Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Běda, třikrát běda

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Snažím se najít místo a způsob
jak to nejlépe přežít.
Ale je to stejné a jdu či běžím
sedím či ležím.

Bůh není
cožpak by tohle moh' dovolit?
Ptej se mě drábe,
prozradím cokoliv.

Raděj mi uvaž
provaz lýkový do smyčky,
když mě hned nezbavíš
té ukrutné rýmičky ...
 
A já myslel, že to je deprese ze zimy :D
To by byla pohodová záležitost, zašel bych si na indoor a byl bych v poho...
Ale tohle??? Není úniku ...:p:D
 
C26CCC77-8961-4B87-864A-824DB7AC12CA.jpeg
 
A ... a ... a ... vo ... vo ... tom to je. A nejhorší je, jak si z toho ty naše ženy dělaj srandy. Vůbec nechápou vážnost situace ...:cry:
 
A ... a ... a ... vo ... vo ... tom to je. A nejhorší je, jak si z toho ty naše ženy dělaj srandy. Vůbec nechápou vážnost situace ...:cry:
Tvl, mě je tě tak líto, že jsem nebyla schopna reagovat. :eek: Musela jsem se na to vyspat, neb stará pravda platí - ráno moudřejší večera. Vydrž, 8 dní, :) to dáš. Když přežiješ trojpat, přežiješ i tohle. :up:
 
Ani nevíš, jak Ti tu tvojí rýmičku závidím. Já už se měsíc pajdám o berlích.
 
Ani nevíš, jak Ti tu tvojí rýmičku závidím. Já už se měsíc pajdám o berlích.
Chápu, to mě snad rýmička přejde dřív. Usilovným ležením pod peřinou na tom pracuji. Jen na chviklu jsem vylez z postele, abych si dojel do lékárny a hned jsem byl potrestán pokutou od dopravní hlídky policie ČR:sick:. Naštěstí to byl jen drobný přestupek bez ztráty bodu.;)
 
To by byla pohodová záležitost, zašel bych si na indoor a byl bych v poho...
Ale tohle??? Není úniku ...:p:D

Sem si to nějak blbě přečetl. V hlavě se mi uložilo, že když půjdu na indoor, tak se zbavím rýmičky. I po indooru se mně
ta sviňa stále drží jak klíště. :(:(
 
A ... a ... a ... vo ... vo ... tom to je. A nejhorší je, jak si z toho ty naše ženy dělaj srandy. Vůbec nechápou vážnost situace ...:cry:
Zkus ananas. Konzumovat. Čerstvý. Mně dost pomohl.
 
Zkus ananas. Konzumovat. Čerstvý. Mně dost pomohl.
Zajímavé, to jsem ještě neslyšel. Teď večer už to vypadá, že to začíná být na ústupu, ale pří příští atace této záludné chroby to určitě zkusím. Dík za tip. ;)
 
Chápu, to mě snad rýmička přejde dřív. Usilovným ležením pod peřinou na tom pracuji. Jen na chviklu jsem vylez z postele, abych si dojel do lékárny a hned jsem byl potrestán pokutou od dopravní hlídky policie ČR:sick:. Naštěstí to byl jen drobný přestupek bez ztráty bodu.;)
Zkus to léčit, léčená rýma trvá jen sedm dní, neléčená týden ;) (divím se, že se tu ještě neobjevil @Francovka se zaručeným receptem ze slivovice):)
 
Zkus to léčit, léčená rýma trvá jen sedm dní, neléčená týden ;) (divím se, že se tu ještě neobjevil @Francovka se zaručeným receptem ze slivovice):)
Asi leží s rýmičkou.
 
Pomoc přichází z facebooku ;)
 

Přílohy

  • Screenshot_20181120-065743.png
    Screenshot_20181120-065743.png
    124,1 KB · Zobrazení: 306
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom