Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Barva při označení

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Šla by změnit barva, když označím text při psaní odpovědi ze žluté na nějakou jinou? Nějak mi to splývá a pořádně to nevidím....
 
Šla by změnit barva, když označím text při psaní odpovědi ze žluté na nějakou jinou? Nějak mi to splývá a pořádně to nevidím....
to bude nejspis nastavenim pocitace, ja to mam ruzove :D
 
Kouknu se příští týden na to. Dám nějakou kontrastnější. A jednoznačně je světle žlutá nikoli růžová.

Některé prohlížeče a zařízení ji pak přebarvují dle svého. Třeba na iPhone v safari ji mám defaultně modrou. Díky za námět. Poznamenal jsem si, příští týden to upravím (mám tam blok nějakých menších úprav).
 
Kouknu se příští týden na to. Dám nějakou kontrastnější. A jednoznačně je světle žlutá nikoli růžová.

Některé prohlížeče a zařízení ji pak přebarvují dle svého. Třeba na iPhone v safari ji mám defaultně modrou. Díky za námět. Poznamenal jsem si, příští týden to upravím (mám tam blok nějakých menších úprav).
díky náčelníku, že ses mě zastal
 
Šla by změnit barva, když označím text při psaní odpovědi ze žluté na nějakou jinou? Nějak mi to splývá a pořádně to nevidím....

Mělo by to být hotové. Zvolil jsem nejvýraznější kontrast, tedy pokud píšeš na PC a označíš nyní text, měl by být označený černě, text bílý. Pozor, některá zařízení/prohlížeče používají vlastní defaultní barvy.

Vyřešeno. Pokud by nefungovalo, tak refresh paměti prohlížeče (ctrl+f5 apod).

---

Výstřižek.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom