Auta pro golfistu - brm brm

Vejde se vám bag se všemi holemi do kufru auta na šířku?

• Ano, včetně driveru

Hlasy: 24 58.5%
  • Ano, ale driver musím vyndat

Hlasy: 15 36.6%
  • Nevejde a musím hrát v kufru tetris

Hlasy: 1 2.4%
  • Nevejde se prakticky vůbec / dávám na zadní sedačky

Hlasy: 1 2.4%
  • Záleží na tom, zda mám složenou střechu B)

Hlasy: 0 0.0%

• Hlasovalo
    41

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Nedělej z nás krávu :sleep:... To co vidím, rorhodně není špína jednoho dne, leda bys jezdil ralye ... :p
Tyjo, tam kde bydlí, tam nejsou silnice, přece, to klidně může být jednodenní špína. Slyšel jsem o Východě spoustu věcí, tam život není jen tak!

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,624
Hodnocení
1,578
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Tyjo, tam kde bydlí, tam nejsou silnice, přece, to klidně může být jednodenní špína. Slyšel jsem o Východě spoustu věcí, tam život není jen tak!
No jo, máš pravdu, já na to furt koukám z toho západního úhlu pohledu :cool:

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
547
Hodnocení
447
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Kopou nám kanalizaci v obci

Máš pravdu. Vládne tu faraon, ženy chodí pět metrů za muži, děti učíme klínové písmo - tak si to představuješ?;)

Upraveno moderátorem:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,343
Hodnocení
1,416
123
Praha
Jméno
Honza
To si mi pripomněl, jak jsem trpěl na čistotu auta - než se narodily děti. Pak jsem na to rezignoval. A chata tomu taky nepomohla. A golf taky ne. Resp. mam ho relativně uklizené, ale furt bahno, boty, dneska jsem pod sedačkou objevil zablácené holinky Honzika... Resp. to bych musel luxovat auto každý týden a nějak mě to nebaví. Vás jo?
Ja jsem minuly rok dal do obou aut dozadu igelit.
Kde kdo si mysli, ze je to rekvizita z Dextra, ale funguje to... zadne stopy cizi dna ve voze :D

Ted vaham, zda to nedam ve svem i na sedacku spolujezdce a u druheho auta na misto ridice. Myslite, ze by si to mohla zena nejak spatne vylozit? :)

Kopou nám kanalizaci v obci
Jooo, to se hodi :D

Upraveno moderátorem:

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,048
Hodnocení
701
123
Jméno
Marta N.
Ja jsem minuly rok dal do obou aut dozadu igelit.
Kde kdo si mysli, ze je to rekvizita z Dextra, ale funguje to... zadne stopy cizi dna ve voze :D

Ted vaham, zda to nedam ve svem i na sedacku spolujezdce a u druheho auta na misto ridice. Myslite, ze by si to mohla zena nejak spatne vylozit? :)

Jooo, to se hodi :D
V seriálu Chuva k pohledani měla její matka igelitem obalenou i sedačku v obýváku, tak do toho jdi ;) pořádek nade vše. :D

Upraveno moderátorem:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,343
Hodnocení
1,416
123
Praha
Jméno
Honza
Jinak takto to ma Lexus IS: dva voziky a dva bagy + halda kramu.
U druheho bagu musi dreva ven.
Bez voziku a kramu by slo dat oba se drevy, ale to by Honzik musel uklizet :D

5F5AA61B-C964-49CA-888A-0A4F8C866114.jpeg

E22EE166-D7B4-4CEC-ADEC-DED1A5B79762.jpeg

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
547
Hodnocení
447
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Mám možnost koupit VW Tiguan 2,0 TDI, 103 kW, 7xDSG - r.v. 2015 s náběhem 100 tis. km za velmi lákavou cenu. Co se týká původu jsem v klidu i se servisní minulostí - je to OK.
Nějaká doporučení, či rozmluvení by nebyla?

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,495
Hodnocení
966
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Mám možnost koupit VW Tiguan 2,0 TDI, 103 kW, 7xDSG - r.v. 2015 s náběhem 100 tis. km za velmi lákavou cenu. Co se týká původu jsem v klidu i se servisní minulostí - je to OK.
Potřebuješ to?

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,624
Hodnocení
1,578
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Na auta jsem machr. Úplně přesně najdu otvor pro doplnění paliva a vody do ostřikovačů. Co ses to ptal?:D:D:D

Basty10

Nováček+
17.6.2017
30
Hodnocení
39
28
Jméno
Roman
Mam ted od brezna noveho, taky 2,0 TDI se 7DSG, akorat 4x4 a zatim jsem spokojeny. Polovinu km najezdum po Praze a zbytek dalnice. Vykon motoru naprosto v pohode a prekvapive i spotreba. Jeste to neni moc dlouha doba na nejake hodnoceni, mam najeto 15tis, ale zatim bych doporucil. Dva znami jej maji taky , i kdyz starsi model (coz je tusim i 2015) a taky spokojenost.

Ale par “negativ” se taky najde. Vzdy je to o tom, co je pro Tebe dulezite. Me stvou parkovaci senzory, ktere kvuli steblu travy rvou jako bys mel napalit do zdi. Prevodovka funguje super, ale prvotni reakce na plyn je trochu pomalejsi. A asi to nejdulezitejsi pro nas - kufr pro golfisty neni. Respektive je, ale pro jednoho, das tam bag i vozik. Kdyz jedu na golf se zenou, tak bud sklopene sedacky nebo beru zeny Passata.

Kdyby Te cokoliv zajimalo, tak se ptej.

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
547
Hodnocení
447
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Mam ted od brezna noveho, taky 2,0 TDI se 7DSG, akorat 4x4 a zatim jsem spokojeny. Polovinu km najezdum po Praze a zbytek dalnice. Vykon motoru naprosto v pohode a prekvapive i spotreba. Jeste to neni moc dlouha doba na nejake hodnoceni, mam najeto 15tis, ale zatim bych doporucil. Dva znami jej maji taky , i kdyz starsi model (coz je tusim i 2015) a taky spokojenost.

Ale par “negativ” se taky najde. Vzdy je to o tom, co je pro Tebe dulezite. Me stvou parkovaci senzory, ktere kvuli steblu travy rvou jako bys mel napalit do zdi. Prevodovka funguje super, ale prvotni reakce na plyn je trochu pomalejsi. A asi to nejdulezitejsi pro nas - kufr pro golfisty neni. Respektive je, ale pro jednoho, das tam bag i vozik. Kdyz jedu na golf se zenou, tak bud sklopene sedacky nebo beru zeny Passata.

Kdyby Te cokoliv zajimalo, tak se ptej.
4x4 to má taky, protože tady na Valašsku to je nutnost. Na C5 mi senzory snímaly snad i stín. Prioritou je práce, hodně toho najezdím. Golf je bonus

Basty10

Nováček+
17.6.2017
30
Hodnocení
39
28
Jméno
Roman
4x4 to má taky, protože tady na Valašsku to je nutnost. Na C5 mi senzory snímaly snad i stín. Prioritou je práce, hodně toho najezdím. Golf je bonus
Taky jsem puvodem z Valasska a na ten nas kraj je to idealni auto Muj tata se do nej zamiloval a jenom ceka, az mi skonci operak, aby si ho odkoupil a konecne jezdil po tech valasskych cestach v zime bez obav

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,406
Hodnocení
956
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Nová zkušenost se starým autem.( a navíc není moje :) bylo to náhradní když moje 308 byla v servisu) Peugeot 307 SW, na šířku motocaddy, bag i driverem. Perfektní přístup bez překážek.
DSC_0024_3.JPG

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
183
Hodnocení
77
38
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Vidím tady, 48 hlasů, zbytek 19. Jamky asi jezdí taxi, MHD, chodí pěšky neb má uloženo v begárně, ale co když jede jinam??
Dotazník , by mohl být začleněn k dotazům Michalem a Lucie a byl by z toho relevantních výsledek .