Doporučení [BAGY] Kupujeme bag...

Zdeněk

Aktivní člen
Jméno
Zdeněk
Přijmení
Valehrach
Rok ZK
2018
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
16,4
P/L
  1. Pravák
Značka
TaylorMade, Titleist, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Hezký to je, ale třebas do Terezína. Jak se to asi bude chovat při tažení na nerovném nebo skloněném terénu? Jak to na nerovném nebo skloněném terénu bude stát? To jsem v upoutávkách neviděl.🤔

No toť otázka. Mne by spíše zajímalo, zda to vůbec vydrží než dojedeš od auta k recepci 😂 A pak taky zda cena souhlasí. Ale spíše to beru jako srandu, než že bych nad tím uvažoval jako nový bag. Ale kdyby měl někdo chuť, to za ty peníze otestovat a dát pak report, určitě si rád počtu :)

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Me to prijde hezke… za ty penize prima. Ale na jine nez rovne hriste a bezvetri to nevidim :)

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
23,8
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
To je spousta zkušeností, díky. Člověk by skoro řekl, že bagy už budou vychytané, že tolik různých variant, co kdo chce mezi golfisty není, a ono ejhle, je. Máte někdo praktickou zkušenost s rozdělovačem komor u bagu bigmax?

Zobrazit přílohu 7993
Ten mám asi měsíc. Hole se v něm
aretují do drážky, tak že se ani nehnou. Nic o sebe necinká, nepromokavý, hromada kapes včetně termo. Za mě zatím 👍

Klok

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Rok ZK
2014
Klub
CGCPR, Austerlitz
HI (HCP)
6 až 7
P/L
  1. Pravák
Značka
Titleist
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ten mám asi měsíc. Hole se v něm
aretují do drážky, tak že se ani nehnou. Nic o sebe necinká, nepromokavý, hromada kapes včetně termo. Za mě zatím 👍
bigmaxům v tomto provedení nepromokavých zipů začnou do roka nebo do dvou (podle toho jak často jej používáte) praskat lemy kolem zipů, nebo jinak obecně se začnou kazit zipy :down:,

sám jsem podobný bigmax (jiný typ než tento, ale stejná technologie výrob) po 9ti měsících úspěšně reklamoval, za to palec nahoru:up:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
bigmaxům v tomto provedení nepromokavých zipů začnou do roka nebo do dvou (podle toho jak často jej používáte) praskat lemy kolem zipů, nebo jinak obecně se začnou kazit zipy :down:,

sám jsem podobný bigmax (jiný typ než tento, ale stejná technologie výrob) po 9ti měsících úspěšně reklamoval, za to palec nahoru:up:

Takže každý rok nový bag v jedné ceně původního? :)

JardaK

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
Beřovice
HI (HCP)
16.5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0

Když jsem nedávno kupoval svůj bag, líbil se mi bigmax. Ale v obchodě (golfovevoziky.cz, měli skladem obojí) mi jednoznačně doporučili bennington. Chtěl jsem organizer na hlavy holí a vodotěsnost. O bigmax říkali v podstatě to co ty..

JardaK

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
Beřovice
HI (HCP)
16.5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Takže každý rok nový bag v jedné ceně původního? :)
Ne, jen do konce záruky prvního+prodloužení o délku reklamace😉

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
23,8
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0

Dík za upozornění. Budu si na to dávat bacha.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):