Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Jih Bechyně

Tak koukám, že jsem po hoodně dlouhé době první. Dnes s mamkou jen devět jamek, ale paráda. Hřiště v pořádku, odpaliště, hrací plochy, grýny vše super, tedy vše pomalejší, mokro a lehce pršelo. Recepce v pořádku, jen ten oběd, nějaký prefabrikát ohřatej v mikrovlnce, ale podanej s úsměvem paní z UK servisu. Paní byla hodná, přinesla i kus sýra pro našeho pejska. Jo, nutný repelent. Lesní jamky jak na odběru v Motole
 
Na víkend jsem se s rodinou vydal do okolí Bechyně a tak jsem si říkal, že by byla škoda toho nevyužít a nezkusit místní devítku. Je vtipný, že ještě včera jsem koukal sem na jamku, jestli je tu nějaká recenze na tohle hřiště a vlákno bylo prázdné. Tak jsem si říkal, jak budu první, kdo sem o tomhle hřišti napíše. A ono ne! :)

Každopádně mi to aspoň usnadní psaní, protože @honza62 to v podstatě napsal za mě. Pro mě moc příjemný překvapení. Nic moc jsem nečekal, ale kvalita hracích moc fajn. Skladba jamek taková jednodušší, je to celý na rovině, takže aspoň přehledný. Na pár faiwayích jsou záludný stromy. Greeny menší, ale v jejich okolí většinou jeden bunkřík, aby se neřeklo, takže netrefený green není většinou žádná tragédie.

Zajímavější jsou dvě lesní jamky, řekl bych i celkem těžký, protože prostor na minutí fairwaye tu není v podstatě žádný. A komáry potvrzuju, stálo mě to hodně krve :)

Neměl jsem moc času, takže driving ani restauraci jsem neotestoval. Ale driving na pohled vypadal zajímavě, protože tam je uprostřed spousta stromů.

Trochu rušivá je blízká silnice, na pár jamkách může působit i trochu na psychiku, protože člověk přece jenom auto trefit nechce :)

Každopádně hřiště můžu s klidem doporučit. O víkendu devítka s platbou přes teetime za 465 korun. Přidávám pár fotek.

04290E5E-26CF-4056-816B-F63D8851762D.jpeg

093F1881-6733-4582-A9C4-28338539A36D.jpeg

25E1B586-5A88-4C96-9F3D-19196A1EC3BF.jpeg

5791A52C-CC21-4EBF-A1F6-C6DCE3C204D9.jpeg

56D6359E-CB2C-4B28-B22F-3127AA19DE16.jpeg
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
611
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom