Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Baví tě PGA , LPGA apod. bez fanoušků?

Baví tě PGA , LPGA apod. bez fanoušků?

  • Jiné (napíšu do vlákna)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    16

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Vrcholné tour letos bez fanoušků. Byť se moderátoři v TV snaží, co můžou, fanoušci tam nejsou a atmosféra je prostě jiná... taká komornější. Jak to vnímáte, vyhovuje, nevyhovuje, je to fuk, hlavně že se hraje? Anketa, ale možná je to více kecací...
 
Koukat na vrcholnej golf (hokej, snooker......) bez diváků mě pořád baví........ale co si budeme povídat, ten aplaus či řev po dobré ráně (gólu, strku.....) tam prostě chybí😕
 
Třeba teď u finále ligy mistrů ty chorály a diváky přidali a funguje to skvěle, skoro by si nepoznal, že ten stadion je prázdný.
 
Golf na této platformě se hraje předně pro diváky v reálu, zážitek na vlastni bulvy prostě nic nenahradí a TV přenosu to dává in.
 
Po zkušenostech z The Open Ti můžu říct, že na živo toho moc nevidíš. V tom je TV lepší. Zažít tu atmosféru super, ale znovu mě to neláká.
 
Já na diváky moc nekoukám o_O, pokud teda zrovna nenásledujou Tigera po ferveji 18.jamky na Masters.;)😜
 
Mě diváci vůbec nechybí, hlavně ti američtí. Na neustálé výkřiky jako "in the hole" nebo "Tiger" od ožralých amíků jsem vlastně i alergický. Někdy mi je profíků i líto, když k tomu řevu se po nich ještě při každém přechodu sápou desítky rukou kvůli plácnutí...u dětí chápu, ale ti blbečci s pivem v ruce..
 
Diváci mi až tolik nechybí, zato skutečně živé přenosy na Golf channelu ano. Třeba dnes odpoledne koukat na opakování prvního kola Senior Players v době, kdy Spilková válela na Scottish Open mne moc nebralo.
 
Mě neskutečně serou ty dokola se opakující reklamy, často to přepnu jinam a už se nevrátím.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom