Běhání - Běhám, běháš, běháme...

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Nejen golfem je člověk živ. Jsou tu mezi námi nějací běžci? Běh je prima doplňkový sport - je levný. :-D

Já sám běhání miluji, ale bohužel samozřejmě pohodlním. Takže když by se nás našlo víc a hodili bychom si nějakou pěknou výzvu nějakého závodu, tak se tam za 19jamku můžeme vydat. :) Pro mě optimální trať tak 10 km. Ale výzvě se nebráním.

macdav

Mazák fóra
7.12.2016
841
Hodnocení
719
103
Jméno
David Machač
Zrovna v termínu srazu v první víkend červnu mám oblíbený 1/2 maraton v Nových Hradech. Krásná příroda, kopce atd. http://www.silvarun.eu/
Jinak je fajn na podzim VokoloPríglu v Brně, 14 km. http://vokolopriglu.cz/
Vloni jsme byl taky na Božím Daru na http://www.horskavyzva.cz/ Byli jsme na víkend se ženou podpořit sestřenici, co běžela 74,5 km se psam (čubou) tak jsem si neplánovaně zaběhl krátkou trasu 18 km :)
Všechny tři mohu doporučit

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
375
Hodnocení
216
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
:eek::eek::eek:
Ja myslel,že jsou tu golfisti ale chyba lávky - tohle je fórum lehké atletiky.

Se nad sebou asi budu muset pořádně zamyslet.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Běh je parádní sport, dá se dělat všude a vejdeš se s každým vybavením do každého auta. :) A je to fakt levné. Takže kdy budeš říkat, e běháš a hraješ golf, tak se to vykreje a vlastně platíš normálně, jako jiní sportovci. Můžeš se k nám přidat, někdy se běží v Praze i štafeta, po 5km/osoba. :)

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
375
Hodnocení
216
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
Běh je parádní sport, dá se dělat všude a vejdeš se s každým vybavením do každého auta. :) A je to fakt levné. Takže kdy budeš říkat, e běháš a hraješ golf, tak se to vykreje a vlastně platíš normálně, jako jiní sportovci. Můžeš se k nám přidat, někdy se běží v Praze i štafeta, po 5km/osoba. :)
Když jsem byl ještě mladý kluk:D,dávali jsme na tréninku denně 8-10 km ale za poslední 3 roky jsem běhal snad jen 5 měsíců a musím ač nerad přiznat, že už to prostě není ono :(
Po tvrdém povrchu nemůžu vůbec, protože mě během chvilky neskutečně bolí kolena(levé je plné šroubů a v pravém artroza)....holt sportem a následnými operacemi ku zdraví:(

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Upraveno:

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
375
Hodnocení
216
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
Kdybych měl zatejpovat vše,co mě tahá nebo bolí vypadal bych jako mumie :eek::D

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tak já takhle, v neděli - 10,5 km, za 62 minut. Nakonec docela spokojený, uběhl jsem to. Byť to fakt bylo náročné, po více jak roční pauze. Vůběc mě nepotěšilo průměrné tempo, no. Rád bych se na desítce zase dostal pod 50 minut. Ale jo spokojenost - doběhl jsem a mohu se na spoustu věcí vymlouvat, proč za sebe tak pomalu.

Výstřižek.PNG

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Hrát golf se nedá, běhat jo.

Včera jsem to zase prubnul, hele a dobrý. Dobrý je, když si vezmete na běhání místo bot se spikama klasické kecky, bolej z toho méně nohy. Jinak ale nějak nehubnu. Už potřetí v tomhle roce jsem uběhl přes deset kilometrů a furt nic. :-D

Takže včera - 9,74 km, 54,15 min, převýšení 152 metrů. Trénuju na běh na hřišti! :)

slavek

Nováček+
5.1.2018
22
Hodnocení
31
13
Praha a okolí
Jméno
Slávek
A co kombinace :D Výklus nebo sprint k pozici odpáleného míčku a následně pak na next tee :D zvýšila by se tím chybovost (hrát bez dostatečného vydýchání), možná by se častěji hledalo atp., takže by tempo hry vlastně zůstalo v normálu a nemuseli bychom se bát, že takhle budeme doslova dobíhat flighty před námi...

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
558
Hodnocení
484
73
Praha
Jméno
Jirka L.
Tak už i já..... běhal jsem naposledy, když jsem ještě hrál hokej. Tedy asi před dvaceti lety. A najednou mi vadí postava při hraní golfu.....No a jelikož sice vím, ze postava se vytváří v kuchyni, ale nějak se tím odmítám řídit, zkouším tuto cestu. Dnes první 2 km. Nemějte se. vím, ze to je málo, ale to půjde ;):p

Vorel

Nováček+
27.3.2017
49
Hodnocení
46
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Nějak se začít musí!:up: Já začal v lednu doma na běžeckém pásu. Zadal jsem věk, váhu atd. a pustil nějaký hodinový kardio program. Pás se rozjel a já málem nestačil. Po několika vteřinách to začalo pípat a snižovat rychlost až na 2km za hodinu. No, tak jsem ten program vypnul a běhám (podle jednoho kamaráda chodím) podle sebe, hodinu denně, šest dní v týdnu. Dnes už za hodinu zvládnu téměř 8 kilometrů. Mimochodem jsem zhubla 12 kg a jen jednou z pásu spadl :)

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,048
Hodnocení
701
123
Jméno
Marta N.
Nějak se začít musí!:up: Já začal v lednu doma na běžeckém pásu. Zadal jsem věk, váhu atd. a pustil nějaký hodinový kardio program. Pás se rozjel a já málem nestačil. Po několika vteřinách to začalo pípat a snižovat rychlost až na 2km za hodinu. No, tak jsem ten program vypnul a běhám (podle jednoho kamaráda chodím) podle sebe, hodinu denně, šest dní v týdnu. Dnes už za hodinu zvládnu téměř 8 kilometrů. Mimochodem jsem zhubla 12 kg a jen jednou z pásu spadl :)
Máme pás doma, už pár let, ale spíše na svižnou chůzi než na běhání (já bych si při své hmotnosti během mohla ublížit :D) - ale oba se manželem shodneme, že se nám z toho motá hlava. Já si poté musím sednout a "srovnat se", protože se fakt motám jak z kolotoče. Proto ho taky moc zrovna moc nevyužíváme, jsme z něj zklamaní.

Vorel

Nováček+
27.3.2017
49
Hodnocení
46
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Máme pás doma, už pár let, ale spíše na svižnou chůzi než na běhání (já bych si při své hmotnosti během mohla ublížit :D) - ale oba se manželem shodneme, že se nám z toho motá hlava. Já si poté musím sednout a "srovnat se", protože se fakt motám jak z kolotoče. Proto ho taky moc zrovna moc nevyužíváme, jsme z něj zklamaní.
Tak to já se naštěstí nemotám. Spíše mi schází dech. Mám před pásem televizi, na které si pouštím vše co by jinak mohlo pro neznalé vypadat jako ztráta času. Ona ta hodina hned uběhne lépe

Přílohy