moc lidí a tak jsem mohl jít svoje tempo, což zážitek jen podtrhlo...
no, bylo to striktní, ano. ale - byly jsme hrát na konci března 2019 - hřiště ve stavu asi jako bývala "akademie" v Doksech - přišlo mi to jako letmo posekaná louka, absolutně nudná krajina, hřiště, pro mě, bez fantazie. komu se líbí, tomu to neberu, já, pokud budu mít na výběr, Benátky to nebudou. nic ve zlým.
 
no, bylo to striktní, ano. ale - byly jsme hrát na konci března 2019 - hřiště ve stavu asi jako bývala "akademie" v Doksech - přišlo mi to jako letmo posekaná louka, absolutně nudná krajina, hřiště, pro mě, bez fantazie. komu se líbí, tomu to neberu, já, pokud budu mít na výběr, Benátky to nebudou. nic ve zlým.
Tak jestli jste byly loni, a ještě v březnu, tak to chápu......Benátky byly až do léta v příšerným stavu (myslím, že jsem to sem i psal ať tam nikdo nechodí). Letos je to ale jiný kafe............Jak se komu líbí krajina a hřiště je samozřejmě subjektivní záležitost - ale určitě se shodnem, že Č.Lípa (hřiště i okolí) je hezčí :)
 
no, bylo to striktní, ano. ale - byly jsme hrát na konci března 2019 - hřiště ve stavu asi jako bývala "akademie" v Doksech - přišlo mi to jako letmo posekaná louka, absolutně nudná krajina, hřiště, pro mě, bez fantazie. komu se líbí, tomu to neberu, já, pokud budu mít na výběr, Benátky to nebudou. nic ve zlým.
Nic ve zlým ani ode mne, proto jsem se ptal, loňské jaro byly Benátky fakt tragický, jak psal ligi, ale letos je to úplně jinak a o několik úrovní výše. Na druhou stranu, nejsem majitel, takže mi to může být jedno, kdo kam jezdí. Pro mne na začátek sezony jsou hřiště ala links dobrý, protože mám radost, když trefím ránu, která alespoň připomíná golf 🙃 a Benátky mám "za rohem" :)
 
Benátky aktuálně stále ve výborném stavu včetně akademie, grýny střední rychlost, ale hlavně konzistentní, bez plísní, pitchmarků. Cokoliv kromě džihádů bez problému hratelné a míč k nalezení, bunkery jsem nenavštívil. Klid od hluku, skládka cítit nebyla. Míče na driving obnovené, košík za 20Kč minci. Pár ilustračních foto z 19/7 dopoledne přidávám. (Restauraci jsem vynechal z časových důvodů)
 

Přílohy

  • IMG_3913.JPG
    IMG_3913.JPG
    189 KB · Zobrazení: 448
  • IMG_3915.JPG
    IMG_3915.JPG
    224,3 KB · Zobrazení: 431
  • IMG_3919.JPG
    IMG_3919.JPG
    164,5 KB · Zobrazení: 422
  • IMG_3925.JPG
    IMG_3925.JPG
    242,6 KB · Zobrazení: 415
  • IMG_3936.JPG
    IMG_3936.JPG
    176,4 KB · Zobrazení: 439
Upraveno:

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
605
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
670
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
832
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom