Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bavte se golfem - karta AMGH?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Při hledání jiného odkazu jsem narazil na projekt http://www.bavtesegolfem.cz/, kdy kdy jsem se začetl do textů, tak to vypadá, že se jedná o projekt zaměřený na "výchovu" vyloženě rekreačních golfistů, tak, aby si zahráli v podstatě okamžitě a cenově dostupně. 

Z textu vybírám "[font=Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif]Předpokladem získání karty je registrace zájemce na serveru AMGH a následné absolovování jednoduchého proškolení manažerem hřiště nebo jím pověřenou osobou. [font=Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif]Proškolení je bezplatné, skládá se z ověření herní dovednosti, nebo její základní výuky a seznámení s pravidly pro bezpečný a rychlý pohyb hráče na hřišti." Cena za vydání karty je 300 Kč. S tím, že do projektu je zapojeno cca 30 českých hřišť, viz http://www.bavtesegolfem.cz/kontakty-na-hriste.html...

Tedy web je z roku 2014. Nevíte o tom projektu někdo něco praktického? Jestli se jedná o živý projekt? Myšlenka se mi líbí. :)
 
Ahoj, konkrétně tady o tom mají něco víc http://www.parkgolf.cz/zacatecnici.htm. Pro představu co od toho očekávat asi stačí. Jestli je projekt ještě aktivní nevím, asi by stačilo zavolat a poptat se, nicméně myslím, že oproti Hraj golf celkem zbytečná záležitost, i díky počtu hřišť kde se tohle dá reálně uplatnit. 
 
Díky. Nemyslel jsem to ani pro sebe, jako spíše pro me kamarády jako doporučení na vyzkoušení, jestli někdo tímto reálně prošel. Sice mam osobní zkušenost s projektem Hraj golf (pozitivni), ale i u něj jsem na něj v podstate narazil nahodou. Občas u tohodle man pocit, ze je výhodnější být mimo Prahu a mit v okolí jen jedno hřiště, kde se doopravdy snazi nováčky získat, nez prehrsel nabídek v Praze, mezi kterými se nováček a zájemce o hru v podstate nemuze zorientovat.
 
No, osobně mám z golfu v Praze hodně rozporuplný pocity, obzvlášť co se týče přístupu k takovýmhle akcím. Já sám osobně jsem začal s golfem přes Hraj golf, nemůžu si stěžovat, ale je pravda, že na tu akci člověk narazí, až kdy se o to začne sám aktivně zajímat a hledat, reklama = 0. Na té tvé myšlence něco bude, spíš si myslím, že to bude ale lokalitou, než počtem hřišť, zde ve Východních Čechách je hřišť víc než dost, a nějakým způsobem přilákat nováčky se snaží velká spousta z nich. 
 
No já nevím. Mám už dlouho pocit, že lidi si zvykli mít vše pod nosem na stříbrném podnose. Když není propagace, je to blbě. Když je, je jí moc nebo je špatně. Každý ví, co by někdo jiný měl pro něj udělat.

Já jsem ještě z generace, kdy když někdo něco chtěl, musel se sám snažit. Zjistit si co a jak. Bez internetu, bez mobilu, bez letáků ve schránce.

Když k tomu přistoupím takhle, tak je to fakt megasnadný si zjistit, co potřebuji, když chci hrát golf. Nemusím nikam chodit, stačí 10 minut u pc.

Stejně je to spoustě lidí málo. Nepřipadá vám to na hlavu?
 
JardaK - souhlasím s tvým názorem.
Když jsem chtěl začít, hledal jsem kde a jak (samozřejmě na PC) a moc práce mi to nedalo. Potom stačilo jen zvednout telefon, vytočit číslo a domluvit termín. Nic složitého (u mě konkrétně také vyhrál Hraj golf,změň život..... za 300,-)  a musím říct, že jsem byl spokojený. Pro začátek si nic lepšího ani nedovedu představit.

Takže: ten, kdo hrát chce si vše potřebné zjistí a zařídí tak aby se tomu mohl začít věnovat nebo to aspoň zkusit........ten kdo nechce, tak bude jen a jen hledat výmluvy!

Na Indoor Cup jsem se dostal také jen proto, že jsem nebyl líný a ozval se, jak to vlastně funguje a jestli berou i "přespolní" - vzali.  A já jsem za to rád.

Takže z toho všeho plyne, že LÍNÁ HUBA,HOLÉ NEŠTĚSTÍ :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom