Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Belek 2019

Preferovaný termín

  • Leden

    Hlasy: 0 0,0%
  • Únor

    Hlasy: 3 42,9%
  • Březen

    Hlasy: 1 14,3%
  • Je mi to jedno ... už tam budem?

    Hlasy: 4 57,1%

  • Hlasovalo
    7
Pokud to bude leden nebo únor, tak pojedu taky ... na golfovou dovolenou chci jet už dlouho. Nevím, jak ostatní, ale já bych preferoval co nejvíc golfu a bez all inclusive. Protože stejně na hotelu moc nebudeme a většinu týdne budeme někde golfovat. Ale přizpůsobím se většině.
All inclusive mohu jen doporučit. Zrovna v Beleku se někam na výlety nedá moc jezdit, takže jídlo a pití jsou po golfu skoro jedinou zábavou.
 
Mám tu první konkrétní nabídku. Nejprve ale jedno poučení. Spustil jsem akci pozdě. Ukázalo se, že většina zejména levnějších kapacit už je ke dnešku obsazená. Jsi-li tedy opravdu vážný zájemce, nahlaš se zde vlastním komentářem pokud možno obratem, protože bude třeba co nejdříve rezervovat.

Dates
02-09 MARCH 2019 / 7 NIGHTS
Accommodation
Included
SUENO GOLF 5*All Inclusive
Golf Package
5 RGOLF: 2XDUNES,1XPINES,2XTITANIC
03.03 TITANIC 0821-0830
04.03 TITANIC 0754-0803
05.03 DUNES 1051-1100
06.03 DUNES 0818-0827
07.03 -------
08.03 PINES 1042-1051
*4 rounds preboked
Services
Included
Airport Transfers
Shuttle Service
805 € PER GOLFER IN GOLF VIEW DBL ROOM
1 golfer free in 8 golfers
 
Jdu do toho. Jen ten volny den mi tam vadi. Je mozna nejaka dohoda nebo prikoupit na miste?
 
Ptal jsem se na to, a bylo mi řečeno, že je možné to doplnit do balíčku, ale není tam žádná zvýhodněná cena, takže je lepší doobjednávat až na místě.
 
Tak jsem to přátelé vyhodnotil tak, že 8 lidí dohromady nedáme a rychle už vůbec ne. Asi to neumím tak nějak správně zpropagovat. Ruším tedy tímto akci 19.jamky "Belek 2019". :(
Neruším ale výlet jako takový:). Individuálně jsem se připsal (švára se mnou) ke skupinovému zájezdu v termínu 16-23.2.2019. Pokud by to někdo ten týden bez nás dvou nemohl tady v česku vydržet a chtěl se přidat, napište mi soukromou správu;). Nechci místní davy otravovat něčím, co je nezajímá. :p
 
Jezdim na dovolenou klasicky pres cestovku a belek v 5* mi nabizeji za cca 25k za odobu vcetne letenek. Pres tu vadi stranku si myslite ze to date levneji?
Moje pritelkyne neni golfistka tak ji by stacil zajezd bez hrani, myslite ze i to se da zaridit? Mate zkusenost ?
Promin ze se ti cpu do vlakna s otazkou, ale snad to neni uplnej offtopic.
 
Jezdim na dovolenou klasicky pres cestovku a belek v 5* mi nabizeji za cca 25k za odobu vcetne letenek. Pres tu vadi stranku si myslite ze to date levneji?
Moje pritelkyne neni golfistka tak ji by stacil zajezd bez hrani, myslite ze i to se da zaridit? Mate zkusenost ?
Promin ze se ti cpu do vlakna s otazkou, ale snad to neni uplnej offtopic.
V poho. Klasický cestovky sice nabízej zájezdy, který nazývají "golfový" , ale to jen proto, že jsou do golfový destinace. Nevím o žádné, která by nabízela v ceně i určitý počet fee. Dál taky musíš počítat z poplatkem za přepravu bagu (cca 3000 kč). Takže pokud ta cena co uvádíš je bez fee a přepravy bagu, tak je to kurevsky drahý.
Letos na jaře jsme byli v Beleku za 25k se všim. Hotel 5*, ultraallinclusive, 6 her na 4 různých hřištích, letenka včetně bagu. Opravdu jsem nepotřeboval jediný euro navíc. Cena je ale velice proměnlivá vzhledem k termínu. Rozdíl ceny stejného zájezdu na konci února a na konci března je třeba i 100€. Dál je taky velký rozdíl v ceně zda hraješ pouze na hotelovém hřišti nebo i na hřištích v okolí. Turci také často nabízejí slevu 8-ého golfisty zdarma.
Ten zájezd na únor 2019, o kterém jsem psal, mě vyšel na 23k. Opět je to se vším, jen dřívější termín a hra sice neomezená ale pouze na 36jamkovém hotelovém hřišti.
 
V poho. Klasický cestovky sice nabízej zájezdy, který nazývají "golfový" , ale to jen proto, že jsou do golfový destinace. Nevím o žádné, která by nabízela v ceně i určitý počet fee. Dál taky musíš počítat z poplatkem za přepravu bagu (cca 3000 kč). Takže pokud ta cena co uvádíš je bez fee a přepravy bagu, tak je to kurevsky drahý.
Letos na jaře jsme byli v Beleku za 25k se všim. Hotel 5*, ultraallinclusive, 6 her na 4 různých hřištích, letenka včetně bagu. Opravdu jsem nepotřeboval jediný euro navíc. Cena je ale velice proměnlivá vzhledem k termínu. Rozdíl ceny stejného zájezdu na konci února a na konci března je třeba i 100€. Dál je taky velký rozdíl v ceně zda hraješ pouze na hotelovém hřišti nebo i na hřištích v okolí. Turci také často nabízejí slevu 8-ého golfisty zdarma.
Ten zájezd na únor 2019, o kterém jsem psal, mě vyšel na 23k. Opět je to se vším, jen dřívější termín a hra sice neomezená ale pouze na 36jamkovém hotelovém hřišti.
Můžeš prosím prozradit od koho je tento zájezd? Chceme dát s kamarády něco dohromady, tak sbírám informace. A není už teď na březnový výlet pozdě? Nemám s tím moc zkušeností. Díky
 
Už před dvěma měsíci bylo pozdě. Proto jsem se snažil místní naposledy 2.10. urgovat, aby se okamžitě přihlásili, prototže všechny cestovky, který jsem kontaktoval se mi vysmáli až na jednu, kde byly poslední volný rezervace v akceptovatelné cenové hladině. Ty levnější termíny a zájezdy je třeba objednávat nejlépe už na začátku září.
Ta cestovka se kterou jedu je teetravel.cz. Je to skupinový zájezd a toho 3.10. kdyz jsem se přihlásil tam bylo posledních 5 míst. Nyní už v nabídce není. Jinak lítám taky s golfove-cesty.cz.
 
Už před dvěma měsíci bylo pozdě. Proto jsem se snažil místní naposledy 2.10. urgovat, aby se okamžitě přihlásili, prototže všechny cestovky, který jsem kontaktoval se mi vysmáli až na jednu, kde byly poslední volný rezervace v akceptovatelné cenové hladině. Ty levnější termíny a zájezdy je třeba objednávat nejlépe už na začátku září.
Ta cestovka se kterou jedu je teetravel.cz. Je to skupinový zájezd a toho 3.10. kdyz jsem se přihlásil tam bylo posledních 5 míst. Nyní už v nabídce není. Jinak lítám taky s golfove-cesty.cz.
Aha, takže asi zase Španělsko. Díky
 
Aha, takže asi zase Španělsko. Díky
Jestli chces do Turecka kontaktuj Gabriel Tour Romana Partla - je to nejlepsi cestovka na Turecko se super servisem a cenami - cislo na Romana je 603 814 140, klidne s eodkaz na me a domluv s nim variantu...:)
 
Díky za tip na Gabriel Tour, než ostatní cestovky vůbec odpověděli, tak zde máme termín, hotel a už i hrací časy, vše navíc zařízeno neuvěřitelně rychle.
Tak to je příjemné překvapení. Já když zkoušel jejichž web, tak všechny prokliky na konkrétní golfový balíček končily chybovou stránkou, a výrazně rychleji reagovala Bilyana.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom