Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Belek 2020

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Vzhledem k pocasi v nasich koncinach jsem se na posledni chvili rozhodl jet ohrat do Beleku, zde je par poznatku z cesty v teto dobe :)
Nejlepsi let momentalne s Turkish Airlines s prestupem v Istanbulu, v letadle je nutne mit rousku (surgical), dostanete u vstupu do letadla.
Do Turecka je mozne cestovat bez testu, nutny pouze po navratu do CR.
V letadle nikdy nebude nikdo sedet vedle vas (pokud necestujete spolu), na trojsedacce je vzdy prostredni volna.
Pri priletu do Turecka musite vyplnit formular, ze jste se nesetkali s pozitivnim atd atd.
Cele to tady vypada jako mesto duchu, v hotelu jsem nejvic pohromade videl cca 50 lidi na veceri, na snidanich byvam sam, asi chodim moc brzo.
Nejvice turistu je tady z Ruska, Ceska, Polska.
Stejne to vypada i na hristich, drive narvana hriste zeji prazdnotou, teetime mate kdy si reknete, bohuzel ceny zustaly stejne, mluvil jsem s manazerem Cornelia golf clubu a rikal, ze kvuli nedostatku financi museli omezit udrzu a dle prijmu vola greenkeepery, udrzuji to nejdulezitejsi, tim jsou zpusobene greeny o rychlosti 8ft, coz mi dela znacny problem.
Co se tyce coronavirovych opatreni, tak vcera vstoupil v platnost zakaz vychazeni mezi 21-5, pro starsi 65 let a mladsi 20 let dokonce na 16-13, mohou ven jen 3 hodiny denne. Pro cestovani je nutne mit HES kod, ale pro turisty neplati.
Vsude na verejnych mistech jsou povinne rousky, vsechno se neustale desinfikuje, vse dostanete zabalene v igelitu, propisku, otvirak, atd.
Buffety nejsou, vse vam nandaji sami, do same s napoji.
Par fotek pro nastvani :)
511A2F79-A161-4960-A37E-617830B7BD3E.jpeg
9C1BB636-0AA3-4190-824F-EE179B5E6CBF.jpeg
E8C71153-3157-4EB8-9663-C1019407568F.jpeg
D9825F5E-EEF0-421F-93DA-FDB50B54A425.jpeg
 
jeste doplnim, ze na hristi nejsou hrabe a ve vsech jamkach je tohle udelatko na vyndavani micku
886E7A58-ED8C-444B-A3D3-22CB17B952E8.jpeg
 
Na možnost zahrát si ještě letos v Beleku se teď taky koukám, nicméně Turkish Airlines mi až tak nej nepřipadají - buď se v prosinci oproti listopadu změnily letové časy, nebo je lepší letět z Vídně namísto z Prahy, což ale znamená přidat další zemi s možným opruzem okolo Covidu.
Letět s TA z PRG znamená absolvovat dva vysloveně noční lety, to mi časově lépe přijde Pegasus, a cena přitom není nijak výrazně vyšší (Pegasus má nižší základ, ale poplatek za bag).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom