Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bavím se golfem. I bez čgf!

Magdaléna

Nováček
Hezkou hru! A kašlete na svůj HCP.

Že to jako představení nestačí? No, nečekejte, že na sebe něco prásknu, stejně se nejspíš nikdy nepotkáme - tak proč zabíhat zbytečně do intimností, anonymita internetu mi plně vyhovuje a myslet si o tom můžete, pupíci, co je komu libo. Ale alespoň krátce - hodně cestuji pracovně po světě, oblast severní evropa a asie. Zabývám se dlouhodobě profesně marketingem na sociálních sítích. A to by myslím stačilo - to hlavní tady je, že golf je i pro mě droga. Takže když jsem kdysi na tohle fórum na Zuckerburgově prokletí narazila, nedalo mi se občas nezačíst. Jako dobré panoptikum se tu sešlo! Je osvěžující vidět, že i v Čechách se najde parta golfových cvoků - kteří viditelně z různých koutů republiky mají společný zájem a dokáží se golfem bavit i mimo green. Takže jsem se rozhodla, že tady je to správné místo popustit uzdu golfové, politické a jazykové korektnosti a lehce to tu sem tam okořenit, zvlnit místní stojaté vody.

Takže těšte se na mé články! Nic a nikdo nezůstane ušetřen, byť začneme zvolna. :devil:
 
Upraveno moderátorem:
...když já ten svůj HCP mám tak rád. Vždyť se o něj starám a opečovávám ho už léta. Máme spolu velmi blízký až intimní vztah. Dokáže potěšit i pozlobit. Jednou je nahoře, jednou dole. Občas má záseky. Dokáže se i rozvášnit a pak je to opravdu srdeční záležitost.

Kažodpádně vítej! Snad je na co se těšit.

P.S.: Rozhodně nás nešetři. My ti to s radostí vrátíme ;)
 
Tohle vypada slibne!

Ja mam taky svyho hendykopa rad!! Je to macek, ze se casto nevejde ani do auta. Ale na velikosti pry nezalezi.

Clanky super... kdy bude prvni?
 
Vítej, Magdaléno, na Jamce, to je příchod... :)

Tak to jsem na články zvědav, směle do toho. Každá aktivní ruka vítána!

Napadá mě, hraje se vůbec ve Skandinávii golf?
 
Upraveno:
Mě teda místní vody nepřipadají nějak příliš stojaté ... ale pravda, jsem nezrovnanejmladší usedlý típek, takže jsem zvědav... Nicméně tvůj úvod mi trošku připomíná styl @mkopcak. Pokud jsi jeho dvojče, reinkarnace nebo něco podobného, tak nás potěš pánbu :p:D:D:D
 
Mě teda místní vody nepřipadají nějak příliš stojaté ... ale pravda, jsem nezrovnanejmladší usedlý típek, takže jsem zvědav... Nicméně tvůj úvod mi trošku připomíná styl @mkopcak. Pokud jsi jeho dvojče, reinkarnace nebo něco podobného, tak nás potěš pánbu :p:D:D:D

Prosím nesrovnávat mé venkovské prizdisráčství na posekaném poli s všeobjímajícím celosvětovým rozletem facebookových lajkerů. Já se do Asie dostanu max v Poříčí u Hočimina, když kupuju rohlíky pro hotel a Skandinávii nasávám plnými doušky v podobě omáčky masových kuliček v Ikee.
 
No, poněkud ostrý vpád na Jamku.:confused: Každý se prezentuje nějak.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom