Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Beda a golf

Beda

Nováček
Zdravím všechny milovníky golfu.
Propadl jsem tomuto úžasnému sportu před 2 1/2 lety. Je to opravdu závislost a jak řekl jeden klasik: "Když propadneš golfu, stane se tvůj život pouze utrpením kdy čekáš na ty úžasné chvíle, kdy můžeš hrát" :-D .... nebo nějak podobně to bylo.
Nejvíc asi trpím nedostatkem času na golf a mám pocit, že je ho čím dál méně. Ale trénovat se snažím, jen ty turnaje kdyby mi šly lépe :) ... všechno je to v hlavě a jak je tlak, natrénované dovednosti jsou v háji. Jinak jsem z Jihlavy, takže trénuji na klubovém hřišťátku v Přísece a samozřejmě také v Telči. Když je čas, tak zajedu i někam jinam. Momentálně řeším zásadní otázku, jak přivést ke golfu i manželku, když nemá trpělivost překonat počáteční neschopnost odehrát míč :-D ... u toho jsme zatím skončili. Jo, abych nezapomněl. V životě jsem už dělal hodně sportů, ale tenhle je fakt to nejtěžší, co jsem kdy zkoušel.
Co mám v bagu už jsem práskl na jiném místě, takže asi už o sobě nemá co víc říct :). Přeji všem hezkou hru!
Béďa
 
Upraveno:
No paráda, loni jsem při výletu do Telče netrefil s nikým termín. Tak jsem rád, že pro příště je zas větší šance na parťáka do flightu.
 
Ahoj Béďo (snad správně nick)?

Vítej na Jamce.
 
No paráda, loni jsem při výletu do Telče netrefil s nikým termín. Tak jsem rád, že pro příště je zas větší šance na parťáka do flightu.
Rád se přidám
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom